Dainius77
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 23 Lap 2016, 14:50

Truputis istorijos

10 Rgp 2017, 12:26

Harė Krišna,

gal pasirodysiu kiek nostalgiškai senamadiškas, nes nežinau ar visi dar gerai pamena ir supranta rusiškai, bet peržiūrėjus šį filmą, ”kaž kaip” niekingi bei menkaverčiai tampa daugelio iš mūsų priekaištai ir pretenzijos, kaip : negaliu laikytis 4-ių pagrindinių principų ar sukartot 16-os ratų anksti ryte ir t.t. ir panašiai ...
turėtumėm visuomet prisimint ir niekuomet nepamiršt, kokia kaina JDM Šrilos Prabhupados judėjimas buvo paskleistas buvusioje CCCP teritorijoje ...
gal tuomet pakilsime kiek aukščiau virš savo egoistinių ir nesibaigiančių asmeninių problemų rato iš serijos : namai, šeima, vaikai, sveikata, karjera ir pinigai ?
https://youtu.be/9i4nijC4Luo
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 935
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Truputis istorijos

10 Rgp 2017, 21:00

Harė Krišna, Dainiau

Gaila nesuprantu rusiškai, įtariu filmas įkvepiantis. Aš ne vaišnavas, ne man apie principus kalbėti, bet mano požiūris dažniausiai yra liberalus. Sukalbant tuos pačius 16 ratų, visą likusią dieną galima pilnoj iliuzijoj pragyvent, besimėgaujant šlove ir t.t. ir visiškai pamirštant Dievą. Kita vertus, jei sugebi Dievą iškart į pirmą vietą pastatyt - puiku, jei ne,  likimas pasirūpins, kad tai atsiktiktų :)) tik tam gali prireikti nemažai metų... Viskas čia tvarkoj, to nesuvaidinsi. Bet tai tik mano pozicija iš neutralaus taško :)
 
 
RomualdasM
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 31 Lie 2017, 11:45

Re: Truputis istorijos

11 Rgp 2017, 02:43

Ne pagal siužetą, bet viena iš minčių žiūrint.
 
„Jeigu kada nors turėsi pinigų - spausdink knygas.“
                                                      Prabhupados dvasinio mokytojo nurodymas
 
Tada pagrindinis žinių šaltinis buvo knygos, dabar – internetas. Naudokimės juo atsakingai. Jis galingesnis nei knygos.
Tada buvo problema žinias gauti, dabar tampa problematiška atsirinkti tai kas ištiesų vertinga.
Čia gali pagelbėti ir šis forumas. Taigi dalinkimės tuo kas vertinga.
 
Kitu atveju gali gautis priešingai. Pavyzdžiui kaip rodoma žymaus režisieriaus Nikitos Michalkovo reportaže https://www.youtube.com/watch?v=hH2k2KQJSC8   (čia tiems, kas turi laiko ir supranta rusiškai).
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 935
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Truputis istorijos

11 Rgp 2017, 08:40

Jūs teisus, Romualdai. O kiek galinčių tą informaciją atsirinkti bent jau patenkinamai? Užtai ir gaunasi tie susiskaldymai tarp bhaktų, nes kiekvienas savo atsirinkimą iškelia aukščiau kito. Didelis ego irgi pasitarnauja.

Arba kai kurie jaunesni lektoriai, galbūt ir norėdami pritraukti jaunimą, informaciją skleidžia labiau tokia pasitenkinimo nuotaika, o ne nuolankumo. Išmokęs tam tikras pamokas ir pajutęs rezultatą, jaunimas natūraliai labiau didžiuosis savimi, savo sveikata ir žinojimu, ir iš to bus kategoriškas, kaip reikia gyventi.

Intelektas ir nuolankumas - savybės, kurios būtinos šiame informacijos amžiuje, bet kaip tik jos yra sunkiai pasiekiamos masėms. Tai ne atsitiktinumas, reikia kovoti prieš visą Vakarų sistemą, todėl greitų rezultatų čia negalima tikėtis.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių