Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Tu ar jus.

28 Gru 2016, 18:22

Nu, ir vel kaip cia yra. Kodel vaisnavai kreipesi i kitus vaisnavus zodeliu jus? As dirbau pas viena bhakta ir mes jau kartu dirbom viena mienesi.Kaip buvo jus taip ir liko jus. Simtu procentu garantoju kad jei jis paskambintu ar mes susitiktume vel jis kreiptusi i mane va to jus. Kada mes dirbome kartu as klausiau jo kodel tarp musu tas jus kodel ne tu. Jis pasake kad kol zmogaus nepazyti geriau laikytis distancijos. Gal ir taip bet mes snekejome ivairiausiom filosofinem temom, suprazdavom vienas kita is puses sakinio. Tas jus mane sekino. Ir dar viena matadzi is Ukrajinos man pasake kad i savo vyra ji kreipesi va to jus. Ir as maciau girdejau sventykloje kad jinai butent taip ir bendrauja su savo vyru. Klausimas dabar toks kodel krisnos zaidimose nera to jus, tada kada krisna buvo zemes planetoje arba knygose kur jo zaidimai? Neesu tikras gal kur ir yra tas jus. Koks vaisnavu etiketas turi buti siuo klausimu?
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Tu ar jus.

30 Gru 2016, 08:20

Man tai savaime kažkaip susitvarko šitas dalykas. Kartais jau pirmo pokalbio metu į žmogų kreipiesi Tu o kartais ir visam laikui liekas Jūs :D Jaučiasi, daugiau mažiau :D kurį kreipinį naudoti. Man asmeniškai Tu patinka labiau. Nors į vyresnį žmogų kreipiantis labiau naudoju Jūs, toks kaip ir labiau pagarbesnis kreipinys.    

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių