Puslapis 11

Dvasinė ekonomika

Parašytas: 02 Gru 2016, 11:45
kriscia
     Dabar skaitau šią knygą. Joje paprastai, aiškiai rašoma apie žmogaus  fizinį subtilų ir dvasinį kūną, materiales gunas ir joms būdingas savybes, žmogaus prigimtis ir amžių skirtumus, mają. Ši knyga skirta pradedataniems bahtams  kad lengviau susigaudyti vedinėse žiniose.
Recenzija
     „Dvasinė ekonomika“ tai psichologijos, ekonomikos bei dvasinių Vedinių žinių studija, paaiškinanti grobuoniško kapitalizmo, žiaurios konkurencijos, nesibaigiančių ekonominių sunkumų, eksploatacijos, neteisybės ir kančių prigimtį šiame pasaulyje. Dvasinė ekonomika paaiškina kodėl šiuolaikiniai ekonominiai metodai negali išspręsti šių problemų, atskleidžia tikrąją jų prigimtį bei pateikia sprendimą kaip sukurti ekonomiką, kuri tarnautų kiekvienam. Dvasinė ekonomika taip pat parodo šių dienų ekologinių problemų priežastį ir duoda išeitį joms įveikti. Knygoje kalbama apie ekonominės veiklos ir žmogaus sąmonės sąsają. Ekonomika nėra fizinis mokslas toks kaip elektromagnetizmas, kuris veikia pagal gamtos dėsnius. Tai yra žmogaus sukurtų idėjų rinkinys. Todėl vienas svarbiausių ekonomiką įtakojančių faktorių yra žmogus, bet šis veiksnys yra visiškai užmirštamas diskutuojant apie ją. Kadangi ekonomika yra žmogaus kūrinys, tai norėdami suprasti problemą ir jos sprendimą pirmiausiai turime suvokti kaip ir kodėl elgiasi žmogus šiame pasaulyje. Tik tai duos mums supratimą kaip sureguliuoti ekonomikos parametrus norint gauti trokštamą rezultatą. Tik Dvasinė ekonomika paaiškina žmogaus elgsenos ryšį su jų ekonomine veikla.
Nuoroda
https://4a2605a3-a-62cb3a1a-s-sites.goo ... edirects=0

Re: Dvasinė ekonomika

Parašytas: 02 Gru 2016, 14:42
Vilius
Kažkada esu susipažinęs su šia knyga. Gera knyga, nors skirta galbūt daugiau pradedantiesiems, yra daug svarbių momentų. Ekonomika yra neatsiejama nuo materialių gunų, sąsajos tarp jų didžiulės. Suprasdami ekonomikos dėsnius, mes galime suprasti, kaip veikia žmogaus ydos ir prie ko jos veda. 

Suvokiant, kad mes nuolat gyvename materialiame kapitalistiniame aistros pasaulyje, knygoje pateiktos žinios yra labai svarbios. 

Rekomenduoju:)

P.S. Knyga vėl iš naujo susidomėjau, skaitau. Dėkui, Kristina:)

Re: Dvasinė ekonomika

Parašytas: 11 Gru 2016, 13:24
insaideris
Esu perskaitęs šią knygą. Šiaip man normali knyga, tuo metu jau maždaug žinojau tik autorius viską suiejo su 3 materialiom gunom. :)