Puslapis 11

Filmukas apie darbo rinką

Parašytas: 20 Lie 2018, 10:12
Vilius
Yra nemažai panašaus pobūdžio filmukų, bet šis - ypač vertas pasidalinimo. 

Gyvenimas - tai pažinimo džiaugsmas, kuris didžiąja dalimi yra atimamas visuomenei dirbant monotoniškus specializuotus darbus. Teorinio našumo vaisius pasiima korporacijos ir mokesčiai, o žmonėms lieka suskilusi gelda. Daugeliui vienintelis būdas kažką pakeisti - užlipti piramide į viršų, gauti didesnę algą ir naudotis kitų darbo vaisiais. Bet yra ir kitas būdas - naudotis savom rankom ir pasitenkinti tuom, ką turi, ir kasdien mėgautis naujais gyvenimo atradimais. :)

Re: Filmukas apie darbo rinką

Parašytas: 20 Lie 2018, 20:40
Kazimieras
Bet yra ir kitas būdas - naudotis savom rankom ir pasitenkinti tuom, ką turi, ir kasdien mėgautis naujais gyvenimo atradimais. :)
Ta ką turi įskaitant ir savo rankas,jau geriau panaudoti visu dvasinem tobulėjimui. Tai būtu tobuliausia investicija.

Re: Filmukas apie darbo rinką

Parašytas: 22 Lie 2018, 16:25
Kazimieras
Aš jau rimtai galvoju ne ėiti dirbti tu pasaulėtiniu darbu,o sėdėti namie ir kartoti 64rius ratus maha-mantros. Ir to tikslu forume форум кришна.ру užvedžiau tema "Домашняя работа". vertimas: "Namudinis darbas".
Vradžendra Kumar prabhu,man patare pabandyti nes aš neturiu betarpiško vadovo,taigi belieka eksperimentuoti..
Sukartuoti 64rius ratus,tolygu darbo dienai statybose.. Sukartoti kokybiškai. Taip sako Donatas viename iš savo irašu (vėliau idėsiu).
Jei tą sugebi,vadinasi niekas tau neturi teises priekaištauti kad tu neturi tarnystės nes kokybiškai kartojant aplinkui,per daug kilometru valosi viskas kas yra gyva.Taip sako Dhanandžaja Pandit prabhu (mūsuDonatas).
Tokiam,aukšto lygio kartotojui ,be abejo,bus atlyginta. Tai reiškia kad Krišna pasirūpins jo kūno išlaikymu.

Re: Filmukas apie darbo rinką

Parašytas: 22 Lie 2018, 18:27
Vilius
Nuoširdžiai linkiu Jums, Kazimierai, pasiekti 64 ratų ribą. Jei darysite tai kokybiškai, tai su Krišna gyvensite visą parą, kas skatins ir kartoti visą parą :)

Norai yra svarbu, jie nurodo mums kryptį. Aš pats jaučiu, kad ir man panašūs norai kyla, norėčiau nors valandą kokybiškai pakartoti kasdien. Nors atsimenu ir galvoju apie Dievą labai dažnai dienos bėgyje, dar per daug energijos iššvaistau, per daug pasiduodu aplinkiniams trukdžiams ir t.t. Bet visa tai labai skatina tobulėti, taip ir Jums, Kazimierai, jei turite tokį tikslą, bet nepavyksta jo įgyvendinti, tai ėjimas iki jo tikrai bus labai naudingas:)

Re: Filmukas apie darbo rinką

Parašytas: 23 Lie 2018, 18:07
Kazimieras
Sukartuoti 64rius ratus,tolygu darbo dienai statybose.. Sukartoti kokybiškai. Taip sako Donatas viename iš savo irašu (vėliau idėsiu).
"Jei vaišnavas išoriškai neatlieka tarnystės šventykloje ar centruose,tai nereiškia kad jis netarnauja ir dvasiškai netobulėja."
2018.04.18
(18.63MB) 23:38
Ketvirtame puslapyje.

Re: Filmukas apie darbo rinką

Parašytas: 26 Lie 2018, 22:34
Tadas
Nors atsimenu ir galvoju apie Dievą labai dažnai dienos bėgyje, dar per daug energijos iššvaistau, per daug pasiduodu aplinkiniams trukdžiams ir t.t. 
Tie trugdžiai taipogi Dievo energija. Reikia stengtis viską susieti su Dievu nes viskas ir yra Dievo energijos ir dalelės trugdžiai ir džiaugsmai tarsi milžiniška žaidimų aikštelė... tarsi mokykla... Būkit laimingas ;)
P.S.  Gilus filmukas :)
Kazimieras
Aš jau rimtai galvoju ne ėiti dirbti tu pasaulėtiniu darbu,o sėdėti namie ir kartoti 64rius ratus maha-mantros
Linkiu jums nuostabių patirčių ir realizacijų ir galiausiai pasiekti uzsibrėžtą tikslą ;) Būkit laimingas

Re: Filmukas apie darbo rinką

Parašytas: 27 Lie 2018, 14:03
Kazimieras
Dėkoju,Tadai,dėkoju,Viliau,už supratimą ir iš to išplaukenčius palinkėjimus.
Linkiu ir Jūms būti ištikruju laimingais arba tai reiškia siekti to ko Krišna jūms linki.
Žinoma,aš nežinau ko Krišna jūms linki,nes tai yra individualu nes kiekviena dživa nepakartojama ir nepakartojami jos santykiai su Dievu.
Tiesiog,va toks mano palinkėjimas,manau geriausias.