withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Windows 10 sekimas

11 Lie 2017, 14:58

Perklausiau Donato paskaitą "Išsilaisvinkim iš vergystės" (http://bhaktijoga.lt/audio/issilaisvink ... s-20170614), kurioje kalbama apie tai, kaip Windows 10 renka informaciją apie vartotoją. 

Jokia informacija negali būti išsiųsta be interneto, todėl visko esmė - užblokuoti kompiuterio ryšį su Microsoft serveriais. Geriausia tai padaryti konfiguruojant routerį, per kurį jungiamasi prie interneto. Šiuo metu aš pats vis dar ant Win 7, bet po keletos savaičių turėsiu kitą kompiuterį su Win 10. Tuomet pats pabandysiu viską sukonfiguruoti ir pateikti instrukcijas. 

O kol kas, kas patys mėgsta pažaisti su technikos nustatymais, sąrašas host'ų, į kuriuos Microsoft'as siunčia duomenis, pateiktas čia: 
http://www.dslreports.com/forum/r302228 ... -host-file

Galimas daiktas, kad Microsoft laikas nuo laiko pakeičia serverių adresus, į kuriuos siunčiami duomenys, todėl nesu 100% tikras, jog ganėtinai nesudėtingai įmanoma užblokuoti visą informacijos perdavimą. Vis dėlto, serverių vardai turėtų būti nurodyti pačiame Microsoft'o kode, todėl sugaudžius visus įmanomus variantus, bent jau iki operacinės sistemos naujinių įrašymo, duomenų siuntimas turėtų būti sėkmingai blokuojamas.
 
Vartotojo avataras
devi da
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 06 Bir 2017, 18:21

Re: Windows 10 sekimas

25 Lie 2017, 13:50

sveiki čia ne į temą visai bet noriu pasiteirauti jūsų šiuo metu operacinė telefone Microsoft windows( pati naudojuosi Facebook, meseenger kaip reklama) todėl aktualu šis soc.tinklapis šiuo metu pakeitimai operacinės sistemos vyksta (aisku ju neatsiunčia jau ilgas laikas tu naujinimu) ir messenger veikia tik iejus i interneta tiesiogiai per Facebook  neveikia. taigi koki rekomenduotumėt telefona ir su kokia operacine ?kaip jums android operacinė? būsiu dėkinga jeigu pasidalinsite savo patirtimi....
laimės Jums

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių