Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Dantų pasta Weleda

20 Kov 2017, 21:10

Nesu mėgėjas reklamuoti prekių, bet šita dantų pasta man patiko. Sudėtis puiki, pojūtis išsivalius taip pat. Atsiliepimai amazon ir kitur irgi nuostabūs. Realiai turbūt geriausia, ką esu bandęs. Kaina Lietuvoje nėra maža, bet galima pagaudyti akcijų. 

Sudėtyje dominuoja druska, tai galima valyti ir su ja bei taupyti pinigus. Druska labai gerai veikia prieš dantenų uždegimus, kurie negydomi gali sukelti kaulo irimą ir ilgainiui danties netekimą. Jei dantenos kraujuoja, būtinai susirūpinkite. Kartais kraujavimo ir uždegimo galima ir nepastebėti valant šepetėliu, bet tarpdančių šepetėlis visada tas problemas parodo.

Reziumė tokia, kad pasta tikrai nebloga, o burnos higienai druska ir tarpdančių šepetėlis daugeliui yra reikalingi. Nesu tik tikras dėl ilgalaikio druskos naudojimo. :)
Paveikslėlis
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Dantų pasta Weleda

21 Kov 2017, 19:48

Ar jauciasi toje pastoje saldumas ?
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Dantų pasta Weleda

22 Kov 2017, 06:59

Gal reiks kada ir išbandyti.  Aš tai pasigaminu savo dantų pastos. Sumetu į krūvą sodą, nimbamedžio miltelius, kokosų aliejų ir beržų cukrų. Receptų yra daug tik neaišku ar jie visi geri. Kad ir šis kurį naudoju, vis pagalvoju kam tas cukrus. Tai paskutinį kart gamindamas jo nedėjau, tai pasta tapo ne tokio malonaus skonio:D gal dėl to jis dedamas.  
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Dantų pasta Weleda

22 Kov 2017, 10:43

Gal reiks kada ir išbandyti.  Aš tai pasigaminu savo dantų pastos. Sumetu į krūvą sodą, nimbamedžio miltelius, kokosų aliejų ir beržų cukrų. Receptų yra daug tik neaišku ar jie visi geri. Kad ir šis kurį naudoju, vis pagalvoju kam tas cukrus. Tai paskutinį kart gamindamas jo nedėjau, tai pasta tapo ne tokio malonaus skonio:D gal dėl to jis dedamas.  
Geras.. Kas tas "beržų cukrus". Ta prasme iš sulos koncentratas, kaip būna klevų sirupas?
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Dantų pasta Weleda

22 Kov 2017, 13:03

Dar kitaip jis vadinamas ksilitoliu, panašus į paprastą cukrų pagal išvaizdą ir skonį, sunku būtų atskirti. Tik kaina skiriasi:D Štai čia apie jį išsamiai parašyta: http://sveikatossaltinis.blogas.lt/ksil ... s-423.html
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Dantų pasta Weleda

22 Kov 2017, 17:45

Kazimierai, gal kažkiek pastoje ir jaučiasi saldumo, bet man joje jaučiasi beveik visi skoniai po truputį:) 

Laimi, be abejonės, teisingiausiai darai, gal kada aš irgi pribręsiu šitam reikalui:) bet kai kartas nuo karto gaunu nemokamai kokią geresnę dantų pastą, tai man jos labai ilgai užtenka:) jei reikėtų pirkti, tai dar pagalvočiau :)
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Dantų pasta Weleda

24 Kov 2017, 10:34

Taip aš ir kol prisiruošiau tai gal metai praėjo :D 
 
Vartotojo avataras
Mindaugas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:45

Re: Dantų pasta Weleda

24 Kov 2017, 14:13

O ka rodo,jeigu karts nuo karto dantenos kraujuoja?Truksta medziagu kokiu?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Dantų pasta Weleda

24 Kov 2017, 17:54

Mindaugai, visaip gali būti. Vitaminai yra svarbu - C, A, K... Gali būti tiesiog mechaniškai pažeistos dantenos ar panašiai.

Bet šiaip dažniausiai kraujuoja dėl uždegimo, o jis atsiranda dėl to, kad nėra išvalomi tarpdančiai sunkiai prieinamose vietose. Ten susidaro uždegimas. Šiaip organizmas pats sukovoja su tuo uždegimu. Kai jis visapusiškai sveikas, nėra patiriama daug streso, tai tie pakraujavimai arba išvis neatsiranda, arba greit sutvarkomi. Gal Jūsų atveju, jie greit sutvarkomi, bet greičiausiai yra tam tikros problematiškos vietos, kurias reikėtų atidžiau prižiūrėti. 

Aš pats pasitikrinu, iš kurios vietos daugiausiai kraujuoja, tą galima padaryti su siūlu arba dar geriau tarpdančių šepetėliu. Kuris tarpdantis pakraujuoja, ten vadinasi yra bėda. Įprastu atveju, jei nėra susidariusios taip vadinamos kišenės dantenose, tai užtenka gerai išvalyti tarpdančiu šepetėliu, galbūt paskalauti kelias dienas su druska ir viskas turėtų susitvarkyt :)
 
Vartotojo avataras
Mindaugas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:45

Re: Dantų pasta Weleda

24 Kov 2017, 18:25

Dekui,Viliau sita tema skatina labiau pastebeti kas vyksta,ir as dar naudoju  sezamu alieju skalavimui jis gerai pamaitina audinius.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Dantų pasta Weleda

30 Kov 2017, 11:32

Taip, sezamų aliejus ir prieš uždegimus, ir prieš mikrobus gerai. Kaip ir minėjau, labai svarbu stebėt dantenų uždegimus burnoj, šitas dalykas nepakankamai gerai kontroliuojamas pas daugelį. Dažnai pastebima jau šiek itek pavėlavus, o ir vėliau žiūrima pro pirštus. Bet čia labai individualu, net paties kaulo irimo tempas gali skirtis daug kartų priklausomai nuo žmogaus. 

O čia trumpai apie fluorą dantų pastose http://versijos.lt/dantu-pasta-grandiozine-xx-amziaus-afera/ . Mano žiniomis, Lietuvoje šita bėda šiek tiek mažiau aktuali, nes vanduo Lietuvoje lyg ir neturi daug fluoro. 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių