Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Motina! Mother! (2017)

14 Lap 2018, 22:07

 Ir dar noriu rekomenduoti filmą "Motina!"  Kad būtų lengviau žiūrėti tai... namas - žemė, vyras -dievas, žmona - gamta, pirmasis svečias Adomas, svečio žmona Ieva tai va su šia mintimi galvoje ir reikia žiūrėti šį filmą.  O visą kitą išsiaiškinsite eigoje [img=15x17]http://forumas.bhaktijoga.lt/images/smi ... iggrin.gif[/img]  Svarbu stebėti detales. 
Paklausiau Laimio rekomendacijos ir pažiūrėjau šį filmą. Filmas klasifikuojamas kaip siaubo/mistinė drama. Aš nežiūriu siaubo filmo, bet paskaitęs atsiliepimus nutariau surizikuoti. Mano trumpas atsiliepimas:

Nors filmas siaubo, jame nėra daug šlykščių siaubingų scenų, bet filmas niūrokas, žiaurokas, kupinas įtampos. Tai reikalinga perteikti filmo idėjai.  Mano akimis, tai padaryta puikiai, filmas pažadino iš iliuzijos, pakėlė sąmoningumą. Supriešinti ir puikiai atskleisti meilė ir žiaurumas tarsi iš naujo padeda geriau įvertinti ir pažinti šias energijas, o ne tik priimti tai, kaip kažkokias teorines sąvokas. 

Labai jautriems gal ir nerekomenduočiau, bet šiaip aš, nežiūrintis siaubo filmų, sugebėjau išžiūrėt, taip kad turėkit minty. :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių