Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Bhaktijoga.lt forumo taisyklės

12 Lap 2016, 11:14

Aukščiausios sąmonės žmonėms taisyklės yra nereikalingos. Bhaktai, eidami dvasiniu keliu, stengiasi tokiais būti, todėl ir taisyklių forume kol kas nebus daug.

Tiesiog venkime neigiamų epitetų, kalbėdami apie kitus forumo dalyvius. Būkime jautrūs ir supratingi vienas kito atžvilgiu. Gerbkime vienas kito poziciją, o jeigu esate tikri, kad kažkokioje sferoje išmanote labai gerai, tai nuolankiai tomis žiniomis pasidalinkite su kitais, nesistengdami nieko perkalbėti.

Įdomių, prasmingų ir įkvepiančių diskusijų bhaktijoga.lt forume!

Bhaktijoga.lt įkūrėjas Donatas Janickis yra visiškai nesusijęs su forumo informaciniu turiniu.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Bhaktijoga.lt forumo taisyklės

05 Sau 2018, 19:24

O tai Donatas pats gyvai sutiko ar paprašė kad būtu parašyta kad jis visiškai nesusijes su forumo informaciniu turiniu?
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Bhaktijoga.lt forumo taisyklės

05 Sau 2018, 19:28

Tai pasiūlė Aidas daugiausiai dėl Gintaro temų. Aš paties Donato net neklausiau, kadangi iš esmės tai yra tiesa - Donatas , iš tiesų, nesusijęs su tuom, kas rašoma čia.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Bhaktijoga.lt forumo taisyklės

05 Sau 2018, 19:53

Taip, gerokai pries si pasiulyma telefonu buvau susisiekes su Donatu del Gintaro.
Donatas man pasake, kad i forumo veikla nesikisa ir nurode nesutarimus spresti su Viliaus pagalba.
As dziaugiuosi, kad Vilius atsizvelge i mano pasiulyma ir Donato pozicija isreiske rastu prie taisykliu.
Donatas yra inicijuotas Bhakti yogas. Dabar Donatas nebus asocijuojamas su forumu, tad bus aisku, kodel forume tokia ivairialype informacija, ne vien Vedos.
Zinoma, niekas Donatui nedraudzia kistis i forumo veikla ar dalyvauti diskusijose.
 
Rolanas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 22 Lap 2016, 07:43

Re: Bhaktijoga.lt forumo taisyklės

07 Sau 2018, 08:18

O labai gaila. Siam forumui tikrai nepakenktu keliu pazengusiu ir kompetetingu jogu nuomone bei isikisimas i tam tikras temas. Cia tik mano nereiksmingas toks pastebejimas, nes daugelis pasisakymu yra tiesiog ispletojami netikslingai be gilesnio temos supratimo. Negaleiu isskirti konkreciu temu tiesiog skaitant tam tikras nuomones jauciamas patirties trukumas. o siaip trumpi pasisakymai ar komentarai daznai neprideda peno temoms.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių