Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Nrisimhadeva.

05 Sau 2017, 18:14

Tai turbut praverstu tiems kam su tikejimu sekasi nekaip .. Tas rusijos pamokslautojas patita pavana das (ruzov) nukeliavo su bhaktu grupe ar tai nebuvo vien bhaktai, jis paskaitoje to nemini, nukeliavo i ta vieta kur hiranija kasipu buvo ir prahlada maharac.Tai Indija nepalesta zmoniu vietove. Pasak jo praejo 15000 metu ir viz dar nepaliesta. Jie skubejo visa tai nufilmuoti, kad ten nusigauti jie turejo keliauti per dziungles. Skubejo nufilmuoti nes Indijos valdzia paskelbe ta rajona turyzmo zona, vadinasi greitai bus pratiestas asfaltas ir po truputi patiliukais ta neikainuojama seniena bus isparduota ir isvuogta. Jis sake savo paskaitoj kad ten devynios vietos ir kolonos aukstis vienas kilometras. Vienas kilometras, jis pabrieze ir sake kad nejuokauja. Dar sake kad vyskas nufilmuota ir montuojamas filmas apie tai. Nuorodos as neturi, neturiu laiko jieskoti bet kam reikia manau suras jo jo puslapyje ruzov. ru ten audijo ir vidijo. Dar jisai sake kad Indijoje yra dar zmoniu nepaliestu vietu, taigi keliaus ir tenai.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

05 Sau 2017, 18:32

(Pataisymas, ne 15000 o 15000000 . Taip, penkiolika milijonu. Suklydau nes paskutiniu laiku daug galvoju apie pinigus. )
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Nrisimhadeva.

05 Sau 2017, 18:45

na, vieno kilometro kolona būtų matoma iš tikrai toli. Norint, kad ji nesukeltų dėmesio, ji turėtų būti labai labai atokiai. Aš rusiškai nesuprantu, tai būtų gerai, kad kas nors galėtų parodyti man tą nuorodą:) ačiūū :)

P.s. Kazimierai, kokios mintys ir realizacijos apie pinigus?:))
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

05 Sau 2017, 19:57

Del tos kolonos didzio jei kila abejoniu reiketu klausti pacio paskaitos autoriaus. Patita pavana das (ruzov).As juo labai tikiu, esu girdejas daug jo paskaitu. As galiu dabar pasakyti kad ta vietove kolona sunkiai prieinama ir tas ruzovas tapati sako toj savo paskaitoj. Ir dar galiu is saves prideti kad tai yra Indijoje ,o jug Indija yra misticizmo salis ir ten kitoks meteletetas. Taigi logiska kas dristu ten nueiti jau gimes kali jugoje..Pajieskosiu tuos nuorodos tik ne si vakar ..As ta tema pradejau as ir uzbaigsiu.Jei nebutu to filmo susisieksiu su paciu ruzovu. Kas del pinigu tai aciu dievui esu vargsas bhakta, stengiuosi eiti i save nes noriu namo. Labai noriu.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

05 Sau 2017, 20:35

Dar vienas pastebejimas. Kada buvo hiranija kasipu? Kokio ugio tais laikais buvo zmones? Turbut labai auksto ugio. O mes dabar kokio ugio?Taigi tokia auksta kolona mus svelniai tarent stebina. Bet tai tik mano nuomone ..Reikia klausti autoriteto. Autorius dievas.Kaip klausti? Su asaromis sudejus delnus. Kodel taip? Nes tau zmogau labai to reikia. Atsiprasau jei tiesmukiskai issireiskiau.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Nrisimhadeva.

05 Sau 2017, 20:49

Labai lauksiu, tikiuos bus įmanoma ir tą video pamatyt, dar kartą ačiū, Kazimierai.

Dėl pinigų, tai pats esu daug galvojęs ir turėjęs potraukį jiems. Dabar turiu realizaciją, kad bhaktams reikia gerai įsisąmoninti, kas yra pinigai, kodėl jie nori kaupti pinigus, tai yra žmonių (Dievo) energiją ir ar jie verti atitinkamos pinigų sumos. Dažniausiai potraukis dideliems pinigams yra objektyvios tiesos nematymas. Kita vertus, savivertei palaikyti tam tikras kiekis jų gali būti reikalingas. Bet čia viskuom pasirūpins Dievas, sustatys viską taip, kad būtų geriausiai.

Dėl grįžimo namo, tai aš realiai neįsivaizduoju, kaip pasiekti tokią sąmonę, kad grįžtum ten. Bet turbūt Kali amžiuj šiek tiek lengviau tą padaryti, nes atsižvelgiama į sunkias aplinkybes:)
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Nrisimhadeva.

07 Sau 2017, 07:51

Ech, kad taip bent akies krašteliu pamatyti tą koloną!! :) Kas dėl ūgio, tai kad ir kokie būtų gigantai 4 ar 8 metrų ūgio, nepavyks pastatyti kilometrinės kolonos be tam tikros technikos - minty turiu realios technikos su besisukančiais dantračiais ir enerigija ARBA specialios mantrų technikos, kuri leidžia "konstruoti" iš materijos ką tik nori ir kokio tik nori tvirtumo. Gi pažvelkite, elementarus devynaukštis 30 metrų aukščio. Pažvelkite į Burj Kalifa aukščiausią dangoraižį Dubajuje - 830 metrų. Čia tai mastelis.. Gal turite tos paskaitos įrašą Kazimierai?
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

07 Sau 2017, 13:18

Neturiu Vydai, pameciau atminties kortele. Kiek prisimenu parsisiunciau ja is to ruzovo puslapio. Pavadinimo neprisimenu. Blogiause kad as laiko neturiu jieskoti ..Gal sendien o rytoj tikrai padarysiu viska kad surasti ta video ir ta paskaita. Bet ta paskaita rusu kalba. Nezinau ar yra vertimas.
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Nrisimhadeva.

07 Sau 2017, 14:33

Neturiu Vydai, pameciau atminties kortele. Kiek prisimenu parsisiunciau ja is to ruzovo puslapio. Pavadinimo neprisimenu. Blogiause kad as laiko neturiu jieskoti ..Gal sendien o rytoj tikrai padarysiu viska kad surasti ta video ir ta paskaita. Bet ta paskaita rusu kalba. Nezinau ar yra vertimas.
Ačiū, būtų išties labai šaunu. Rusų kalba man ne bėda. Ačiū jau vien už pasidalintą faktą, o jau toliau matysim kaip susidėlios. Ruzov kelionių dienoraščius jau esu žiūrėjęs, atsisiuntęs iš torrentų. Jis daug keliauja po Himalajus. Viename video rodė akmenį, kurį karžygys Bhyma, sakoma ten padėjo. Akmenėlis, net perpus mažesnis už Puntuką.. Ir nesijaudinkit. Faktą kuriuo pasidalinote jau "pagavau", ačiū, o kartais kai labai stiprus troškimias ką nors sužinoti, tai susidėlioja taip, kad atsakymas ateina visai per aplinkui. Belieka įtempti ausis :D
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

08 Sau 2017, 20:52

Neradau nei video nei tos paskaitos. Kur ten taip greit surasi —tiek visko.Bandziau uzsiregistruoti jo puslapyja, neisejo. Kad uzsiregistruoti ten reikia, kiek supratau, registruotis forume "kitas ismatavimas" o jis kiek supratau uzdarytas.Bandziau ir forume registruotis "forumkrisna.ru na kad jo paties paklausti kur yra tas filmas, nuoroda, irgi nepavyko. Ta registracija man kebli ..Tai robotas netaip sudetas, tai slaptazodi praso is naujo ivesti tai elektronini pasta praso vel is naujo. Suvariau dvi tris valandas tai pajieskai. Negaliu daugiau skirti tam laiko. Pazadu, pabandysiu dar karta su juo susisiekti bet tik tada kada turesiu laisvesnio laiko.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

08 Sau 2017, 21:20

Kam labai reikia to filmo bei paskaitos tai dar pasakysiu del informacijos kad jis pasakojo toj paskaitoj kad ten yra devynios sventyklos, nrisimhos sventyklos ir viena nuo kitos yra toli.Dar jie norejo uzlipti i ta kolona bet ar tai laiko nebuvo ar tai dar ten del ko. Dar sake kad ju masina nuvaziavo nuo kalno. Kaip nuvaziavo? Vairuotojas islipo is masinos ir masina nuredejo. Tik per kazkoki stebukla pati sustojo. Dar tas zuzovas akcentavo kad kiekvienoje tu sventyklu persiduoda nrisimhos nuotaika, tu laiku nuotaika. Reiskia, nrisimha vienoje sventykloje toks o kitoje kitoks dar kitoje dar kitoks. As neprisimenu paskaitos pavadinimo nes turiu tokia maniera parsisiusti ir narsyti po paskaita, jieskoti kas man labai svarbu. Sakramentiska. Taigi bejieskodamas suradau tai ir uzkrito i sirdi.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Nrisimhadeva.

09 Sau 2017, 15:12

Mano protui yra šiek tiek neaišku, kodėl nėra video medžiagos arba ji taip sunkiai randama ir panašiai. Jūs pagalvokit, kokia banga nuvilnytų ir kaip įkvėptų dvasinei praktikai. :) Ar čia kaip tik bijoma per didelio atgarsio pasaulyje, nes tai turbūt būtų didžiausias monumentas pasaulyje šiai dienai.

Dėkui už sugaištą laiką, Kazimierai:)
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Nrisimhadeva.

09 Sau 2017, 15:16

Kazimierai, jūs labai neįsitempkit dėl tos paskaitos! Viskas gerai. Esu labai dėkingas, kad skyrėt tiek laiko jos paieškai. Suprantama, dalykas svarbus, bet matomai Krišna slepia ne be reikalo, o kažką iki to dar reikia sužinoti, perskaityti.. Tikiu paskaita greitu laikui pati suras jus arba mus :) duokim tam laiko savaitėlę kitą. Ačiū jums. 
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

09 Sau 2017, 20:04

Atsirado laisvo laiko.Uzsiregistravau forume forumkrisna.ru. Tik kol kas negaliu uzduoti klausimu ir tt. Nes moderatorius turi patikrinti kas as per vienas. Taigi laukiu sms.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Nrisimhadeva.

10 Sau 2017, 20:53

Dar kartą dėkui ,Kazimierai, labai įdomu, kas iš to išeis. :)

Aš statyčiau, kad aiškus video, kur matytųsi kilometrinė kolona, visgi dėl kažkokių priežasčių bus neprieinamas. Tokia mano nuojauta. Nesakau, kad tai netiesa ar panašiai, bet taip jau būna gyvenime:))

Labai tikiuos, kad klystu.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

10 Sau 2017, 21:22

Viliau,del tos samones skaidrumo na kad gristi i dievo karalyste tai mane laukia ilgas miskas.As tik sakau kad noriu i krisnos karalyste.Kila klausimas man paciam,kaip dzivai kila klausimas, "kodel as vis dar cia,materialeme pasaulyje?".Taigi laukia pamokos arba noras tapti dievu.Aciu dievuj nes esu gydomas jo gydykloje.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Nrisimhadeva.

10 Sau 2017, 21:59

Kazimierai - puikus noras:)

šiaip gerą momentą buvot paminėjęs, kad dauguma bhaktų visgi nori gyventi Žemės tipo planetose ar net rojuose, bet su Dievu. Aš irgi turbūt save priskirčiau prie pastarųjų. Galbūt pajutę tą nesuvokiamą dvasinio pasaulio džiaugsmą, dauguma ir persigalvotų, bet kol kas tai pačiai daugumai yra per sudėtinga suvokt savo ego visišką ištrynimą.

Kyla klausimas, kiek Jūsų noras yra pragmatiškas, kad ir su širdim išjaustas, kad taip geriausiai. Juk niekas čia nenori sirgti, senti ir mirti. Su ta sąlyga, visi nori į dvasinį pasaulį. :) bet būtent egoizmas daugumai ir trukdo norėti absoliučiai nuoširdžiai visa savo esybę skirti Dievui. Kitaip dvasinė praktika būtų beveik "kaip per sviestą" .

Tiesiog stebuklų turbūt nebūna... kiek mes to noro ir darbo įdėjom praeituose gyvenimuose, tiek mažiau egoizmo turim šiam gyvenime stumtis į priekį.

Reziumė tokia, kad dauguma bent jau kažkiek nori pas Dievą, bet būtent noro motyvas ir nulems, kada mes ten pakliūsim. Kai jau bus visvien, ar Žemėj, ar pragare, vis tiek kiekviena mintis bus tik apie Dievą, tada matyt ir pateksim ten. Kaip Seneka sakė savo knygoj "Apie sielos ramybę":  netiksli citata: "kai šiam materialiam pasaulyje mūsų nebedomins nė vienas objektas, tik tada siela bus rami ir mes būsim laimingi".  Aš pridėčiau - kai mumis domins tik Dievas:)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

13 Sau 2017, 18:50

Pagaliau parasiau tam bhaktui patita pavana das (ruzov).Dar turi patikrinti mano pranesima.Ten griesta tvarka nes trugdo tamsios jiegos.Savyje as nelabai tikiu kad ta video ikveps dvasiskai tobuleti.Paziurekite, zmones keliauja i Indija i rytus, na ir kas.Pasaulis keiciasi.Net jei gyvai pamate ta kolona musu protas visada "pasiteisins".
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

17 Sau 2017, 15:12

Negaunu atsakymo is to vaisnavo ( patita pavana das ( ruzov ) . Jei iki vakaro nebus atsakyta teks parasyti dar karta.As cia va taip informuoju kad nemanytu kad pasitraukiau nuo savo zodzio tesejimo ..Pasakiau kad as ta tema pradejau as ir uzbaigsiu. Daug kartu netesejau duoto zodzio—nieko gero.Jei as istikruju noriu namo tai turiu tai irodyti visu pirma sau. Bet tai nereiskia kad surasiu ta video bei paskaita. Mes juk nevisagalei. Padarysiu viska kas mano galimybese,kag sazine negrauztu.
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Nrisimhadeva.

21 Sau 2017, 12:01

Negaunu atsakymo is to vaisnavo ( patita pavana das ( ruzov ) . Jei iki vakaro nebus atsakyta teks parasyti dar karta.As cia va taip informuoju kad nemanytu kad pasitraukiau nuo savo zodzio tesejimo ..Pasakiau kad as ta tema pradejau as ir uzbaigsiu. Daug kartu netesejau duoto zodzio—nieko gero.Jei as istikruju noriu namo tai turiu tai irodyti visu pirma sau. Bet tai nereiskia kad surasiu ta video bei paskaita. Mes juk nevisagalei. Padarysiu viska kas mano galimybese,kag sazine negrauztu.
Jūs Kazimierai tiek nesipergyvenkite. Viskam savas laikas. O anot transerfingo, sukeldami stiprų norą, skiraite tam daug energijos ir ima veikti vadinamosios "švytuoklės" kurių paskirtis ta, kad skirtumėte dar daugiau energijos tai idėjai. Paleiskite, leiskite laisvai rutuliotis įvykiams :) :) Sakau, jeigu informacija nepasiekiama šiam momentui, vadinasi reikia pakeisti metodą. Aišku aš irgi nekantrauju kažkiek kiekvienąsyk pamatęs jūsų temą Nrsimhadev, bet ne daugiau. Bet daugiau iš smalsumo - kaip, kokiu būdu ir kada toji informacija mums galų gale atsiskleis :D ne tiek dėl pačio informacijos fakto, kiek dėl jos "atsivėrimo"..

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių