Aurelija
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 13 Lap 2016, 21:07

Aurelijos prisistatymas

17 Lap 2016, 21:49

Harė Krišna, sveiki! :)

Kaip smagu, kad atsirado šis forumas. Ir smagu susipažinti.
Gimiau 1990.09.21, užaugau Kretingoje, o studijuoti atvykau į Kauną. Baigiau, regis, tikrai savo specialybę - socialinį darbą. Visada jutau poreikį prasmingai veiklai. Per savo dar ne itin ilgą gyvenimėlį nemažai veiklų išbandžiau, nemažai ir patinka, na, pvz, meno terapijos taikymas vaikams, paaugliams, reiki terapijos taikymas, psichologiniai metodai.. rankdarbiai :)) visada, nuo paauglystės buvau ieškojime. Buvau nesuprasta, tad ir kelias mano nebuvo toks lengvas ir tiesus. Pasirodo, ieškojau to ryšio su Dievu. Ieškojau atsakymo, ką aš turiu nuveikti per šį gyvenimą. Kodėl esu tokia, kokia esu ir būtent tarp tokių žmonių, kurie mane supa. Ir viskas turi priežastį.
Daugybę praktikų išbandžiusi, kurį laiką buvau apsistojusi ties protestantų bažnyčia. Ten tikrai patyriau gilių suvokimų ir sutikau gerų žmonių, bet vis tik, visų atsakymų man nepavyko gauti. Buvau susipažinusi šiek tiek ir su bhakti joga, tad vėl po truputį grįžau prie jos.

Šiai dienai, nebijau pripažinti, kad Donatas yra mano mokytojas šiame gyvenimo etape. Labai daug atsakymų gavau per jį, jo paskaitas. Tiesiog man tai yra siela, kuria norisi sekti. Su sūneliu (1,9 mėn) lankomės šventykloje, vedų kultūros centre, kiek gebu, stengiuosi semtis žinių ir šviesos bei pati tai skleisti aplinkui. Svajoju apie dvasinį mokytoją ir apie bendruomenę, kurioje būtų daug gražių dalykų, tokių kaip užsiėmimai vaikams, šeimoms, poroms, vyktų jaukios bendruomenės šventės.

Gal tiek, ačiū.
 
Tadas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 18:15

Re: Aurelijos prisistatymas

17 Lap 2016, 22:14

Namaste,
Džiugu, kad prisijungei prie forumo  ;)
 
gabriele108
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 18 Lap 2016, 20:51

Re: Aurelijos prisistatymas

18 Lap 2016, 20:55

Hare Krišna!
geras, aš irgi iš Kretingos kilus:))
faina atrasti šį forumą ir norėčiau susipažinti:)
 
Vartotojo avataras
alius
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:04
Miestas: Šiauliai
CONTACT:

Re: Aurelijos prisistatymas

24 Lap 2016, 16:36

Labai malonu Aurelija Tave matyti., Hare Krishna
aliusvisvam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių