Tadas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 18:15

Samoningi sapnai

22 Gru 2016, 00:40

Vaikystėje dažnai tekdavo susidurti su sąmoningu sapnavimu, tai gaudavosi natūraliai yra sapnų, kuriuos prisimenu dar ir šiandiena tačiau laikui begant gal kadangi užsiterše sąmonė jų  labai sumažėjo. Dabar dažnai visiškai nebeatsimenu ką sapnavau naktį. Yra nustatyta ,kad dauguma žmonių bent kartą gyvenime buvo sapnavę sąmoninga sapną. Tai labai idomios patirtys visi kas yra patyrę tai patvirtins. Norėjau paklausti gal yra šiame forume žmoniu kurie praktikuoja šitą dalyką. Gal įmanoma įvaldžius sąmoninga sapnavimą panaudoti laiką, kuri praleidi miegodamas ir sapnuodamas nereikšmingus dalykus savęs pažinimui ar dvasinei praktikai ? Kas jusu nuomone yra sąmoningas sapnavimas galbūt kasnors esatę jį įvalde ir galite pasidalinti patirtimi :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Samoningi sapnai

26 Gru 2016, 19:38

As irgi vaikysteja sapnuodavau samoningai ir gan ilgai. Nesamoningus sapnus irgi galima panaudoti tarnystei jug sapnai pranasauja,ispeja. Tik klausimas ar sapnu aiskintojas gales patarti. Girdejau kad astrologai nesiema prognozoti rimtam bhaktui mat jo karma jau krisna-karma. Nezinau bet gal ir su sapnais tai pat .As neretai susapnuoju labai tesiogiai, nereikia aiskinimo as jau zinau ko saugotis kaip pasielgti. Ta tehnika del samoningo sapnavimo ivaldijimo domejaus bet labai seniai sovetineis laikais. Prisinenu kad sunki ir sudetinga. Beja, protas sapne veikia uzletintai. Nesamoningam sapne mes tik truputi kazka padarom o pabude ziurim kad jau dvi o tai ir kelios valandos prabego.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Samoningi sapnai

26 Gru 2016, 21:49

Dar idomus pastebejimas. Pries uzmiegant as bandau eiti i save, as kaip dziva i save. Kol esu tokioj busenoj issitapatinusi kunas nepasineria i miega. Nu niekaip. Uztemka susitapatinti ir visas komplektas subtilus kunas ir as dziva sapne Isitapatinti sapne man neiseina. Ka ten neiseina, isvis net idejos tokios nera. As ten ne dziva o manas (protas ).
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Samoningi sapnai

25 Rgp 2017, 16:47

LUCID.LT
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Samoningi sapnai

25 Rgp 2017, 20:51

As manau kad sapnavau samoningai. Prirasiau daug bet kazkodel neispostinau. Ivyko klaida. Tai klausk kas neaisku veliau. Zidziu, samoningui sapnavimui galima pasiruosti is anksto, tam vakarui... Kai pabundi, sapne, uztenka keletos sekundziu kad susivoktum jog tu pilna samones busena esi sapne. Laika skaiciuoju sios realybes supratimu. Samone buna giedra, kaip dangus per salti. Ir taip guli kuri laika nejudedmas ir geriesi. Jausmas buna malonus iki to momento kai bandai keltis. Bandai sestis, suvokdamas kazkoki dvilypuma. Tai sunku. Tarsi smelio maisas ant krutines arba kitais kartais tai tarsi klijai. Veliau versdavausi ant pilvo ir iskrisdavau is lovos. Aisku pirmas noras atsistojus paziureti i save. Tai ne taip ir lengva. Dazniausia pradeda trukineti samone o kartais matai save ne fokuse, tarsi balksvame ruke. Veliau meciau ta iproti. Uztekdavo suvokimo kad as guliu kazkur salia. Bludinu po kambari ir tikrinu viska aplinkui. Laikrodi, telefono laikrodi, ar sutampa. Knygas mano, atsiradusias naujas( duotas sapno) paskaityti beveik neimanoma. Trukinėju... Jei pavyksta iseiti i kita erdve, tikrinu ar miega namiskiai.. Bandai kelt, nesigauna, vel trukineji. Atsisedi salia. Aplamai nuotaika buna nustebusio zmogaus ir slogi. Daucelis veiksmu reikalauja daug kazkokios jėgos. Visuomet tapatini su savimi gulinciu. Antras varoantas. As tai pavadinciau nuotykiu. Paleidi samone siek tiek ir portuojiesi i numatuta vieta. Bet dazniausiai atsirandi atsitiktinėje. Ir vel koncentruojiesi. Tuomet slogumo nebebuna. Bet tai rizikinga, nes daznai pabundi tiesiog susapnaves rysku sapna kurio tu nevaldei. Pabudimas is pirmo varianto buna taip pat slogus. Istinka kazkoks suakmenėjimas. Samoningai isakai sau kad gana. Pajudeti neina, viskas taip pat slegia. Daiktai, as, garsai, spegimas ausyse. Pasirldo vel abudai sapne. Ir taip kokius 3-4 kartus. Pi to tiesiog atsisesdavau ant palanges ir versdavausi aukstielninkas is antro auksto per langa. Pabundi nuo isgascio, bet nereikia taip kankintis. Tai jokia mistika. Treniruotes ir tiek. Pabandziau po kokiu 6- 10 metu pertraukos savo naujuose namuose. Prireike 2 menesiu kad pavyktu ir pirmas variantas, kuri as laikau sunkiau pasiekiamu. Tai tiek trumpai :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Samoningi sapnai

25 Rgp 2017, 22:02

Gerai , Oli . Dekoju uz patirta ( patirta turbut svelniai tarent.. ) informacija .

Oli , tavo nuomone , kaip ta tavo realizacija galima panaudoti tarnysteje Dievui ?
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Samoningi sapnai

25 Rgp 2017, 22:42

Atsakyti tiesa sakant tiesiogiai nezinau. Dabar jei sapnuociau, stengciausi iminti, medituoti apie Dieva. Samone kaip minejau buna visai kitokia jei neuzsiimi menkniekiais. Kuo visuomet uzsiimdavau. Ir mano patirtis labai menka samoninfame sapnavime. Pasiekti ta busena ne itin sunku. Atlikti tam tikrus veiksmus toje busenoje visai kas kita. Jei apie teigiamus dalykus tai issiugdes save sapnuoti itin ryskius sapnus nors ir nevaldau ju. Man juokingas yra sapnu aiskinimas kitu asmenu " zinovu". Niekas kitas uz tave tavo sapnu geriau nepaaiskins. Kaip pvz. Paskutinis man demesio vertas sapnas liepos 28 kuri uzsirasiau. "Vel sapnavau idomu sapna: Atsiradau nemalonioj vietoj. Lyg tai butu kokia galinga imone su apokaliptiniu vaizdu. Sienos masyvios, saltos, dregnos. Slogi nuotaika smelkiasi visur. Panasus jausmas buvo vaikysteje kai kai su keletu draugu nuejom i gyvuliu skerdykla. Is siauro koridoriaus iejau i patalpa, kuri man pasirode kito tik jau platesnio koridoriaus pabaiga su visokiais irengimais. Isilgai tos patalpos dviem linijom per trecdali nuo lubu ejo laidai i kazkur, tolyn . Nuo tu laidu zemyn ejo jungtus su jungtos su dideliais kabliais. Is viso kabliu buvo ar tai 8 ar 12. Jie buvo poromis, nusisuke vienas nuo kito. Visi sie yrengimai blizgejo svara. Tik ju sumontavimas buvo toks grubus. Archajiskas. Prie ju triuse ir tikrino jungtis, kabliu bukle kazkoks jaunas vyras. Jis tai dare labai kruopsciai bet kaip man pasirode be dideles meiles. Toks nuzmogejes, sulipes suvarges. Kazka kalbejom, man buvo nejauku. O jis vapejo kad tuoj viskas prasides. Ir apsimestinai dziugavo sakydamas. " Viskas paruosta. Tu isivaizduoji kie jie cia elektros pagamins" Pagalvojau del to jis tas jungtis taip kruopsciai ir tikrina.. As tuo paciu jau zinojau kas cia vyks. Isdygo dar vienas jaunuolis. Aukstas, lieknas sviesiaplaukis. Suvargusiu veidu ir issitarsiusiais plaukais. Jis susikuprines visur dairesi aplinkui. Veidas buvo istepliotas rausvu ir melynu tepalu panasiai kaip tepama susirgus vejaraupiais. Jis buvo sumises, ji valde bloga nuojauta. Patalpos seimininkas prakutes sedo i kazkokia viduramziu laikus primenanti irengini, kuris gan staigiai judejo jo valdomas. Priekyje to irenginio buvo masyvus ilgas vamzdis o jo galia galingosreples. Jis tik burbtelejo jaunuoliui kad pasistenk ilgiau islaikyti. Pasisokiojo pora kartu su ta technika kaip supratau gaudykle ir paciupo jaunuoli per liemeni su galinom zaliom replėm. Tuomet skubėdamas kazkokiu budu padave jam lapa popieriaus ir tare. Pasirasyk ir nurodyk savo draugus. Gales kreiptis del tavo rebilitacijos. Nors visiem buvo aisku kad jos neprireiks. Viskas ivyko labai staigiai ir profesionaliai. Atrode viskas siaubingai, bet dar labiau beviltiskai. Toliausuvokiau " maciau" jaunuoliu kunus kabancius ant tu kabliu. Pakabintus per nugaras. Nuogus. Is ju kancios i virsu su elektros islydziais keliavo elektra. Tai buvo elektrine... Man pasidare nejauku ir nesaugumo jausmas. Kad galiu tapti per klaida vienas is ju. Maza kas tam budeliui saus i galva. Kita hertus labai didelio streso nejauciau. As isejau is tos patalpos be duru i siaura koridoriu kuris jau tuo metu man tapo pabegimu. Nenorejau sulaukti ivykio pradzios. Viskas aplink mane virpejo
Sunkus sapnas.PASAMONE vel iskrete staigmena. Pats ziaurumu nemegstu. Meciau ziureti siaubo filmus jie man beprasmia ir slykstus. Daugelis M.Gipsono filmu pilni kancios. As ne karta pagalvodavau koks turi buti (jis) nupuses zmogus kad kurtu tokias scenas. Kaip leidzia fantazija. As noredamas tokio scenarijaus nesukurciau. Va t ir atsakymas
Nieko kurti nereikia. Viskas jau yra manyje. Tereikia tik istraukti is vidaus. Visos sapno aplikacijos nera jau tokios absurdiskai ziaurios. Tai vyksta realiame gyvenime. Sapno tema zmogaus isnaudojimas. Apie kuri kalbejqu darbe pries keleta dienu, su kolegomis. Su kuriuo susiduriame patys, nors ir netoesiogiai.tik pasamone tai padaugino tukstanciais kartu. Tuo paciu parodydama kad nereikia teisti zmogaus uz jo ziaurias fantazijas. As vienas is ju. As toks kaip visi. Sapne as nepatyriau kazko baisaus, man tik leido tai pamatyti is sono. Kancios nebuvo. As nesistengiau tam uzkirsti kelio. Tai nebuvo net mano mintyse. I viska ziurejau abejingai, su trupuciu baimes.
Sapnoprasme: Mane aplanke mano SIELOS seseliai. Abejingumas, baime, beviltiskumas, ziaurumas. Visa tai ya manyje. Visi mes turime savo seseli. Tik vieni tai moka isjausti, kiti nugrude i samonės uzkaborius.
Sapnus gali naudoti savianalizei.
Bet buna ir idomesniu sapnavimmu, susijusiu su sielovada... Cia kaip Kazimierai paziuresi i visa tai. Atsakymo tiesaus as neturiu....
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Samoningi sapnai

29 Rgp 2017, 07:43

Radau Lucid.lt tau, Kazimierai gal but tinkama atsakyma:
Dvasinis augimas
Sąmoningi sapnai yra ypatinga patirtis pati savaime, po kurios nemažai žmonių pabudę į pasaulį aplinkui pradeda žiūrėti kiek kitaip. Sapnuose pasaulis yra ne mažiau realus nei tikrasis. Tad galbūt ir tikrasis pasaulis tėra iliuzija, maja, kaip kad yra kalbama Rytų filosofijose? Patapus sąmoningu sapne, sapnas akimirksniu pasikeičia kokybiškai – visi pojūčiai, spalvos staiga išryškėja ir viskas įgauna kitą, daug gilesnę prasmę. Tad galbūt panašiai yra ir patapus sąmoningu realiame gyvenime? Gal būtent tai ir yra tas taip vadinamas nušvitimas?
Nesvarbu, kuo jūs tikite ar kokios yra jūsų religinės pažiūros, sąmoningi sapnai gali būti nepamainoma terpė jūsų dvasiniams ieškojimams. Čia jūs galite atsakymus į egzistencinius klausimus gauti iš bet kurių autoritetų – Jėzaus Kristaus, Budos, galop paties Dievo! Dvasinės praktikos, pvz., meditacija, sąmoninguose sapnuose yra išties galingos ir gali jus akimirksniu pakylėti į visai kitą lygmenį. O galbūt norite patirti Dievą, nirvaną, vienovę su Visata, susilieti su Aukščiausia Jėga? Patirkite tai! Galite netgi išgyventi savo mirtį ir atgimti, patirti aukščiausią vidinę transformaciją. Sąmoningi sapnai yra unikali erdvė jūsų dvasiniam augimui.
As ten buvau uzsiregistraves 2014 m. Kai minejau aukščiau apie bandyma sausigrazinti SS. Prisimenu perskaiciau apie naudojamas technikas. Kurias, labai panasias atradau pats. Ypač WILD. Pasirodė viskas jau ištyrinėta, o aš tiek bludinau :) Išbandyk, turėtų patikti...
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Samoningi sapnai

29 Rgp 2017, 23:35

Aš nesu specialiai bandęs sapnuoti sąmoningai, bet kartais taip įvyksta savaime. Kai įtari, jog sapnuoji, yra keletas būdų įsitikinti: galima žiūrėti į dangų - jis bus kaip pieštinis, galima tempti savo odą (turėtų būti labai tampri:) ), galima pasižiūrėti į veidrodį - vaizdas bus kitoks nei realybėj, nes pasąmonė neatgamina tikrojo vaizdo.

Paskutinį kartą įsitikinau, kad esu sąmoningame sapne ir nudžiugau, o per didelės emocijos garantavo pabudimą. Deja, pabudau miego paralyžiuje. Blogiausia, kad tai buvo ne tik paralyžius, bet kaip ir sapnas. Esu sugebėjęs ir sapną sapne "atsekti" , bet šiuo atveju, gulint miego paralyžiuje kažkaip nepavyko to padaryti. Įtariau sapną, bet jis buvo labai realus. Kūnas, matyt, išties buvo paralyžiuotas, o pasąmonė toliau sapnavo sapną. Sapne man kažkaip vis tiek pavykdavo sunkiai judėti ir suparalyžiuotam :))) (kažkaip nesugebėjau pastebėt to neatitikimo), ir galvojau šoksiu pro langą, turėčiau galutinai išsiaiškinti, ar sapnuoju, ar ne. Bet buvo baisu, nes o gal nesapnuoju:))

Nors ne pirmą ir ne antrą kartą mane ištinka miego paralyžius, bet vis nesugebu būti pakankamai ramus. Kas įvaldę tai, tam čia problemų, matyt, nebėra.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Samoningi sapnai

29 Rgp 2017, 23:43

Kas įdomiausia, kad sapno sapne jau buvau pamiršęs, kaip įsitikint, ar čia nėra sapnas.

Šiaip žaisti su pasąmonė yra sudėtinga. Pamenu, vaikystėj sapnuodavau košmarus kasnakt. Tai buvau sumąstęs, kad susivoksiu, kad sapnuoju ir tada darysiu, ką tik noriu sapne :)) Ir kas gavosi?

Bijau sumeluot, bet ar nepriėjau iki sapno sapno sapno sapne. Kad sapno sapno sapne buvau tai tikrai. Kai sapnuoji košmarą ir susivoki, tada pabundi (nors realiai sapnuoji) ir košmaras toliau tęsiasi, tai viskas yra taip baisu, kad žodžiais neapsakysi. O kai taip kartojasi dar kartą ar du, tai viena vertus - dar baisiau, nes nu realybė jau turi artėti, gal jau ji čia ir yra, kita vertus lieka viltis, kad sapnas ir toliau tęsiasi.

Tai vat tokie dalykai gaunasi, bandant būti gudriu :))
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Samoningi sapnai

31 Rgp 2017, 22:20

Dekoju Oli uz patirta informacija .
As tu LUCID nebandysiu nes zinau kaip reikia praktikuoti bhakti joga .
Tenorejau surasti pragyvenimo saltini kad islaikyti va ta biomasina vardu kazimieras .

Viliau , jusu sapnavimai tikrai ne eiliniai .
Pasak Laksmi Narajana das ( pamokslautojas ) , yra dimencijos . Visatoje yra dimencijos kur kiekvienoje gyvena atitinkamos civilizacijos .
Yra 64keturios tokios dimecijos . Kiekviena is tu 64keturiu turi savo 64rias dimencijas, o is tu 64keturiu vel kiekviena turi savo 64keturias . Toliau dar gyleja...
Ko gero Viliau, sapnas sapne ir dar sapnas sapne , tai pabuvojimas tose civilizacijose.

Yra toks galingas pasakymas kad kaip sukurta va ta musu visata , zino tik juos kurejas , musu Brahma ir Krisna .
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Samoningi sapnai

01 Rgs 2017, 21:40

Nebuvau apie tai girdėjęs, Kazimierai, - kad yra šitiek dimensijų :)

Mano atveju, tai , manau, buvo apsėdusios žemesnių astralų būtybės, kas dažnai ir nutinka vaikams. Turbūt kelerius metus kankinausi su tais sapnais, sapnuodavau panašius košmarus. Galiausiai sapne sugebėjau tuos demonus užmušti - nuo to laiko jų nebesapnuoju :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Samoningi sapnai

02 Rgs 2017, 16:28

O tai kiek tu dimenciju ?
Jeigu netiketi isckono pamokslautojais tai kaip eilinem bhaktui suzinoti kaip yra istikruju ? Paciam jieskoti tiesos turbut toli grazu nevisi vaisnavai ta pajiegtu padaryti. Kiekvienas gyvena savo gyvenima.. Profesionalus vaisnavai-lektoriai tai pat . Jie pasisvente savo tarnystei.. Yra dave izadus savo mokytojams.. Taigi tokie Krisnai atsidave geriausiai ir zino nes ju tarnyste studijuoti Vedas . Pavyzdziui , musu Dhanandzaja Pandit das ( Donatas ) . Paklauskite pas ji kiek laiko jis skiria toms studijoms .
Pasak isckono pamokslautojo Patita Pavana das ( Ruzov ) , vaisnavas-lektorius turi buti labai profesionalus . Gerai , jei tu vaziuoji pamokslauti kur tave pakviete , gerbe ir laukia.. Bet jei zinai kad ten kur pakviete pagarbos nebus ir tu neesi labai auksto lygio pamokslautojas , geriau atsisakyk nes atsiprasant , uzsauks uzgincis toki zinova , nieko nebeliks.. Beja, Ruzovas turi lektoriu mokykla .
Maza to, net jei tu esi toks labai labai issilavines paskaitu skaitovas vistiek turi buti atsargus su auditorija . Lektorius Serebrekovas sake kad paskaitas apie mesos zala rusijoje neduodamos. Kodel . Turi tiesiog statyti apsauga sale lektoriaus nes publika , pasitaiko , agresiviai reaguoja . Ateina, prie tokio vaisnavo ipykes zmogus ir tiesiog is lektoriaus stiklines su vandeniu slaksto ant to vaisnavo vandeni sakydamas : " Iseik satana " : )

Nezinau Viliau bet mane tai nestebina kad sytiek dimenciju . Visatos konstruktorius KRISNA gi . Brahma lyginamas su sejieju
. Grudas, tai jau sukurta ir Brahmai belieka ta Krisnos kurini isreiksti . Kiekvienas is musu eks brahma .
 
Tadas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 18:15

Re: Samoningi sapnai

02 Rgs 2017, 20:55

Kas įdomiausia, kad sapno sapne jau buvau pamiršęs, kaip įsitikint, ar čia nėra sapnas.

Šiaip žaisti su pasąmonė yra sudėtinga. Pamenu, vaikystėj sapnuodavau košmarus kasnakt. Tai buvau sumąstęs, kad susivoksiu, kad sapnuoju ir tada darysiu, ką tik noriu sapne :)) Ir kas gavosi?

Bijau sumeluot, bet ar nepriėjau iki sapno sapno sapno sapne. Kad sapno sapno sapne buvau tai tikrai. Kai sapnuoji košmarą ir susivoki, tada pabundi (nors realiai sapnuoji) ir košmaras toliau tęsiasi, tai viskas yra taip baisu, kad žodžiais neapsakysi. O kai taip kartojasi dar kartą ar du, tai viena vertus - dar baisiau, nes nu realybė jau turi artėti, gal jau ji čia ir yra, kita vertus lieka viltis, kad sapnas ir toliau tęsiasi.

Tai vat tokie dalykai gaunasi, bandant būti gudriu :))
Teke ir man sita patirti tureti , kai sapne nubundi is kito sapno ir dar poto vel nubundi istikro gana nemaloni patirtis , po ilgo laiko uzsiemant samoningu sapnavimu kartais pati realybe pradeda atrodyti kaip sapnas tai kyla tokiu minciu, kad gal mes visi istikro sapnuojame ir esame taip giliai panire i si sapna , kad jis mums atrodo labai tikras. Nes esu skaites ar tai girdejas ,kad kai siela issivaduoja ir grizta i taip vadinama dvasini pasauli ji prisimena buvima materialiame pasaulyje '' sapne'' tarytum blogą sapną , kadangi ten nera tokio dalyko kaip laikas , yra tik amzinybe tai tie milijonai gyvenimu kuriuos cia gyvename telpa tarsi vienos nakties sapne. Visgi laikas yra realityvus dalykas.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Samoningi sapnai

02 Rgs 2017, 21:45

Klausimas kas sapnuoja . Dziva ar materialus kunas .
Materialus protas meta dzivos samone i materija ( i materialu kuna ) . Taip , kol mes galvojame , tiksliau kol dziva tikra kad yra ne dziva , o tas ar anas dar kas . Kol yra uzburta MAJOS . Tada tai sapnas arba grubi dimencija ( grubi dimencija tai as cia sau asmeniskai ta pasakyma taikau.. ) .
Sapnuoti turbut turetu dziva , jausti kas vyksta ( jausti tai viena is dzivos savybiu ) . Manas ( protas ) rodo dzivai kina . Vyksta gydymo seansas . Tokia trascendetine , gipnuotizuota transcendentine psihoterapija .

Man irgi Tadai buvo idomu kad kaip tai yra kad gyvenimo pabaigoje , kada mirstama , akimirksniu prabega zmogaus nugyventas gyvenimas . Arba pas mirties Dieva Jamaradza tau parodoma visa ta kino juosta..
Taip, tai todel kad dziva sukurta is SAT ( amzinybes energijos .
Cia bhatai pataria ta informacija taikyti jogos praktikoje ypac kada tavo karma labai sunki ir tu dar esi kuniskoj koncepcijoj . Formule tokia kad tu kanciu , amzinybes poziuriu tiesiog nera . Taip pamascius, palengveja.. Maza to, mes bet kokiu atveju jau ten , dvasineme pasaulyje , velgi amzinybes deka .
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Samoningi sapnai

19 Rgs 2017, 06:45

Kazimiero inspiruotas dėl sąmoningų sapnų (SS)
Nutariau vėl išmėginti, kiek tai ilgai truktų juos susigrąžinti. Nuo to laiko visi bandymai buvo nesėkmingi, aišku, nėra ką norėti. Per trumpas laikas. Tiesiog bandai, kaip žvejyboj... :) Šį ryt jokio kliovo nesitikėjau. Prabudau kaip paprastai po 4. Nutariau pamedituoti. Atsikėliau atsigėriau vandens ir atsisėdęs pradėjau. Sunkiai man sekėsi. Pametinėjau tolygų kvėpavimą, kai bandžiau koncentruotis į jį, prisikviečiu ir vidinį dialogą. Mintys nurimo. Pradėjau grimsti į sapnus. Tai išdavė atsiradę vaizdiniai ir garsai, padrikos nieko nereiškiančios frazės. Vėl kartas nuo karto nubusdavau. Kvėpavimas buvo idealus. Susitvarkė ir be mano pagalbos. Tik daug garsiau girdėjau save kvėpuojant. Girdėjau ir kitus įprastus buitinius garsus. Taip ir nesinorėjo išeiti iš šios aiškios būsenos. Bet vis pasikartodavo smigimai ir pabudimai su pilna sąmone. Suskambo žadintuvas. Tie pabudimai ir buvo SS. Tik aš žioplys bijojau atsimerkti, nenorėjau visko nutraukti, maniau kad pabudimas tikras. Žodžiu praktikos stoka. Bet sąmonę išlaikyti ir dėl SS žymiai geriau sėdint lotoso pozoje.... Jau laukiu kito ryto ;)...
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Samoningi sapnai

19 Rgs 2017, 18:17

Olis rase: "Kazimiero inspiruotas del samoningu sapnu (SS)".

As Taves Oli, samoningai neinspiravau :)
Jau minejau kad as tu lucid nebandysiu nes neesu tikras ar nebaigsis tai blogai.. Ar tos lucid specialistai atsakys uz tai ?..

Tavo vietoje Oli, as konsultuociaus su auksto lygio vaisnavais-zinovais del tu dalyku arba jie suvokia atsakomybe pries Krisna.
Patarciau uzsiduoti klausimu ka tai duos bhakti jogos poziuriu. Jei neka duos ir prasmingiau tiesiog issimiegoti kaip dauguma zmoniu, tai ir nereikia tu samoningu sapnu arba tai daugiau ar maziau juslinis pasitenkinimas. Plius tu dar rizikuoji..

Jei ko nesupratau, prasau tiesiai sviesiai ir klausti. As priprates prie tiesmukiskumo..
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Samoningi sapnai

19 Rgs 2017, 20:18

Kazimierai, tu tiesiog priminei man apie juos. Tai čia kaltės tavo nemažai ;) Kitas dalykas kad aš nesu Krišnos sąmonės narys. Kas žino kaip bus ateity. O jei nori tiesmukiškumo tai prašom.
Nemanau kad vaišnavai mane prisileis net per atstumą. Ir pats Krišna į mano pusę net nežiūri. Nes vis dar valgau mėsą. Tai jei kur nusapnuosiu į šoną anokia čia bėda :)
O jei rimčiau tai daugelyje kultūrų samoningas sapnavimas praktikuojamas. Tame tarpe ir budizme, ką sako Krišna aš nežinau. Bet sielovadai manau tik padeda. Nesureikšminu labai aš tų SS bet jei su meditacija tuom kart nepavyksta, galima bandyti kita techniką. SS tai tavo vidinis pasaulis. Kas tavo makaulėje, tas ir sapnuose. O jei didelis bardakas, tai ir SS nebus. Prabundu ir lyg ir zvalus jauciuosi 4-5 val. Taip buvo visuomet. Nors žadintuvą naudoju tam kad apkelt jį, o kaip be jo :) Tai cia vėl neįžvelgiu savęs alinimo. Savaime suprantama kad bhaktu patarimai pamokos visuomet laukiamos ir neatmestinos bet kokiu atveju...
 
Tadas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 18:15

Re: Samoningi sapnai

19 Rgs 2017, 21:12

Kazimierai , samoningu sapnus taipogi gali panaudoti bhaktijogai , tai reiskia ,kad miegodamas realiai gali atlikti praktika tai gaunasi kunas ilsisi, o tu sapnu pasaulyje esi budrus ir gali tiesiog dainuoti arba kartoti mantra arba melstis. Ilgiau praktikuojant tai yra imanoma :) Galiausiai yra sakoma ,kad sapnus kuria paramatma tai yra pats Krisna. Tai kam leisti miego laika visokiom nesamonem jeigu gali panaudoti tai praktikai?  Bukime budrus 24/7 :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Samoningi sapnai

20 Rgs 2017, 18:35

Olis rase: " SS tai tavo vidinis pasaulis. Kas tavo makauleje tas ir sapnuose."

Nezinau Oli ka turejai omeny bet sapnas tai subtilaus kuno pabuvojimas vienur ar kitur subtileme pasaulyje. Pasak pamokslautojo Laksmi Narajana das, yra toks sidabrinis siulas. Kai zmogus sapnuoja jo subtilus kunas iseina is grubaus kuno ir keliauja minties greiciu. Sapne mes galime pagalvoti pavyzdziui apie Afrika ir tuoj pat atsidureme tenai. Budami Afrikoje uztenka panoreti zugrizti i savo kambari ir mes akimirksniu kambary.
Tas sidabrinis siulas jungia subtilu kuna su grubiu kada zmogus sapnuoja. Tai panasu kaip suniuko semininkas leidzia pastarajam lakstyti gan toli. Tiesiogine prasme paramatma yra Seimininkas, o subtilus kunas va kaip tas suniukas sujungtas su grubiu kunu mineta, vediskai vadinama sidabriniu siulu. Taigi paramatma kaip sapnuojancio zmogaus subtilaus kuno seimininkas, gali ir sugrazina subtilu kuna i grubu. Tas sidabrinis siulas leidzia subtiliam kunui keliauti net iki visatos ribu.
As zinote kad vediniais laikais buvo negalma zadinti miegancio zmogaus todel kad tas sidabrinis siulas galejo nutrukti, o tai reiskia kad subtilus kunas negristu i savo grubuji. Beja, tas lunatizmas tai labai panasu .Zmogus sapnuoja, vaiksto jo subtilus kunas, o is paskos eina grubus. Tos vaikstinetojus pagal menuli kaip juos apibudina zmones, irgi negalima zadinti nes subtilus kunas gali nesusijungti su grubiu ir tai reikstu grubaus mirti. Negalima pamacius tarkim savo zmona saukti ant jos: " Tu ka, vaikstai ! Tu vaikstai !! ". As karta taip pavaiksciojau nuogas. Supratau kad visiskai nuogas is to kad drabuziai kaip buvo sudeti is vakaro pries einant miegoti, taip ir liko nepaliesti, o miegu as be apatiniu tik uzsiklojas antklode. Beto, tuo metu kada taip vaiksciojau, mano motina melze karve ( sesta ryto ) ir sake kad girdejo kaip lojo musu suo. Is tvarto namo mama matyt grizo anksciau uz mane nes butinai po saves uzrakina duris. Kai pabudau ryte, kolidoriaus ir lauko duris buvo atidarytos. Mat as pasiemiau su savimi raktus bet to neprisimenu kaip ir nieko neprisimenu ir kad suo lojo, negirdejau. Tas mano pasivaiksciojimas buvo sodyboje tat vargu ar kas mane mate taip gan anksti.

Dabar kali juga ir tas sidabrinis siulas jau ne siulas, o kaip tas trosas kur sugedusius automobilius tempe. Tai palyginimas su buksiriniu kanadu nes jug patis zinome kaip seis laikais zadinama pavyzdziui kariuomeneje :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių