Vartotojo avataras
Arūnas Aš
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 26 Lap 2016, 10:28

Vegetarinių maitinimo įstaigų Rygoje vertinimas

11 Bal 2017, 19:56

Vegetarinių maitinimo įstaigų Rygoje vertinimas

Jei kam nors teks viešėti RYGOJE, užsukite skaniai pavalgyti į žemiau aprašytas vegetarines maitinimo įstaigas. Nuomonė apie jas yra subjektyvi, todėl pateiktas įspūdis gali skirtis nuo jūsų. Tiesiog norėjau, kad skaitytojams būtų lengviau susivokti iš anksto kokia esama pasiūla, todėl tikiuosi, jog ši informacija kažkam bus naudinga. Užsukta į devynias maitinimo įstaigas.

Jei kas nors dėl įvairių priežasčių negali skaityti, žiūrėkit nuotraukas arba pateikiu TOP3 rekomendacijas:

1.     BUDHHA RESTORANS

2.     RAMA

3.     AJURVEDA KAFEJNICA pervadinta į TIBETAS VIRTUVE

 
Tikslas subjektyviai įvertinti brolių latvių vegetarines maitinimo įstaigas, įvertinti aplinką, užrašyti ragautus patiekalus ir įvertinti jų skonį balais, kainą. Įvertinimas be juslinio metodo.


AJURVEDA KAFEJNICA pervadinta į TIBETAS VIRTUVE

Adresas: Gertrūde 5
Apsilankyta du kartus.
Aplinka: 10/10
Maisto įvertinimas: pirmo apsilankymo metu 9/10, antro 7/10

Pirmo apsilankymo metu patiekalą sudarė: ryžiai, pomidorų ir sūrio salotos, burokėlių salotos, sabdžis su anakardžių riešutais; maltinukas (kaip paaiškėjo, kad ko gero su grybais). (Nuotraukos nėra).

Antro apsilankymo metu patiekalą sudarė (žr.nuotrauką): ryžiai, sojos gabaliukai su pievagrybiais (pastarųjų nežinojom, kad bus); agurkų ir ridikų salotos.

Kaina: vidutinė. Pirmo apsilankymo metu sumokėta 6,32 Eur., antro 3,70 Eur.

Komentaras: Akivaizdu, jog kelionėse turistai patenka į įvairias, neįtikėtinas situacijas, kurios duoda pamokas ir dar kokias. Antrą kartą taip neįkliūtume. Pirmo apsilankymo metu, pagalvoję, jei įstaigos pavadinimas „Ajurveda Kafejnica“, čia nebus jokių grybų, svonūnų, česnakų ir pan., tačiau klydom. Jau pirmo apsilankymo metu pakandęs maltinuką, pagalvojau juk čia grybų skonis, tačiau save tikinom, kad ne, negali būti, ko gero tai bus daržovė, kuri yra panašaus skonio į grybus. Antro apsilankymo metu buvo demaskuoti grybai, nes juos radom sojos guliaše (pievagrybiai). Dar radom salotose svogūnų laiškų, dar vadinamų cibuliais. Jei būtume antrą kartą neužsukę, taip ir nežinotume iki galo ką valgėme. Reikia būti atsargesniems. Meniu čia nėra, reikia prašyti, kad patiekalus įdėtų...

RAMA
Adresas: Krisjana Barona 56
Apsilankyta tris kartus.
Aplinka: 7/10
Maisto įvertinimas: pirmo apsilankymo metu 7/10, antro 9/10, trečio 8/10

Pirmo apsilankymo metu patiekalą sudarė (žr. nuotrauką): rūgštynių sriuba; burokėlių salotos; ryžiai su morkom, įvairių daržovių: morkų, cukinijų, paprikos sabdžis su panyro sūriu; popkorninis saldumynas; duona; persikų nektaras.

Antro apsilankymo metu patiekalą sudarė (žr. nuotrauką): šparaginės pupelės apvoliotos tešloje, špinatų, panyro ir bulvių sabdžis; salotos su pomidorais ir panyro sūriu; rabarbarų pyragas.

Trečio apsilankymo metu užsakymą sudarė (žr. nuotrauką): Rabarbaro skonio pyragėliai, pyragėliai su šokoladu, kažkas pan. į žagarėlius.

Kaina: vidutinė. Pirmo apsilankymo metu sumokėta 4,85 Eur., antro 7,33 Eur., trečio 3,50 Eur.

Komentaras: Įstaiga paprasta turinti didelį plotą lankytojams. Restorano skiriamasis bruožas: per televizoriaus ekraną rodo ne MTV ir ne futbolo varžybas, o viso pasaulio įvairių sirčių žinomus žmones-vegetarus. Labai patiko pasirinkimo gausa ir antro apsilankymo patiekalas, ypač sabdžis. Meniu įstaigoje nėra, reikia prašyti, kad patiekalus įdėtų.

BUDHHA RESTORANS

Adresas: Rainabulvaris 15
Apsilankyta vieną kartą
Aplinka: 10/10
Maisto įvertinimas: 10/10

Patiekalą sudarė (žr. nuotrauką): pupelių sriuba su krekeriais; duona su sviestu; basmati ryžiai su panyru kari padaže; įvairios salotos; žolelių arbata.

Kaina: aukšta. O jei renkatės dienos pietus kaina vidutinė. Sumokėta 8,60 Eur.

Komentaras: Čia daug komentuoti nėra ką, nėra prie ko prikibti ir maistas, ir aplinka, ir aptarnavimas tiesiog idealus, retai tenka lankytis tokio aukšto lygio restoranuose. Labai rekomenduoju kiekvienam apsilankyti, nes jausmas toks tarytum atėjai kažkur į amžinosios ramybės rūsį ir nesinori išeiti.

GARUDA

Adresas: Mukusalas 71
Apsilankyta vieną kartą
Aplinka: nevertinu, nes prekybcentryje, panašiai kaip ozo „Radharanė“.
Maisto įvertinimas: 8/10, pagal kainą 9/10
Kaina: žema. 4.00 Еur

Patiekalą sudarė (žr. nuotrauką): morkų salotos, perlinių kruopų košė, bulvių maltinukas, bulvės.

Komentaras: Patiekalas labai paprastas, galima pačiam namie tokį pasidaryti, tačiau skanus. Už tokią kainą tikrai neblogai. Meniu įstaigoje nėra, reikia prašyti, kad įdėtų.

BHAJANS CAFE

Adresas: Jela Antonija 10
Apsilankyta vieną kartą
Aplinka: 10/10
Maisto įvertinimas: 7/10
Pasiėmėm išsinešimui varškės pyragą su razinom ir datulėm. Sumokėta 2,00 Eur.
Kaina: vidutinė

Komentaras: Aplinka graži, tačiau pasirinkimas pas juos ypač mažas, kasdien vis skirtingi patiekalai, po vieną, bet vis skirtingos kultūros, tąkart buvo gruziniškas, turėjo keletą tortų, saldumynų.

MŪ CAFE

Adresas: Terbatas iela
Apsilankyta vieną kartą
Aplinka: 9/10
Maisto įvertinimas: 8/10
Pasiėmėm išsinešimui. 4.50 Eur

Patiekalą sudarė (žr. Nuotrauką) sumuštiniai rageliai su salotom ir sūriu, varškės pyragėlis su spanguolėm.

Komentaras: pasirinkimas nedidelis, bet kažką išsirinkt tinkamo galima. Daugumoje pyraguose yra kiaušinių, o kituose patiekaluose gali būti ir česnakų su svogūnais.
 
RESNAIS KIRBIS

Adresas: Griecnieku 30-25
Aplinka: 8/10
Nevalgėm, todėl maisto įvertinti negaliu.
Kaina: labai aukštos, burgerių kainos 8,5-9,5 Eur.

Komentaras: Aplinka kaip kišenė, trys ar keturi staliukai, ankštoka, todėl eiti ten nebent norint paragauti ką duoda nekreipiant dėmesio į kainą.

RAW GARDEN

Adresas: Skolas iela 12
Aplinka: 9/10
Nevalgėm todėl maisto įvertinti negaliu
Kaina: aukšta

Komentaras: aplinka kaip žaliavalgių restoranuose ir kaina aukšta, pasirinkimas nedidelis.

MIIT

Adresas: Lacplesa 10
Aplinka: 8/10
Nevalgėm, todėl maisto įvertinti negaliu
Kaina: brangu

Komentaras: visiškai nėra pasirinkimo, tik kažkokie sumuštiniai.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių