Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Krunu eko bendruomenė

03 Vas 2022, 21:42

http://ekosodyba.lt/krunai

Pas juos žemės dirbimas įdomus.
Dar jie planuoja turėti savo mokyklą savo vaikams tame kaime (reikia paliesti vizija, žemės dirbimas kūryba)

Gyvenu netoli to kaimo, ateity ko gero, apsilankysiu pas juos, taigi pasidalinsiu čia.
 
Vartotojo avataras
kordas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 20 Vas 2023, 10:45

Re: Krunu eko bendruomenė

20 Vas 2023, 10:47

http://ekosodyba.lt/krunai

Pas juos žemės dirbimas įdomus.
Dar jie planuoja turėti savo mokyklą savo vaikams tame kaime (reikia paliesti   vizija, žemės dirbimas      kūryba)

Gyvenu netoli to kaimo, ateity ko gero, apsilankysiu pas juos, taigi pasidalinsiu čia.
Sveiki,

gal teko apsilankyti? Visada buvo įdomios tokios bendruomenės ir jų gyvenimo būdas. Pats, aišku, vargu ar turėčiau pakankamai drąsos atsisakyti miesto...
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Krunu eko bendruomenė

20 Vas 2023, 18:40

Sveiki,
Ne, nebuvau ten. Norėjau ten pas juos dirbti, o ir ten gyventi bet mano likimas taip pasisuko kad tu variantų dėl gyvenamosios vietos ir pragyvenimo šaltinio dabar turiu daug, taigi šio metu apsisprendžiu.

Jie gyvena pagal V. Megre filosofija ir jie yra suverenai turintis žmogaus statusą (gal ne visi iki vieno), o tai reiškia kad jiems galioja ir juos gina tarptautiniai istatymai arba visuotinė žmogaus teisiu deklaracija priimta 1948m. gruodžio 10d.
Taip sakau nes aš pats turiu žmogaus statusą ir kaip ir jie, esu gaudijos vaišnavu religinės bendruomenės narys.
Reikia pripažinti kad jiems sunku butu plėsti savo ta sveika gyvenseną nes demoniškoje sistemoje tas netoleruojama...

Yra dar tokiu eko bendruomenių kaip Lietuvoje taip ir užsienyje.
Vėliau pabandysiu čia įdėti koordinates.

Kardokų Bendruomenė - Šiaudinių Namų Sostinė

Patarčiau pagyventi pas juos tarkim dvi savaites, ko gero butu jums naturalu atsisakyti miesto.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių