Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 577
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Kada gana .

08 Rgp 2017, 21:07

Karta vienas Prabhupados mokinys paklause del to koki kieki reikia suvalgyti kad nepersivalgyti ir taipogi nelikti nedavalgius .
Prabhupada atsake kad visada reikia valgyti maziau .
Maziau nes protas kol dar nera dzivos draugas pateisins ta persivalgyma..
Valgymo rituale turi vadovauti intelektas .
Visada maziau . Taip reikia nes daznai buna kad protas uzvaldo intelekta . Moka itikinti .
Todel gelezine taisykle : nuo stalo atsitraukiame kiek alkani . Tai pasiteisins ir mums bus parodyta .

As visada valgau iki atsirugimo . Ajurveda patare iki pirmo atsirugimo . Po ko viskas , valgymo ritualas uzbaigtas .
Ir as matau kad apsimoka atsispirti persivalgymui , nes kunas geriau arba net zymiai geriau funkcionuoja .
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 936
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kada gana .

08 Rgp 2017, 22:47

Be abejonės, persivalgymas yra žalingas. Neramus protas ir stresas žmonėm labai dažnai pakiša koją šitoje vietoje, kaip, beje, ir daug kur :)  Aš neturiu problemų su persivalgymu, stresas taip pat nežadina noro valgyti - man čia paprasčiau, bet daug kam čia yra bėda.

Kaip ir visada, atskirai įgyvendinti kažkokį vieną įprotį yra gana sunku, nes viskas tarpusavyje yra susiję. Per dideli streso kiekiai patiriami gyvenime, kas neleidžia pabėgti iš ydingo rato. Stresuoji - valgis, persivalgymas, baimės, geismas - energijos nebėra ir vėl dar daugiau stresuoji. Šis mechanizmas labai daug kam tinka. Kaip iš jo išeiti - kitas klausimas, dažnai viso gyvenimo :)

Didžiulio streso pradedančiųjų meditacija nelabai ramina, pradžiai reikia arba didelės gamtos dozės, ko mieste nėra, arba natūraliai žmonės atsiduoda pagundoms ir persivalgo... Dar kartą pasikartosiu, kad praktikuojantis ramiu protu labai retai persivalgytų... :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 577
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kada gana .

03 Rgs 2017, 17:03

Pora savaiciu vazinejau uzdarbiauti pas savo gymines . Darbas sunkus . Reikejo perkelti statybines medziagas is vienos vietos i kita . Plyteles skirtos kluoti salygatvius (viena sveria 40kg. ) , taip vadinami bardiurai kelio krastams iskloti svoris kuriu 60-100kg . , plitas bei visokes trinkeles .
Viska perkialeme beveik zmogaus jiega ( tik su traktoriuku nuvezdavome i ta kita vieta tas statybines medziagas . ) .
Konkrieciai dirbome sitaip sunkiai as ir mano seses sunus . Ir kada jau pietavom, sunus pasake kad laikosi tokio principo kad valgo tai kas naudinga sveikatai ir iki tol kol yra skanu . Miegstamiausias jo maistas, sitaip sunkiai dirbes, kitas persivalgytu..
Dar pasake kad sestadieniais sekmadieniais leidzia sau pasilepinti nes neistvertu tokio kruvio ( Jis dirba elektriku aukstalypiu , montuoja-aptarnauja internetinius bokstus kur matomi po Lietuva visur . ) Gerai moka bet daug ir reikalauja is taves.. Todel jam butinos tos iseigines kur valgai ka nori bet velgi , iki kol skanu . Vos tik pajauti kad neskanu---toliau nevalgai .

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių