Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Sara Maitland - Tylos knyga.

15 Sau 2017, 10:35

Sveiki, neseniai perskaičiau šią knygą ir man visai patiko. Rekomenduočiau ją visų pirma į dvasingumą linkusiems ieškotojams, po to jau pradėjusiems eiti dvasiniu keliu, pažengusiems ši knyga bus kaip bebaigiančiam mokyklą jaunuoliui, atsiversti pirmos klasės vadovėlį. Na o knyga lengvai skaitosi, lyg romanas ar autobiografija, bet ir nėra primityvi. Autorė turi savotišką gyvenimo filosofija, nors kiek supratau linkusi į krikščionybę, nors užsimenama ir apie kitas dvasines kryptis. Jei būčiau koks psichologas, mano diagnozė autorei būtų - sunki priklausomybė nuo tylos (kuri ne visada būna maloni). Man labiausiai patiko autorės santykis su gamta, ji aprašo kokią tylą patiria, nuošaliame Škotijos krašte, Vokietijos miškuose, Sinajaus dykumoje, Anglijos laukinėje gamtoje. Dabar aš iš naujo pamėgau gamtą, neįsivaizduoju savaitgalio, kad nepabūčiau gamtoje :)

Paveikslėlis
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Sara Maitland - Tylos knyga.

17 Sau 2017, 21:26

Dėkui už gražiai aprašytą knygos rekomendaciją!

Greitai perverčiau šiek tiek knygą... Išties turbūt skirta daugiau tiems, kurie ką tik suabejojo primestom gyvenimo normom. Bet tuo pačiu yra momentų, kurie reikšmingi, gražiai aprašyti ir suprantami tiems, kurie jau šiek tiek susipažinę su savo vidum, tyla, įvairiais subtiliais dalykais, pavyzdžiui, trykštantis vidinis džiaugsmas, apraminus jusles ir tuomet jaučiamas visai kitoks, daug subtilesnis jų veikimas. :)

Bet šiaip knygutė tokia grožinė, labiau orientuota į moteris (autorė moteris), bet, žinoma, nebūtinai:) Tai tik mano pirmas greitas įspūdis...

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių