Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Vienas iš tų žmonių, kurie padėjo busti iš sėkmės iliuzijos

11 Gru 2016, 14:14

Vienas iš pramogų pasaulio žmonių, kuris suprato kažką daugiau apie gyvenimą ir dainavo apie tai. Ne pats geriausias pavyzdys, bet man padėjo sunkiais momentais, kai man asmeniškai dvasingumas neegzistavo, o idealai buvo visai kitokie. 
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Vienas iš tų žmonių, kurie padėjo busti iš sėkmės iliuzijos

11 Gru 2016, 14:42

Aš manau - puikus pavyzdys. 2pac jautė, kad sistema jį šalins, bet vis tiek nepardavė savo sielos.

Charizma ir drąsa neeilinė šiais laikais. Dievo dovanas 2pac išnaudojo maksimaliai. Didžiulė pagarba jam.
 
withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Re: Vienas iš tų žmonių, kurie padėjo busti iš sėkmės iliuzijos

11 Gru 2016, 17:56

Įsivaizduojant, iš kokios aplinkos kilęs 2pac ir kokiai auditorijai jis kūrė, sutikčiau su Vilium, kad pavyzdys labai puikus. Esmė, kokią žinią jis nešė pasauliui ir svarbiausia savo bendruomenei. O Amerikos juodųjų rajonuose jis neabejotinai buvo daugelio dvasinis įkvėpėjas, nešęs šiek tiek daugiau dorybingų minčių.

Kas dėl pačios muzikos, man visada labiau patiko jo lyriškesnė pusė. Kas nematę šio live atlikimo, kviečiu pažiūrėt. O kas matė - turbūt vistiek norės išgirsti dar kartą :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių