Vartotojo avataras
Arūnas Aš
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 26 Lap 2016, 10:28

Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

07 Gru 2016, 11:34

Pastebėjau, jog paskutiniu metu ypatingai ryški pieno produktų ir glitimo propaganda ant kurios pakimba kritinio mąstymo stokojantys žmonės. Įrodymai pieno produktų kenksmingumo labai įtikinantys, tačiau, kad ir kaip Hiromi Shinya "Jaunystės fermentas", ar kiti savo knygose dejuotų, kad jų artimieji mirė būtent nuo pieno vartojimo, jie praleidžia vieną labai svarbų punktą kur svarbu saikas, temperatūra, derinimas ir t.t. Kadangi pats labai mėgstu pieno produktus ir iš jų pasidarau visokių skanių patiekalų, pradėjau troškinius gaminti ant sviesto ghy (kur kas skaniau), negaliu nepastebėti šios propagandos. Lygiai tas pats su seitanu, kartas nuo karto pasidarau guliašą ir tai labai pamėgau, bet vėl gi, pastebėjau, jog daug kur ant maisto produktų pakuočių užrašyta - be glitimo, tarsi būtų kažkoks maras, kuris plinta dideliu greičiu. Visaip bandžiau gilintis, teisinti ir pan. ir atėjo supratimas, jog čia kažkas nešvaraus vyksta. Gal jūs turite kažkokių pastebėjimų?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 905
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

07 Gru 2016, 13:14

Kai žmonės susiskaldę, tiksliau suskaldyti, ir turintys didelį ego, natūraliai pradeda vystytis tokie dalykai. Kiekvienas savo tiesas bando įrodyti, gal turi ir komercinių paskatų, tai apjungia tam tikrus žmones ir gaunasi tam tikra srovė. Visgi didžiausia srovė vis dar yra valgau viską, ką noriu ir kaip noriu, o kategoriškų srovelių yra pilna. Žmonėms nebeina suprasti, kur čia tiesa. O portalai, matydami, kas sulaukia dėmesio, kartais tyčia gali duoti "kaulą" kokiai nors subkultūrai ar tiesiog sukiršinti jas. Manau, čia ir būtų atsakymas, kodėl tokių straipsnių yra nemažai.

O svarbiausia yra sveikas protas ir nuolankumas. Niekas tiksliai negali atsakyti, kaip tam tikroje situacijoje ir būtent tam tikram žmogui būtų naudingiau ir sveikiau. Aš įsivaizduoju, kad jei leidžia klimatas ir organizmas, būti veganu energetiškai ir fiziškai turbūt yra geriausia. Lietuvoje tai galbūt ir sunkoka.

Dėl pieno aš nežinau, pats vartoju. Apskritai dėl maisto aš tiesiog stebiu savo organizmą ir tiek. Jei jaučiuos gerai, vadinasi daugmaž yra normaliai. Bet tą pojautį reikia bent kažkiek išsiugdyt, aš pats tai ir toliau darau. Natūraliai eini link to, ką rašo vedos. :)
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

07 Gru 2016, 14:13

O aš kaip ir galvojau kad veganai nevartoja gyvulinės kilmės produktų nes nenori kenkti gyvūnams, tam kad jie nebūtų išnaudojami kaip kokie daiktai.  Kiekvienas maisto produktas turi savo teigiamą pusę ir neigiamą pusę. Net ir pačiam blogiausiame maiste galima surast kažką naudingą o pačiame geriausiame ir sveikiausiame kažką žalinga. Kaip kad ir sakei Arūnai reikia teisingai derinti maisto produktus, žiūrėti kokiu laiku valgyti, vartoti virtą, keptą ar žalią produktą ir t.t. Ištisas mokslas :D 
 
Vartotojo avataras
Arūnas Aš
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 26 Lap 2016, 10:28

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

07 Gru 2016, 17:09

Viliau, stebėti savo organizmą yra labai gerai, bet dabar į maistą dedama tiek chemijos, kad niekada taip nebuvo ir tas kiekis, jo tiek nereikia. Jei kapstytis dar giliau tai yra tokia kaip išreikštoji alergija ir slaptoji alergija. Išreikštoji yra akivaizdi; paraudimai, niežėjimai, akių ašarojimas ir t.t. Slaptoji: galvos svaigimas, energijos stygius, nestabili nuotaika ir t.t. Reikia labai sekti ir jausti save, bet jei daug metų tėvai maitino "š", tai paskui iš tų įpročių "š" sunku pabėgti ir net sunku išsivalyti... Bet žinios padeda; režimas, saikas, sezoninis valgymas, valymasis, pasninkavimas ir pan.. Nenoriu daug rašyti, šia tema papildomai, nes kalbam grynai apie pieno pr., bet kas liečia mitybą, tikiuosi diskusijų bus daug, nes sveikata yra svarbiausia, o maistas yra didelis dalyvis ir įtakotojas mūsų savijautos.

Laimi, koks čia kenkimas jei vartojamas pienas iš kaimo kur močiutė, nors ir ne bhaktė savaip myli karvutę ir primelžia pienuko tiek kiek karvė nori duoti. Nemanau, kad teisingas požiūris pas žmones, kad bet kokiu atveju jei melži, išnaudoji. Tiesiog dauguma žmonių nei jie matę, nei ragavę  ahimsa pieno. Būna žmonės nustoja vartoti vien todėl, kad neturi kur to pieno kokybiško nusipirkt, bet tai nėra priežastis, nes užtenka, kad karvutė būtų mylima ir rankom melžiama, o tokio pieno tikrai yra tik reikia paieškot. Ta propaganda sakyčiau man tai čia grynai kažkieno politinis-ekonominis interesas ir tikslas suklaidint. Nepamenu, lyg tai Torsunovas sakė savo paskaitoj, kad dar vienas iš degradacijos požymių, kad pradės žmonės pieno produktų vengt vartot. Be abejo reikalingas saikas, nes ypač žiema nuo pieno produktų gleivės linkusios greit kauptis.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 905
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

07 Gru 2016, 18:05

Maistas labai svarbu. Bet aš labiau akcentuočiau gyvybinę energiją jame. Su meile pagamintas vegetariškas maistas iš daug daržovių tikrai duos reikiamą efektą. Vengimas svogūnų, česnakų, grybų taip pat svarbu. Anksčiau nepastebėdavau taip, bet dabar jei kada suvalgau svogūno, iškart jaučiasi aistros padaugėjima, tai privengiu, bet tenka kartais suvalgyt, kai ne pats gaminu.

Jei kalbėti apie  fizinį poveiki, tai visa ta chemija maiste galbūt ir neveikia taip smarkiai. Nekalbu apie atskirus atvejus, sacharinus, aspartamus ir tt.  Mūsų kūnas pakankamai patvarus, kiek mes jį drebinam per gyvenimą ir gyvenam. :)) Aš darkart paakcentuočiau gyvybinę energiją, kai jos gaunam iš maisto, neiššvaistom ir sekam save, daugmaž stengiamės sveikesnį maistą rinktis, viskas gana neblogai.

Dėl pačio pieno, tai velgi... esmė, kad jis suteikia dorybės. Tiesiog yra palanku, kai su maistu jos gaunam, o ne neišmanymo ir aistros. Būtent dėl to pienas ir akcentuojamas vedose. Jei pienas neprievartinis, tai viskas puiku. Bet išties juk karvė duoda pieno tik kai atsiveda veršiuką? :) Kaip gali būti, kad ji duotų visą gyvenimą? Ar aš čia klystu, gal kas pataisys:)
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

08 Gru 2016, 07:22

Arūnai sutinku su tavim jeigu karvė tinkamai prižiūrima, melžiama rankomis, auginama iki gyvenimo pabaigos ir jos gimę jaunikliai nėra parduodamai mėsai ar iš karto nužudomi.  Tada taip kaip ir nieko blogo neįžvelgiu. O kur ta močiutė deda gimusius tos karvės veršiukus, augina?  Tam kad būtų pieno, karvei turi gimti veršiukas kas 2 metus, jeigu karvė jau buvo kelis kartus apsiveršiavusi gali ir kas 3 metus.  Tarkim jeigu kas 2 metus tai po 10 metų ta močiutė jau turės 6 karves, o rūpintis tokiu būriu jau sunku. O jeigu gimsta ne karvės o jaučiai vėl bėda.  Juos ir turi auginti iki gyvenimo pabaigos. Sudėtinga viskas. Tikrai nežinau žmonių kurie pardavinėtų pieną o karvės ir jų palikuoniai būtų auginami iki gyvenimo pabaigos.  Aš ir gaunu kaimiško pieno be jokių bėdų, bet žinau kas kai ta karvė nebeduos pieno bus parduota mėsai, o jos gimę veršiukai po 1 ar 2 parduodami auginimui dėl pieno ar mėsos.  Kad galėtum pardavinėti neprievartinį pieną pirma reikia turėti daug žemės, pastatus reikalingus gyvūnams laikyti, žemės ūkio techniką ir kiekvieną rytą ir vakarą eiti dirbti su gyvūnais.   
 
Vartotojo avataras
Arūnas Aš
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 26 Lap 2016, 10:28

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

08 Gru 2016, 10:13

Vilius labai taikliai pastebėjai, tiesiai į dešimtuką - svarbiausia gyvybinė energija!
Laimi, taip, tiesa... Čia aukštesni standartai, aš dar nesu taip pažengęs. Bet tam, kad ateitų noras ūkininkaut, turi ne tik traukti gamta, kaimas, reikia susipažinti ir atpažinti karves. Gali būti, kad tik santykyje su jomis atsiras idėjos kaip galima pagelbėt joms: parama, talka, maistas ir t.t.
Asmeniškai aš stengiuosi komercinio pieno kuo mažiau vartoti, nebent svečiuose esu, na ir būna, bet labai jau retai, kad pagriebiu kokio sviestuko ar sūrio. Pačio pieno komercinio griežtai nevartoju. Kas liečia kaimo ūkius kur vienas ar keli žmonės prižiūri kelias karves energetika kiek kitokia, ir labai dažnas atvejis, kad žmonės vergdami atiduoda karves į skerdyklą, nes neturi kito pasirinkimo, nėra išvystyta nei karvių globos galimybės, nei plėtra. Iki to laiko jie vis tiek prižiūri, bendrauja, gerbia jas. Paprasčiausiai tam neskiriama dėmesio, neruošiami projektai, ir labai sunkiai šis reikalas skverbiasi. Dabar dar ta pieno kenksmingumo propaganda gali dar labiau supriešinti ir pristabdyti iniciatyvą. Kita vertus tie kas tikrai labai myli karves ir vertina pieno produktus gali imtis priemonių, kad išgelbėtų situaciją.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 905
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

08 Gru 2016, 12:45

Aš būdamas gana pragmatiškas žmogus iškart keliu klausimą: kiek yra efektyvu taip auginti karvutes. Norint, kad visiems užtektų pieno, neprievartaujant karvučių, visas paliekant gyvas iki natūralios mirties ir t.t., kiek reikalinga būtų resursų? Šiandieniniame pasaulyje tai išvis neįmanoma. Teoriškai įmanoma, bet tokie ūkinininkai turėtų būti subsidijuojami ir daug arba pieno kaina būtų didžiulė. Nebent  kas antra šeima augintų po nemažai karvių, kas vėlgi yra didelis darbas, didžiulis, juk visa tai būtų tik dėl pieno. O kiek tada būtų galvijų? Kaip dėl co2? kaip dėl ganymo plotų? ir t.t. ir panašiai.

Žinoma, nemažai būtų galima  padaryti, užtektų nukarpyti vien karines išlaidas, visus pinigus skirti karvių augintojams ir t.t. Bet tai vis tiek, kokie resursai. Kas dabar atsakys, ar tiek investicijų yra būtina, ar tas pienas yra toks būtinas? Gal išmokinam visus kvėpavimo pratimų ir panašiai ir gausim tą pačią naudą? Pabūkim gamtoj, semkimės dorybės iš kitų šaltinių.

Čia yra rimtas momentas, nėra viskas paprasta. :)  todėl absoliučiai suprantu veganus, jie išties mažiausiai apkrauna Žemę, gyvybinę energiją gauna tiesiogiai, per mažiausiai tarpininkų. Jau vien pagalvojus, kiek gyvų būtybių nužudo karvė per savo gyvenimą. Ir viskas tam, kad žmogus gautų dorybės iš pieno. Nepabėgsim iš sąlygotumo Žemėj, aišku, nepabėgsim:) Nėra čia win win situacijos:)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 905
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

08 Gru 2016, 13:49

Grubūs paskaičiavimai. Dabar Lietuvoje yra apie 300 000 melžiamų karvių. Jei jos būtų auginamos visą gyvenimą, kartu su jaučiais, tai tas skačius manau būtų bent apie 1 mln. Jei ne daugiau. Karvei ganytis reikia apie aro pievos per dieną, per mėnesį (per tiek laiko atauga žolė) būtų 30 arų. Taigi milijonui karvių reikėtų apie 30 000 000 arų, tai yra apie 3000 km2. Pridėjus žieminį pašarą, aš spėčiau, kad vien karvėms išlaikyti reikėtų apie 5000 km2 kaip minimum, kai LT plotas 65000, kartu su vandens telkiniais, miškais, rezervatais ir tt.  Vandens sąnaudos taip pat didžiulės vienai karvei apie 50 litrų per dieną. Turint galvoje pasaulinį vandens trūkumą čia rimta bėda, nes galvijai ir taip jo daug sunaudoja. Bet čia galim imti teorinį variantą, kad visas vanduo tenka nuo mėsai skirtų galvijų, kurie nebūtų auginami.

Žodžiu, galvijų sąnaudos yra tikrai didelės. Jau vien pagalvojus, kad didžioji dalis žolės užaugusios Lietuvoje būtų suėdamos galvijų, kelia klausimą, ar tikrai taip viskas turėtų būti:)
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

08 Gru 2016, 15:20

Įdomu kai ši problema buvo sprendžiama tais senais gerais laikais.  Gal būt tuo metu šioje planetoje buvo žymiai mažesnė žmonių populiacija, tarkim pusė milijardo, buvo daug laisvos vietos ir visiems visko užtekdavo. Priedo gal būt žmonės vartojo mažiau gyvulinės kilmės produktų, tą gali taikyti ir šiuo metu. Buvau veganų mugėje tai ten visko pilna. Aišku kaina didelė. Bet jeigu gyvenant kaime ir auginant pačiam tai viskas gerai, daugiau mažiau. Ir šiaip galvoju kad šiuo metu per daug žmonių gyvena miestuose. Nežinau koks tas santykis būtų tinkamas, bet dabar jis netinkamas. Dabar ūkininkas augina grūdus juos parduoda ir perka duoną ar ten sūrį, bet juk vietoj to jis galėtu pats pasigaminti ir duoną ir sūrį :D O parduoti tiek kad turėtų pajamų įsigyti to ko pats negamina.  
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 905
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

08 Gru 2016, 17:18

greičiausiai tikrai taip - gyventojų buvo mažiau. Tačiau jei tikėti tuom, kad žmogaus ūgis buvo labai didelis, sakykim 10m,  tai tada kyla klausimas, kokio dydžio buvo karvės:)) o jei jos buvo tokio pačio dydžio, tai kokio jų kiekio reikėjo ir kaip jas pamelždavo :D Dabar neturiu formulės po ranka paskaičiuot, kiek svertų 10 metrų žmogus, bet skaičiuoti tonom reikėtų, nes svoris, lyginant su ūgiu didėja keliskart labiau. Kiek pieno reikėtų tokiam žmogui?:))

O šiaip gyventojų skaičius dabar tikrai yra didokas Žemėje.
 
Vartotojo avataras
Arūnas Aš
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 26 Lap 2016, 10:28

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

09 Gru 2016, 10:10

Aš nenoriu pasirodyti netolerantiškas, tačiau man veganizmo interesas nėra suprantamas ir priimtinas dėl tam tikrų daugumos veganų bruožų... 
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 905
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

09 Gru 2016, 10:26

Arūnai, čia yra kitas dalykas:)  Veganai - žmonės kaip žmonės, dažnai net neinantys dvasiniu keliu, todėl turi pilna gamą problemų. Čia visai skirtingi dalykai.

Kaip visada grįžtam prie to, kad svarbiausia yra Dievas. Ne tame esmė, ar veganas, ar vegetaras, ar krikščionis, ar vaišnavas. Aš pastebiu, kad žmonėms yra iš vidaus noras sudėlioti viską į lentynas: tas gerai, tas negerai. Viskas yra realiatyvu, toks Visatos dėsnis.

 Veganas teisus, kad jis žaloja mažiau gamtą, per jį žūsta mažiausiai būtybių. Ir jeigu jo nuoširdus motyvas tikrai yra išsaugoti kiekvieną musytę, kuri būtų užmušta karvės, tai negi Dievas neįvertins tokios sąmonės? O jeigu jaučiama, kad tas veganas save tiesiog laiko daugiau pažengusiu už vegetarą vien todėl, kad jis veganas, tai Dievas duos pamoką:)
 
Vartotojo avataras
Arūnas Aš
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 26 Lap 2016, 10:28

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

10 Gru 2016, 10:40

Taip, tai kitas dalykas... Geras pastebėjimas, Viliau, kad svarbiausia yra Dievas. :-)
 
Vartotojo avataras
alius
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:04
Miestas: Šiauliai
CONTACT:

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

13 Gru 2016, 13:48

Svarbiausia Viešpats ., man ir patiko.,:)))
aliusvisvam
 
Vartotojo avataras
Arūnas Aš
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 26 Lap 2016, 10:28

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

10 Sau 2017, 11:51

http://www.sveikata.org/mitai-apie-pien ... -apzvalga/
Pastebėkite, kad straipsnyje nieko nerašo apie ahimsą pieną, nieko nerašo apie saikingą vartojimą, apie metų laiką, amžių, sveikatos būklę ir t.t. Ar turite kokių nors komentarų?
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

10 Sau 2017, 16:10

Šiaisi laikais yra įvairių įvairiausios visokios informacijos, tai ar įmanoma apskritai kažką nustatyti, kas teisinga, kas neteisinga, kas dera vadovaujantis vienais principais, kas dera vadovaujantis kitokiais principais ir vertybėmis. Nebus tokio pasakymo, kad "taip ir taip, ir ne kitaip". Tad atmetant argumentus iš mokslinės pusės, iš vedinio požiūrio taško, iš moralinio ir iš ekonominio, greičiausiai lieka klausimas -  koko atsakymo pats, žmogus, ieškai. Nes kaip sakau, atsakymą gali gauti kokį tik nori, bet ne visi atsakymai "tinka". Reik ieškot to atsakymo, kuris tinka prie esamų sąlygų, vietos ir aplinkybių. Ir sąmonės, gal kas pridurtų.
Štai neseniai girdėjau tokius atsiliepimus, kad gastrologai gydytojai išvyko į didelio mąsto konferenciją kelti kvalifikaciją, pasižmonėti. Ir netikėtai sužino, kad kava, dar pernai buvusi žarnynui ir širdžiai kenksmingu produktu, staiga išteisinama ir rekomenduojama taip, kaip rekomenduojama širdininkui gerti kokybiško raudonojo vyno taurę, kad praplėstų kraujagysles ir skystintų kraują. Taigi kaip visada lieka klausimas - koks atsakymas tenkina. Lyg ir norėtųsi vieno atsakymo, bet realybė diktuoja kitokį, ir vėl ir vėl įnirtingai ieškoma atsakymo, kuris sutaptų su pažiūromis/sąmone, kuri turi apskritai savo supratimą, paremtą patirtimi ir savomis žiniomis.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 905
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

10 Sau 2017, 17:20

Iš esmės pritariu Vydui:)

Kaip beeksploatuotum automobilį, jis dėvėsis. Net stovėdamas garaže jis dėvėsis, "pavargs" gumos, metalas ir t.t. Taip ir žmogus neišvengiamai susidėvės, kad ir kaip begyventum. :)

Tiesos ieškojimas yra natūralus žmogaus noras, bet šiais laikais, kai visuomenė ypač suskaldyta, jis dažnai grįstas dideliu egoizmu. Propaganda savo ruožtu, bet kartais ji įvyksta savaime, kai pasimetę žmonės pradeda ieškot tiesos.

Ką reikia daryt? Domėtis, klausyti širdies balso. Intelektualesni gana greitai pajaučia, kad vedose informacija autoritetinga, bet tai nereiškia, kad jose rasi atsakymus į visus niuansus.

O šiaip - kalčiausia bedievystė. Visuomenė koncentruojasi ne į tai, kur reikia. Pavyzdžiui, pasauliečiai sveikuoliai, užsiauginę savo ego, toliau skaldo visuomenę. Nėra ir nebus atsakymo be meilės Dievui. :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 905
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

10 Sau 2017, 17:42

Tos meilės Dievui trūksta visur, tame tarpe ir tarp vaišnavų. Paskendę mes savose problemose, tai yra savame ego. Dauguma mes esam užčiuopę tą meilę, bet nuolat ją pametam. :) O tereikia atsiduoti Dievui ir niekada jo nepamiršt. O bet tačiau - ego šaknys gilios. :)

Žinių irgi reikia, bet jos tarsi maži svertai išjudinti ego akmenį. Kartais jų pakanka, o kartais ir galybė svertų nepajėgs to padaryti.

Subtilūs čia momentai, bet tiesiog būtent čia aš matau esmę, todėl apskritai nebesistebiu visokiausiais straipsniais, tiesomis ir t.t.

O kalbant konkrečiai apie straipsnį, tai ten žinoma tirta tik paprasto parduotuvinio pieno įtaka fiziniam kūnui. Ir nors tyrimai neaprepia visko, kažkokie dėsningumai yra. Vaišnavams belieka spėliot, kas būtų su naminiu pienuku. :)
 
Vartotojo avataras
Arūnas Aš
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 26 Lap 2016, 10:28

Re: Propaganda ant pieno produktų ir glitimo

11 Sau 2017, 14:54

Taip, Vydai, teisingai pastebėjai, kad sudėtinga kažką nustatyti kas teisinga, neteisinga. Žmogus gyvendamas vienoje realijoje kitų realijų nesupranta, jam tai atrodo kaip kosmosas. Ir tai kas žiniasklaidoje, vieną kartą pasirodo straipsnis su prierašu "Paaiškėjo, kad va taip ir taip", paskui po kiek laiko "Paaiškėjo, kad ne va taip ir taip, o anaip ir anaip" ir susipainioja tiek skaitytojai tiek patys tyrėjai. Ir galvoju kam domėtis tuo kas yra žiniasklaidoje ir besikeičiančioje informacijoje. Reikia imti senąsias žinias.
Dar įdomu tai, jog žmogus galvoja, kad jis viską kontroliuoja, ir būna taip, kad iš pradžių tai nuo ko bėgai ir neigei, gali net nepajutus ateit pas tave. Pvz nemėgai kažko ir tą ko nemėgai pritraukei ir gerai jei pritraukei dorybingus dalykus. :-) 
Šiaip nelinkstu nuolat patekti į kažkokią į loginę baigtį, ir kas vienam sveika kitam gali būti nesveika, vienas jautresnis, kitas mažiau jautrus, bet akivaizdu, jog arba kažkokie užsakomieji straipsniai plūsta, arba patys žemesnės padėties mokslininkai, jei taip galima pasakyt, pakimba, o to pasekoje pakimba tie Viliaus vadinami "sveikuoliai" ir tos terpės mados pasekėjai, kurie jau tuoj tuoj savo namuose ant sienos pasikabins didelės ir gražios karvutės plakatą, kuris bus užbrauktas raudona juosta ir užrašyta DANGER.
Rasti vedose įmonoma viskas, bet tam reikia labai daug laiko ir tas atsakymas iki kol prašviesės sąmonė labai vingiuotas ir nelengvas. Ilgą kelią reikia nueiti, nors ir skirtingai, vienam 10 metų, kitam 15, trečiam 20, o kažkam dar daugiau...
Būtų įdomu jei Lietuvoje kas nors turėtų pakankamai žinių ir sugebėtų parašyt atsakomuosius straipsnius panašia tematika, nežaidžiant medžioklės, bet tiesiog kaip pamąstymui skaitytojams. :-)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių