Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

Filmas "Snowden"

28 Lap 2016, 22:25

Donatas pasidalino sia nuoroda...butinai ir as paziuresiu si kina.
Aš visiems linkiu laimės
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Filmas "Snowden"

28 Lap 2016, 23:19

Aš asmeniškai nelabai tikiu, kad atsirado kažkoks vyrukas, demaskuojantis didžiausias paslaptis, o galingos valstybės, korporacijos nieko negali padaryt. Istorija rodo, kad net sąlyginai mažiau prieš sistemą ėję buvo iškart šalinami.

Per daug tuom nesidomėjau, bet manau, viskas čia yra kontroliuojama. Juolab, kad tos visos paslaptys kažkam seniai žinomos, o kam neįdomu, tam neįdomu. O neįdomu daugiau nei 99% populiacijos. Bhaktai sėdi facebooke ir dzin. Niekam neįdomu, kad ne tik yra sekami, bet ir ką remia. Žinoma, apie visus čia viską galima atsekti, surasti. Bet kas kita, kai įdedi tiesiai į ranką. :)

Tas dalinis sekimo ir kitko paviešinimas, prie kurio prisideda ir Snowden'as, aiškiai turi konkrečių tikslų. Tebūnie tai dar viena sąmokslo teorija, bet man čia tikrai įvykiai nesusiveda. :)

Be to, paviešinti faktai yra gana abstraktūs, tarpusavyje nelabai siejasi. Aš neabejoju, kad jei iš tikrųjų yra susekami slapti dokumentai, tai didžioji dalis lieka nepaviešintų, atskleisti pasaulinių įvykių sąsąjų ir jų tikslų niekas čia nenori.
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Filmas "Snowden"

29 Lap 2016, 15:18

Kartais  gali būti ir taip, kad netgi pati galingiausia valstybė, pačios įtakingiausios korporacijos nieko negali padaryti prieš vieną žmogų. Kartais viskas susidėlioja taip, kad negali atsistebėti kaip taip įmanoma.  
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Filmas "Snowden"

29 Lap 2016, 16:37

Laimi, galbūt, bet tai panašėtų į tokį patį stebuklą, kaip iš išsipylusių dažų susidaręs gražus paveikslas. :)

Esmė tame, kad Snowden'as nėra rakštis kažkam. Prisiminkim pedofilijos skandalą Lietuvoje ir kaip greitai nereikalingi buvo šalinami.

Kodėl Snowden'as nėra rakštis? Čia galima prigalvot daug objektyvių priežasčių.
  1. Informacija  nėra taip ir slepiama, reikia prie jos pratinti visuomenę.
  2. Renkami duomenis apie tuos, kurie labai susidomėjo tais dalykais.
  3. Siekiama suklaidinti visuomenę, kad nebūtų galima  atsekti galų.
  4. Ir tt.
Ir išties galų čia neatseksi, bet jei mes galvojam, kad po Snowden'u niekas nesislepia ar su juo nesusitvarko, tai, mano nuomone, dar neįvertinam elito. :)

Pvz, jei Snowdenas paviešintų faktą, kad ir apie ateivius. Ir jei elitui dar neatrodytų, kad tam yra tinkamas laikas, tai tuoj žiniasklaidoj jis oficialiai būtų pripažintas idiotu ar kažkas tokio.
O visuomenei kvailėjant bei daugėjant įvairiom spekuliacijom, konspiracijom, tokia visa informacija tampa beveik niekinė. Protingi nebegali nieko atsekti, kvaili tiki tik televizija. Taip kad mes nieko nekontroliuojam ir vienas žmogus nieko nepadarys.

Kiekvienas stringam savo ribose, įskaitant didžiausius ekonomistus, politologus ir net daug pasiekusius dvasininkus. Vienintelis kelias tai pakilti virš materijos, kiaurai viską matyti, suprasti:)
Arba tiesiog gali pilnai suprasti šitą momentą ir tiesiog dibti dirbti su savim. Tą ir turim daryt kiekvienas:)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Filmas "Snowden"

29 Lap 2016, 19:41

Esu matęs anglišką laidą kokiu 1980 - ųjų apie vaikų kankinimus ir aukojimus. Liudininkai, interviu ir visa kita. Ta tokia informacija jau daug dešimtmečių yra pasiekiama, laisvai prieinama. Interneto amžiuje - tai išvis. Aš pavyzdžiui, irgi abejoju dėl 100 000 kūdikių aukojimų, bet kas žino, gal tai tiesa. Mes negalim įvertinti, kiek elitas yra įvaldęs juodąją magiją. Galbūt mums būtų neįmanoma patikėti, jei žinotume tiesą.

Bet ta visa informacija kažkodėl ir guli pogrindyje, Snowden'as kažkaip staigiai sugebėjo sudominti daug labiau visus, kalbėdamas realiai seniai žinomus dalykus, neva paskelbdamas juos oficialiai. Kažkaip iki visiems žinomų (nutuokiamų) faktų prisikapstė, bet jokių žinių apie kažką daugiau. Dirbdamas tokiose tarnybose jis tų žinių turėtų turėti per akis ir galėtų tada jas viešinti. O įdomių dalykų oj oj, kiek yra. Protu žmogaus neišnešamų.

Jau vien tai, kad filmas Amerikoj išleistas kelia įtarimų. Šiaurės Korėjoj tai nebūtų įmanoma, jei diktatorius nenorėtų, tas pats ir Amerikoj. Pilna čia neatitikimų, bet galų gale žmonės vis tiek lieka kaip visada apkvailinti. Įdomūs dalykai, įdomūs. :)
 
Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Re: Filmas "Snowden"

29 Lap 2016, 20:03

Pritariu,
Čia taip slapta, kad holivudas padarė filmą. Daugumai žmonių tas filmas lieka filmu. Pažiūri ir vėl gyvena savo įprastą gyvenimą. O kas liečia elitą, bent aš į jų galvas įlįsti negaliu ir nežinau ką jie rezga. Konspiracijų prigalvoti lengva, bet ir tuo dabar laisvai galima manipuoliuoti, kaip ir dvasingumu. Geriau dirbti su savo ydomis, tobulėti įvairiapusiškai ir padėti kitiems tą daryti. Kaip Buda sakė didžiausias priešas yra mes patys. 
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Re: Filmas "Snowden"

29 Lap 2016, 20:11

Geras pavyzdys mano puseserės vyras. Jis žino tas konspiracijas, rokfelerius, rotšildus ir tt. Bet kai baigė šnekėti užsivertė stikliuką šnapso ir nuėjo parūkyti. :D
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Filmas "Snowden"

29 Lap 2016, 20:15

Taip, mirties metu konspiracijos teorijos nepadės. :) jos tik tam, kad plėstum sąmonę ir šiek tiek orientuotumeis aplinkoje :)
 
Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

Re: Filmas "Snowden"

30 Lap 2016, 07:50

Šiek tiek oreantuotis aplinkoje....nors šiek tiek....labai to siekiu ir noriu....ir išjaust ...ir suvokt ....elementarius dėsnius Visatos ...ir isiliet i ją.....
Aš visiems linkiu laimės
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Filmas "Snowden"

30 Lap 2016, 13:59

Jau vien tai, kad filmas Amerikoj išleistas kelia įtarimų. Šiaurės Korėjoj tai nebūtų įmanoma, jei diktatorius nenorėtų, tas pats ir Amerikoj. Pilna čia neatitikimų, bet galų gale žmonės vis tiek lieka kaip visada apkvailinti. Įdomūs dalykai, įdomūs. :)
turbūt tai reiktų vadinti "laisvo žodžio iliuzija", kurios principas toks, jog kiekvienai nuomonei turi būti ir prieštaringa nuomonė. todėl geriau atsitraukti užleidžiant, praleidžiant vieną "nepatogią" idėją, negu leisti kūrentis idėjų laužui. tas filmas kaip sausas kaulas išbadėjusiam šuniui - iš dalies nuramina aistras, bet iš esmės nepamaitina ir nieko nekeičia, nes tai tik maisto iliuzija.
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Filmas "Snowden"

30 Lap 2016, 14:11

Klausiau Edvardo Snaudeno kalbų, visos jos labai abstrakčios ir negilios. Ir jų visų esmė ta pati męs esam sekami. Apart to nieko kito nesužinojau.  Jis buvo priverstas pabėgti į kitą šalį, o gimtinėje paliko šeimą. Nesibaimindamas dėl jų. O visa jo šeima dirba valstybinėse struktūrose. Tai visiškai susipainiojau kur tiesa kur melas :D 

O kalbant apie "blogiečius" kurie nori užvaldyti pasaulį, tai būtų kvaila nepasinaudoti  žmonių kvailumu, tai jie tuo ir naudojasi, tokia jų prigimtis. Gal būt didele dalimi dėl visų blogybių vykstančių aplink, kalti patys žmonės dėl savo neišmanymo. Kiti tuo naudojasi. Čia kaip ir natūralu, upė juk neteka į kalną. Einšteinas yra pasakęs :
Visata yra beribė, kaip ir žmonių kvailumas. Tik dėl pirmo aš dar abejoju. :D    
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Filmas "Snowden"

30 Lap 2016, 19:09

Vydai, be jokios abejonės:) bet kalbant plačiau, aš neabejoju, kad visas tas chaosas, kai nežinai, kuom tikėti yra ne tik variantas, bet ir pati geriausia opcija elitui. Inteligentai negali susigaudyti, negali būti vieningi ir negali susitelkti kovai... O pilkoji masė tiki žiniasklaida, kuri jų protams yra nuosekli ir patikima. Taigi patenkinamos abi pusės:))

Laimi, teisingą momentą paminėjai. Žmonės yra tokie kvaili, kad juos būtina valdyti. Išties nesuvokiamai kvaili. Viskas vyksta kaip turi vykti, blogiausia čia yra dorybingesniems ir intelektualesniems. Bet mes užtai turim tinkamą terpę dvasiškai tobulėt:))
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Filmas "Snowden"

30 Lap 2016, 20:53

Tokie jau tie žemės gyventojai, kvaili gimėm kvaili ir mirsim :D Kartais gerai elgtis ir kvailai,  nuo to noro viską išsiaiškinti ir žinoti kartais skauda galvą. :D Svarbu pačius pagrindus žinoti kaip kas žemėj vyksta. Kad nebūtum kaip iš mėnulio iškritęs. :D 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių