Rolanas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 22 Lap 2016, 07:43

Rolanas prisistatau

22 Lap 2016, 08:36

Sveiki, 
Labai smagu prisijungti prie šio forumo ypatingai žinant kad tai Donato inicijuotas projektas. Ačiū labai tiems kas tai įgyvendino. 
Labai džiaugiuosi jau galėdamas pasidalinti patirtimi, žiniomis, informacija.
Mano trumpas prisistatymas. 
Mes su žmona ir trijų metų dukryte jau trylika metų gyvenam Vokietijoje. Čia mes studijavom ir tiesiog likom dirbti. 
Aš pats es protezuotojas ir gaminu visokiausio tipo įrenginius žmonėms su negalia pradedant galūnės amputacija ir baigiant įvairiausiais kūno defektais įgimtais ir po traumos. Mano žmona dirba prie įmonių marketingo.  
Mano kelias link bhakti jogos.
Su Donato paskaitomis susidūriau jau prieš gerus penkis metus. Tada jau pamenu isirašydavom jo paskaitas ir visur kely mašinoje sėmėmės tų gerų emocijų. Tada dar nepažinau vedinių šventraščių. 
Prieš metus vasarą buvom gryžę i Lietuvą ir sudalyvavom Dariaus Ražausko renginyje Kelmės rajone Savaitgalis Kitaip. Ten gavom labai didelę dozę gerų emocijų kurių lygšiol nepamirštu. Pamenu po to renginio kaip tik buvo Ekadasis, pasninko diena, ir tada netikėjau kad galima tiesiog visą dieną išbūti nevalgius bet mano nuostabai tai puikiai pavyko. Po to tai daryti buvo vis sunkiau :). Tenai taip pat susipažinau su Maha mantra kurios nuo tos dienos tiesiog nebegalėjau pamiršti ir iki šios dienos reguliariai kartoju. Ten taip pat gavome kalną rekomendacijų apie dienos režimą ir kitų puikių dalykų. Taip ir įsibėgėjau su yvairiom askezem ir praktikom apie kurias ir ketinu pasidalinti atskirose temose. 
Tiek apie mus.
Jeigu kažkam reikės pagalbos ar tiesiog turėsite klausimų ar temų susijusių si Vokietija labai prašom kreiptis.
Hare Krishna!
     
Paskutinį kartą redagavo 1 Rolanas. Iš viso redaguota 13 kartus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Rolanas prisistatau

22 Lap 2016, 20:40

Harė Krišna!

Sveiki prisijungę, Rolanai.

Dėkoju už išsamų prisistatymą, būtinai kreipsimės, jei reikės informacijos, susijusios su Vokietija. :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių