Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Keista..

08 Vas 2018, 18:38

Hare Krišna,šlovė Aukščiausiajam ir Jo Atsidavusiems!

Norėčiau paklausti labai paprastai:
Kodėl šiame forume nerodo iniciatyvos inicijuoti bhaktai?

Aš,laikas nuo laiko,dalyvauju rusu forume форум кришна.ру ir matau kad tenai yra dalyvaujančiu bhaktu gavusiu įšventinimo vardą.
Rusu forumas хари катха . Jame irgi bejieškodamas ko man reikia, pastebiu kad nemažai bhaktu kaip ir stipriai yra užsimaskavusiu (nežinau kodėl taip) bet yra bent vienas kitas inicijuotas.

Prašau mane suprasti teisingai,čia ne priekaištas šio forumo administracijai ir gink dieve ne kaltinimas. Tiesiog keista arba tai mano bandymas spręsti tai kodėl toks vangus šis forumas.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Keista..

09 Vas 2018, 05:35

Tikriausia bhaktai uzsieme savo sielovada. Klausimu, jiems adresuojamu,taip pat nieks neraso :). Matyt viskas aisku...Gal but keista ir man del aktyvumo. Bet pats irgi esu kazkokia viso to dalis.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Keista..

09 Vas 2018, 16:09

Inicijuoti bhaktai, manau, turi savo veiklų ir problemų. Viskas čia vyksta po Donato Janickio stogu, kai kam artimesni kiti pamokslautojai ir t.t. O srautas čia nėra didelis, todėl daugmaž viskas vyksta pagal dėsnius :)

Aš įsivaizduoju, kad kiekvienas galėtų pasidalinti savo realizacijom ir tokiu būdu čionais kažkas vyktų. Bet tam reikia ir laiko, ir mokėjimo perteikti raštu, ir panašiai. Pradžioje buvau aktyvus aš, Vydas, Laimis, tokiu būdu prisijungė kiti. Dabar toks štilis užėjo, kurių buvo jau ne vienas, kol kas vienaip ar kitaip jie baigdavosi, paskutinį kartą Olis prisijungė ir įnešė naujesnių vėjų.

Siūlyčiau elgtis natūraliai, jei yra noro kažkuom pasidalint - tai tą ir padaryt. Aš pats planuoju ir toliau čia sudalyvaut, nebent visai vienas likčiau, tada žiūrėčiau:))
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Keista..

09 Vas 2018, 19:47

O aš galėčiau ir vienas čia būti ir atsakinėti į savo klausimus :)
Nežinau kaip jums, o man labai patinka skaityti savo pranešimus :))
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Keista..

09 Vas 2018, 20:58

Taip, apskritai yra naudinga rašyti, nes bent jau man tai padeda geriau realizuoti žinias ir patirtis. Dėl to galima ir pačiam vienam dalyvaut:) Be to, paskaitančių tikrai atsiras, kai kuriems tai bus ir įdomi informacija.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių