Puslapis 11

Gyvo alaus joga sutra

Parašytas: 28 Sau 2020, 07:06
0lis

Re: Gyvo alaus joga sutra

Parašytas: 04 Vas 2020, 00:11
Vilius
Įdomus tinklaraštis, ne Jūsų kartais Oli? Nors pagal stilistiką sakyčiau, kad ne. 

Man labai patiko puslapio, jo pavadinimo aprašymas/paaiškinimas:

Fibonacci – tai sveikų skaičių seka, kurioje kiekvienas šios sekos skaičius lygus dviejų prieš jį einančių skaičių sumai. Tai matematinis principas, kuris randa savo atspindį įvairiose pasaulio išraiškose. Tas pats galioja ir Sąmonei, tik įsisąmoninęs dabartinę ir buvusią patirtį, žmogus gali žengti žingsnį į naują pažinimo etapą. Jeigu žmogus nesugeba įsisąmoninti savo praeitos patirties ir dabartinės, nesvarbu dėl kokių priežasčių, jis taip ir lieka tame pačiame etape, kol neįvyks gilus įsisąmoninimas. Tik įsisąmoninimui įvykus, pasaulis atveria naujas galimybių ir pažinimo erdves. Bandymas apgauti ar peršokti per dabartinius uždavinius, tik pablogina situaciją.
Pats šiuo metu turiu nemažai suvokimų tuo klausimu. Kertinis momentas, aspektas visame kame. Nors visada tai supratau, pastaruoju metu dėl padidėjusių veiksmų ir pokyčių kiekio tai įgavo dar didesnį aiškumą. 

Ačiū už nuorodą, Oli :)

Re: Gyvo alaus joga sutra

Parašytas: 04 Vas 2020, 07:14
0lis
Puslapis, kaip teisingai supratote ne mano. Labai gražių filmukų yra apie fibonacci skaičių youtubėje. Ką turėjote galvoje sakydamas apie padidėjusiu veiksmus ir pokyčius. Labai įdomu. Ar suintensyvėjo praktika? Bhakti tapo gilesnė?

Re: Gyvo alaus joga sutra

Parašytas: 05 Vas 2020, 19:48
Vilius
Ką turėjote galvoje sakydamas apie padidėjusiu veiksmus ir pokyčius. Labai įdomu. Ar suintensyvėjo praktika? Bhakti tapo gilesnė?
Šiuo metu bhakti nėra didesnė. Jei atvirai, laikausi celibato jau 5 mėnuo, o tai, greičiausiai, ir davė tą pagrindinį impulsą. Labai svarbu susitvarkyti visus bazinius reikalus,tai - fundamentas dvasinėje praktikoje. Turėdamas daugiau energijos, daugiau jos skiriu pareigoms, savirealizacijai, išeina tokia kaip ir karma joga. Mantra ir kontempliacijos šiuo metu šiek tiek liko šone, visko nesugebu spėti. Bet kas įdomu, kad suvokimai vis tiek ateina, tobulėjimas tikrai vyksta :)