Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Vydo prisistatymas

20 Lap 2016, 00:24

Sveiki forumo dalyviai, svečiai, na ir visi kiti :) Esu Vydas iš Mažeikių, ką tik prisijungiau prie forumo. Minds platformoje buvau pasivadinęs "vydmxs" pseudonimu. Labai džiaugiuosi, kad Vilius Bros. ;) taip greitai sutvarkė, suderino ir paleido forumą į dienos šviesą. Labai smagu ir tiesiog jauste galima justi forumo milžinišką potencialą, reikšmę. Kuo nuoširdžiausiai linkiu, kad forumas augtų, plėstųsi ir į plotį ir į aukštį! :)

Dabar sunkiausia vieta - truputį apie save. Prieš aštuonerius metus mano mokyklos klasės auklėtoja labai pastūmėjo susidomėti tuom kas populiariai vadinama "naujųjų amžių - new age" terminu, arba ezoterika. Negaliu sakyti, kad lig tol nesidomėjau, bet domėjimąsis perėjo į aktyvų dalyvavimą. Nuo tada sutikau ne vieną lektorių ir mokytoją, tik gana greitai pastebėdavau, jog žinios arba prieštarauja teiginiams, arba prieštarauja su kažkuo kitku. Būdavo sunku pripažinti vėl apsirikus,bet, sakykim, vedinės žinios visąlaik sukiojosi aplink, kad ir Torsunovo pavidalu. Pirmas pasikalęs daigelis buvo seminaras ant ežero kranto, kur klausiausi bendros paskaitos apie ajurvedą, kūno konstitucijas, daugiau išgirdau apie vedines žiinias, na ir pirmą kartą (nors nesu tikras kad pirmą, tik registruoju..) paragavau prasado. Po to palaipsniui ir įtraukė vedinė filosofija, žinios slypinčios vedose po septyniais užraktais. Žodžiu - labai įdomu, gilu. 

Na, o mahamantrą pirmą kartą tariau Donato dėka. Nors buvau girdėjęs kažką apie tai, bet nebuvo patirties. Tai buvo kokių 150 žmonių masinis kirtanas Mažeikių bibliotekos salėje po paskaitos apie santykių psichologiją. Tada giliausią įspūdį man paliko tyras karatalų skambesys (dar ir dabar skamba ausyse), kuriais skambino Donatas. Kaip dabar atsimenu, kad po viso to namo parėjau laaaabai pakylėtos nuotaikos ir savijautos. Tikrai turiu ką prisiminti! :)
Haribol!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių