Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 931
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Materialių energijų įtaka dvasinei praktikai

26 Lap 2016, 16:45

Laikui bėgant pradedi vis geriau jausti energijų įtaką. Per maistą, prausimąsi, bendravimą ir kitką mes tas energijas galime ir turime kontroliuoti.

Dominuojant neišmanymui ir aistrai krenta tiek gyvenimo, tiek praktikos kokybė.Nors aistra yra aukščiau už neišmanymą, ji greitai įsiliepsnoja iškeldama į viršų tenkinimąsi ir ego, kas sujaukia vidinę ramybę. Neišmanymas kartais gali būti lengviau sukontroliuojamas ir nedidelis jo kiekis praktikuojančiam daro mažesnę įtaką. Žinoma, tiek aistra, tiek neišmanymas vienas kitą maitina. Dorybė lieka nuošaly.

Yra įdomu stebėti, kaip energijos daro įtaką sąmonės lygiui. Aistros energijos norai išjungia intelektą ir šiuo atveju jis tampa mažas pagalbininkas. Reikia daug valios pastangų, gamtos, švaros, atitinkamų vibracijų, maisto ir viso kito, kad aistra atsitrauktų. Tai nėra taip ir sunku padaryti, kai turi aukštesnės patirties ir per didelis aistros kiekis jau yra nemielas. Laikui bėgant pakantumas aistrai ir neišmanymui turėtų vis mažėti ir natūraliai didėjant dorybei, prisilietimas prie trascendencijos taps dažnesnis.

Taigi pradžioje  daugiau  mechaniškai tas energijas kontroliuojam, ne visada jausdami rezultatą. Arba pajauti vieną kitą kartą, bet nuoseklumo dar nėra. Arba, pavyzdžiui, kažkam sunkiau pastebėt energijų virsmą nusiprausus, tai pradžioje jis pradeda klausyt meditacinės muzikos. Nejučiom klauso vis daugiau, kol galų gale  jos ir beklauso ir tada ateina supratimas, kad praustis kartą per dieną yra per mažai. Po truputį, po truputį prisijaukinam dorybę.

Viskas kaip ir rašo šventraščiuose. Viskas nuostabu. Sėkmės visiems prisijaukinant dorybę:) Harė Krišna!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių