Vartotojo avataras
palkas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 15 Lap 2022, 12:50

Re: vegetariškas maistas

15 Lap 2022, 12:57

Apskritai kuo toliau, tuo labiau linkstu link paprastumo, elementarumo, patys paprasčiausi patiekalai man patys skaniausi. :) Aš absoliučiai nieko ypatingo nevalgau - įvariai troškintas daržoves, bulves, viso grūdo makaronus su įvairiais padažais (špinatų, pavyzdžiui), pieno produktus, kiek įmanoma natūralesnę duoną iš parduotuvės, neapdorotus vaisius, daržoves... Paprasto maisto tikrai užtenka, galima ir reikia pažaisti su prieskoniais, nors irgi nieko ypatingo nedarau. Kartais sūriau pavalgau, kad vėlgi įsižeminčiau :)

Nelabai suprantu sio reiskinio "isizeminimo" Gal galit nupasakoti...
Sveiki,

o kuo pakeičiate mėsą, jei dirbate sunkų fizinį darbą? Aš visą dieną ant kojų (statybos) ir bandžiau vegetariaut, bet mano supratimu tai labai sunku. Nuo vegetariško maisto absoliučiai nepasisotinu tiek, kad galėčiau atgauti jėgas. Nors mėsos suvartojimą stengiuosi riboti, bet vis tiek bent kas antrą dieną valgau.
 
Vartotojo avataras
sudaršan
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 16 Spa 2018, 20:56

Re: vegetariškas maistas

15 Lap 2022, 14:05

o kuo pakeičiate mėsą, jei dirbate sunkų fizinį darbą? 
Sūrio turėtų užtekti. Baltymų yra panašiai kaip ir mėsoje, riebalų daugiau, kalorijų daugiau. 
Kiti baltymų šaltiniai: žirniai, pupelės, riešutai.
Dabar dar būna pirkti visokių veganiškų mėsos pakaitalų, pagamintų iš kviečių baltymų, ir kitų augalinių baltymų. Maximoje matau, kartais kaina būna nebloga. Taip pat Maximoje yra nebrangaus sojų tofu.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: vegetariškas maistas

15 Lap 2022, 20:21

Yra receptas kaip gaminti surį vien iš dilgelės.
Tik kad dabar tai neaktualu nes dilgelė turi buti švieži.
Pabandysiu įdėti ta receptą.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: vegetariškas maistas

15 Lap 2022, 20:46

https://vaistai.lt/Dilgeliu-suris-7809.html

Zita Užkuraitienė yra vaišnavė, Žilvino Užkuraičio žmona.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių