Gintare
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 21 Bir 2017, 10:06

Grafinis dizainas

21 Bir 2017, 11:57

Harė Krišna, 

Esu Vilniaus Dailės Akademijos absolventė, šiuo metu labai ieškau darbo, galėtų būti ir pusė etato. Užsiimu grafiniu dizainu, turiu praktikos dirbant dizaino firmoje. Norėčiau savo įgytus įgūdžius panaudoti tarnystei, užsiimti prasminga veikla, bendradarbiauti su bhaktais.

Taip pat galiu dirbti ir kitokio pobūdžio darbus - turiu šiek tiek patirties vertimo iš anglų kalbos srityje, galiu tvarkyti namus, atlikti panašius darbus. 

Mano kūrybinių darbų galite pamatyti čia: 
https://www.facebook.com/gintaregrafikosdizainere/

Būčiau be galo dėkinga už bet kokią pagalbą, lauksiu įvairių idėjų ir pasiūlymų. 
Galima susisiekti el. paštu: gintarezied@gmail.com arba tel. 863068403

Gyvenu Kaune. 
Paskutinį kartą redagavo 2 Gintare. Iš viso redaguota 20 kartus.
 
withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Re: Grafinis dizainas

21 Bir 2017, 22:39

Ar neteko išbandyti internetinių freelancerių sistemų, tokių kaip elance.com ar freelancer.com?
Su Tavo turimais gebėjimais, manau, tikrai su laiku atrastum ten savo vietą. Aišku, tos sistemos nėra be savų trūkumų, bet bent jau man padėjo susikurti šiokias tokias pajamas nepriklausant nuo darbdavių:) 

Žinoma, dirbant tokį darbą bendravimo mažai, o apie bhaktus darbinėje aplinkoje pagalvoti išvis sunku. Tačiau, kai nesi pririštas prie konkrečių darbo grafikų, visada turi didesnę laisvę skirti laiką tam, kas svarbu :)

P.S. Rekomenduoju internete netalpinti el.pašto adresų atviru formatu. Juos labai mėgsta skenuoti įvairūs robotai, o tada siuntinėti spam'ą. Visada geriau nuo to apsisaugoti :)
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Grafinis dizainas

24 Bir 2017, 20:22

Labai dailūs darbai, ten kur apžiūrėjau versliukų puslapyje.. Labiausiai įsiminė tuščių narvų logotipas su lape, kaip devynetu, todėl norėjau paklausti - kaip kilo ta idėja, arba kodėl ji susisukusi? Gal galėtumėt daugiau papasakoti? :)
 
Gintare
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 21 Bir 2017, 10:06

Re: Grafinis dizainas

26 Bir 2017, 12:11

Harė Krišna, labai ačiū už atsakymus. 
Tuščių narvų logotipų buvo įvairių variantų, šis man pačiai vizualiai pasirodė geriausiai, tiesiog ieškojau, kaip kuo minimaliau stilizuoti lapę :) Kiti eskizai galbūt labiau atitinka Tuščių narvų idėją, įdėjau dar senesnių variantų dėl įdomumo :)

Vis dar labai laukiu bet kokių pasiūlymų ar patarimų, būčiau be galo dėkinga už pagalbą :) 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių