Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

kaip jaustis ramiai?

06 Sau 2017, 10:42

Apie bendruomenes: bet jeigu mes daugiau sliesimės tarp bendraminčių tarsi atsitraukiame nuo viso pasaulio ...ir sakome tegu bus kaip bus. Man tai norisi tikėti kad jeigu jau aš esu čia tarp materealistų turiu ir būti skleisti savo patirtį ,dalintis.  Man patiko projektas Žako fresko Venus. Jis siulo visą sistemą man priimtina.
Paskutinį kartą redagavo 2 Daiva M. Iš viso redaguota 6 kartus.
Aš visiems linkiu laimės
 
Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

Re: kaip jaustis ramiai?

06 Sau 2017, 16:05

Jeigu pasodinsime daug  kedrų vienoje vietoje  arba kiekvienas savo teritorijoje po kedrą kaip oras geriau prasivalys?????? man atrodo geriau kiekvienas savo teritorijoje bet bendrai visumoje sodinti :) kaip jus manote?
Aš visiems linkiu laimės
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: kaip jaustis ramiai?

06 Sau 2017, 16:57

Dėkui už mintis, Daiva:) tikiuos prisijungs daugiau moterų pasidalint sava nuomone:)

O šiaip moteriai labai sunku jaustis ramiai be vyro, taip jau yra. Bet pagrindinė priemonė kaip ir vyrui - ryšys su Dievu. Tik kiekvienas žmogus stringa tam tikrose vietose, todėl kartais pagalba iš šalies gali padėti susiorientuoti, nors galų gale vis tiek viskas priklauso nuo paties,o kol neprieinam dugno, tol nėra pakankamos motyvacijos keisti kažką.

Sunki situacija išties yra, labai užjaučiu besiblaškančias neramiam prote moteris. Bet viskas turi vykti, kaip turi vykti. Jei kitoms nebuvo pakankamai potraukio dvasingumui ar tiesiog karma per sunki, tai nieko nepakeisi.

Linkiu Jums, Daiva, toliau sėkmingai eiti dvasiškai ir padėti kuo daugiau aplinkinių, nepamirštant ir savęs:) didesnės prasmės ir būti negali.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: kaip jaustis ramiai?

06 Sau 2017, 18:50

Nera nei moteru nei vyru —yra siela.Sielai negali buti blogai. Kodel? Nes jos prigimtis palaiminga. Dziva ne sio materialaus pasaulio gyventoja. Tik nereikia painioti siela su vakarietiska siela. Nereikia painioti siela su subtiliu kunu. Suprotu intelektu ir netikru ego. Iki DZIVOS va va, tos tikros sielos labai sunkus kelias. Reikia tureti patyrusi vedli. Ta asmenybe kuri pasieke dzivos lygi. Ki taip laukia kelias savo guzu saskaita. Daiva, tu neesi daiva, tai tik kuno pavadinimas.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: kaip jaustis ramiai?

06 Sau 2017, 19:24

Ta, kala desa patra, laikas vieta aplinkybes. Kas nori skleisti dievo moksla tarp pasaulieciu tai va ta metodika tinka.Nes dauguma zmoniu istikruju nori gyventi zemeja bet su dievu. Kadaise labai megau klausytis tokio laksmi narajana das, tai rusas. Vienoj paskaitoj jis pasake kad jei pries auditorija as pradeciau dainuoti hare krisna maha mantra tai visi issiskirstitu. Liktu tik tie kurie noretu klausytis. O paskaita buvo va apie tas astuones mistines gales.Taigi ne viskas taip greitai kaip mes trokstame, kitaip krisna jau seniai uz mus padarytu. Juk jis DIEVAS, jis gali viska, jam viskas lengva.
 
Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

Re: kaip jaustis ramiai?

08 Sau 2017, 12:02

Taip...taip....taip...dėkinga
Aš visiems linkiu laimės
 
Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

Re: kaip jaustis ramiai?

08 Sau 2017, 12:08

Labai dėkoju  už komentarus:)
Aš visiems linkiu laimės
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: kaip jaustis ramiai?

01 Bir 2017, 10:02

Apie bendruomenes: bet jeigu mes daugiau sliesimės tarp bendraminčių tarsi atsitraukiame nuo viso pasaulio ...ir sakome tegu bus kaip bus. Man tai norisi tikėti kad jeigu jau aš esu čia tarp materealistų turiu ir būti skleisti savo patirtį ,dalintis.  Man patiko projektas Žako fresko Venus. Jis siulo visą sistemą man priimtina.
Nusileisk ant žemės, panelyt :) tu ir esi materialistė, didesnė nei kas nors, na gal dar D. Janickis lenkia tave :)
Nori pabėgt, bijai gyvent, va kur problema, ieškai komforto. Ne ramybės-komforto reikia ieškos, o hormonijos, o tai duoda ne komfortas, o Gyvenimas.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: kaip jaustis ramiai?

01 Bir 2017, 17:27

Gintarai, o Jūs savęs paklausiat, kodėl esate toks kategoriškas ir galintis spręsti apie kitus?:) Man Jūs kažkiek primenat Gintarą Lunskį :) Kartais patinka jo paklausyt, neblogus momentus paakcentuoja, o kartais užkliūna už vieno momento ir pilnas pasitenkinimo vaizduoja visažinį, nors tikrai elementariai klysta ne tik žiniomis, bet ir elementariais loginiais dėsniais.  Ir žinot, aš kai pasakyčiau jam tai į akis, greičiausiai iškart patapčiau priešu ar bent sureaguotų taip, lyg aš būčiau kvailys, nors tikrai gerbiu jį kaip asmenybę. 

Man būtent šis momentas žmonėse yra įdomus. Ar čia viską suversti ego, ar dar kokios priežastys? Aš suprantu, kad yra charakteris, aš suprantu, kad kartais sunku save pamatyt iš šono. 

Tiesiog , Gintarai, pabūkite šiek tiek savikritiškas ir paanalizuokite šią savo savybę/ypatybę, manau daug kam būtų įdomu sužinoti, ką Jūs pats apie tai manote :)

P.S. Tai žinoma, kad visi mes materialistai, kitaip greičiausiai čia negimtume, arba bent jau tranze ir laimėj skęstumėm :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: kaip jaustis ramiai?

01 Bir 2017, 17:40

Daivutei reikia diržiuko gero arba gero pliaukštelėjimo per šikną, kad nustotų klausytis visokių lektorių, kurie žudo žmonių gyvenimus.  Jei moteris nebus materialistė, tai kam ji tada iš vis čia reikalinga. Tuom ir įdomi moteris, kad ji sugeba plėstis, sugeba užkurt ugnį pas vyrus.

Ne jau manote, kad Dievui patinka skurde gyvenantys? Jei nereikia Daivutei nieko, tai labai gera proga dalinti, gal tai jos pašaukimas, jos prigimtis :) Puiki proga. Daryk. Čia ir yra Gyvenimas, taip ir reiškiasi Dievas. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: kaip jaustis ramiai?

01 Bir 2017, 17:45

Nera nei moteru nei vyru —yra siela.S
Kas taip pasakė, kad nėra moteru ir vyru :) Donatas? O Krišna ir Radha, kas tai? :) Šiva ir Durga, kas tai? O Jūs,tamsta, Kazimierai, kas? 


Tai klaidinga filosofija, kuri veda prie pyderastijos. Ir ją stumia Kali per tam tikrus asmenis, apie jos rašiau jau.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: kaip jaustis ramiai?

01 Bir 2017, 17:51

Gintarai, bet Jūsų patarimai taip pat ne visiems suprantami. Jūs kategoriškai kalbate apie subtilius dalykus. Viskas tvarkoj, tai Jūsų prigimtis, bet ne visi vienodai prieina prie tų pačių dalykų. :) Kaip ten bebūtų, aš prašau Jūsų nekišti ir neironizuoti Donato, kad ir kokia ten katė tarp jūsų būtų perbėgus. :) 
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: kaip jaustis ramiai?

02 Bir 2017, 13:50

" Niera nei moteru nei vyru --- yra siela . "

Cia as parasiau .
Tas pasakymas suvokiamas ta prasme kad cia , materialeme pasaulyje , nera nei moteru nei vyru .
Yra materialus kunai ( biomasynos, biorobotai ) .
Tada, kada mes dzivos atejome i sita materialu pasauly , mums dave , kiekvienai dzivai va ta masyna , materialu kuna .
Kaip is materijos galima sukonstruoti moteri ar vyra ? Nu niekaip . Is tu astoniu matiareliu elementu asmenybes , DZIVOS nepadarysi . Juk tai logiska, tai faktas .
Cia materialeme pasaulyje veikia tik tos masynos, DZIVOS cia neveikia . DZIVOS veikia dvasineme pasaulyje .
Va, ten ir yra moterys ir vyrai . Kiekviena DZIVA tenai turi savo svarupa ( dvasini kuna ) . Kitaip pasakius, tas dvasinis kunas ir yra DZIVA .

Mes esame tikri kad materialeme pasaulyje yra moterys ir vyrai nes mes kaip dzivos tapatinames su materialiais kunais, maza to, labai norei tapatinames ir zmonems tokios kalbos nepatinka kad nera nei moteru nei vyru, nes tai trugdo megautis materiale laime .Tokios kalbos sklaido ta iliuzini malonuma .
Bet juk tai tiesa, niera jokiu moteru . Tos iliuzijos gudrybe --- zmogaus oda .
Uztenka vien isivaizduoti moteri be odos ir ta maja sklaidosi.. As jau nekalbesiu apie tai kas atsitiktu pamacius istikruju tarkim moteri be odos . Pavojingas vaizdelis , galima nualpti..
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: kaip jaustis ramiai?

02 Bir 2017, 17:22

O dabar Gintaraska , kas liecia mudvieju santikius siame forume tai as nusprendziau jus ignoruoti simtu procentu .
Viskas labai paprasta : jus manes neklausinejate nes as jusu pranesymu neskaitysiu .

Kodel taip nusprendziau .
Todel kad jus smeiziate lektorius , ka tik parodete nepagarba vienai forumo dalyviai , laikas nuo laiko pavartojate nesvankius zodzius..
Nors as jusu prasiau nenaudoti tu " zodeliu " du kartus .

Visogero kas amzina Gintaraska .
Beja , del tu necenzuriniu zodziu . Jei ateity nesivaldysite , as kelsiu klausima del jusu dalivavimo siame forume . Juk cia kaip ir sventykla , ne pasauletinis koks forumas ir juo labiau ne gatve .
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: kaip jaustis ramiai?

02 Bir 2017, 17:29

O dabar Gintaraska , kas liecia mudvieju santikius siame forume tai as nusprendziau jus ignoruoti simtu procentu .
Viskas labai paprasta : jus manes neklausinejate nes as jusu pranesymu neskaitysiu .

Kodel taip nusprendziau .
Todel kad jus smeiziate lektorius , ka tik parodete nepagarba vienai forumo dalyviai , laikas nuo laiko pavartojate nesvankius zodzius..
Nors as jusu prasiau nenaudoti tu  " zodeliu " du kartus .

Visogero kas amzina Gintaraska .
Beja , del tu necenzuriniu zodziu . Jei ateity nesivaldysite , as kelsiu klausima del jusu dalivavimo siame forume .  Juk cia kaip ir sventykla , ne pasauletinis koks forumas ir juo labiau ne gatve .
Po šimts pypkių  :D
Rupūs miltai, aš Jūsų Kazimierai taip greit nepaleisiu :) niekur nuo manęs nepaspruksite ;)
Kodėl atskiriate materiją nuo dvasios?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: kaip jaustis ramiai?

03 Bir 2017, 15:15

Materialiu požiūriu to nesuvokti, kad Šri Krišna yra Aukščiausiasis Dievo Asmuo, o Šrimati Radharanė - Jo energijos išraiška, kaip susižavėjimo objektas. Šiva - transcendentalus šiai Visatai, Durga - transcendentali šiai Visatai visa jos materialios energijos išraiška. Tad primityviai lyginti Krišna ir Radha, tas pats, kas sakyti, jog elektronas yra vyras, o protonas - moteris, kurie abu sąveikoje sukuria vandenilio atomą. Ar atomai turi lytį, nors jie ivenas kitą traukia?
Turbūt šventraščiuose nepavyks rasti žodžio, kuriuo apie sielą-jivą kreipiamasi kaip į vyrą arba kaip į moterį. Dažniausiai - gyvoji esybė (rusiškai "ono") - nekatroji rūšis. Ir tik kalbos nelankstumas ir dvasinių praktikų ignoravimas primeta tokį saldų filosofinį nukrypimą.

"Žinojimas, kuris verčia manyti, kad gyvos esybės tipą lemia kūnas, žinok, yra aistros gunos." Bhagavad Gita 18:21

"Žemė, vanduo, ugnis, oras, eteris, protas, intelektas ir netikras ego - visi šie aštuoni pradmenys sudaro Mano atsietas materialias energijas." Bhagavd Gita 7.4
"Be žemesniosios energijos, o tvirtaranki Arjuna, egzistuoja ir kita - aukštesnioji Mano energija, apimanti gyvąsias esybes, kurios naudojasi materialios žemesniosios gamtos ištekliais." Bhagavd Gita 7.5

"Žinok, visi būties būviai - ar tai būtų dorybė, aistra, ar neišmanymas - Mano energijos apraiškos. Viena vertus, Aš esu viskas, tačiau Aš - nepriklausomas. Manęs nevaldo materialios gamtos gunos, priešingai - jos glūdi Manyje. 
"Pasaulis, suklaidintas trijų gunų, nepažįsta Manęs - To, kuris būdamas neišsenkamas, yra aukščiau tų gunų." 
"Sunku nugalėti šią dievišką Mano energiją, kurią sudaro trys materialios gamtos gunos, bet lengvai ją įveikia tie, kurie atsidavė Man." Bhagavd Gita 7.12-7.14
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: kaip jaustis ramiai?

05 Bir 2017, 12:13

Super komentaras, Vydai, aciu Jums.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių