Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Kaip čia taip kad be maisto

30 Bir 2022, 20:38

Aš vėl sugrįžau, neturiu ka veikti, o ir apsisręsti neišeina.
Prikabinti failai
Jasmuheen2008.jpg
Jasmuheen, moteris kuri nevalgo jau daug metu.
Ir vandens jei nereikia.
Pasak jos, ji valgo bet netaip kaip mes, ne šaukštu.
Iš kur grubeme mūsu maiste atsiranda ta prana?
Iš saulės ar ne.
Tai ta Jasmuheen paėma ta energiją aplengdama grube, tiesei iš saulės.
Jasmuheen2008.jpg (161.81 KiB) Peržiūrėta 1343 kartus(ų)
Paskutinį kartą redagavo 1 Kazimieras. Iš viso redaguota 1 kartus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kaip čia taip kad be maisto

30 Bir 2022, 20:48

Gerai butu įvaldyti tai, jo labiau kad tokia prabanga yra reali.
Jei sąmonė aukšta, realu. Tik yra vienas bet:
tu paaukoji tos šešis skonius. Vadinasi ir prasado netenki.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kaip čia taip kad be maisto

08 Lie 2022, 21:51

Kazimierai, didelė tikimybė, kad dauguma tokių žmonių yra apsimeteliai. O greičiausiai visi. Jei kas nors ir gyvena be maisto, tai apie jį tikrai niekas nerašo :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kaip čia taip kad be maisto

08 Lie 2022, 22:26

Rašau ne smerkdamas ir ne kritikuodamas. Taip tiesiog veikia šis pasaulis, naratyvų voratinklis yra toks painus, kad nepaklysti neįmanoma.

Maistas suteikia ir psichinio balanso. Jeigu žmogus gali išsiversti be maisto mėnesius ir metus ir jaustis visiškai balanse, tai praktiškai šventojo lygmuo. Iš akių matosi, kad dauguma žmonių, besidedantys galintys išgyventi be maisto, tokie nėra. Bet čia tik vienas iš daugelio argumentų :)

O jei yra kokia stebuklinga formulė, kodėl ja nepasinaudoja milijonai vargstančių žmonių pasaulyje? :)

Dvasinėje praktikoje svarbiausia vystyti meilę, nuolankumą, intelektą ir atlikti sau  skirtas pareigas. Tuomet tobulėjimas vyksta tokiu greičiu, kokiu reikia.

Jokiu būdu nieko nekritikuoju, bet iš mano praktikos, naudingiausia yra atlikti savo pareigas, o visi šalutiniai dalykai turi būti "vartojami" labai atsargiai. Daugiausiai dėl to, kad visi šitie naratyvai ar tai būtų politika, ar sportas, ar populiarieji dvasiniai naratyvai, dažnai yra tik manipuliacinis triukšmas, kuris nieko nepriduoda. Skamba nuvalkiotai, bet daug geriau klausyt širdies balso ir labai atsirinkti, ką žiūrėti.

Viską rašau grynai iš savosios patirties, aš esu tai praėjęs ir turiu gilius suvokimus, supratimus ir net realią praktiką, įrodančią, kad naratyvų kontrolė ir kūrimas yra aukščiausio lygio. Tai tik manipuliacija. Galbūt iš šono skamba kaip paranoja ar panašiai ir aš tai suprantu :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kaip čia taip kad be maisto

09 Lie 2022, 20:59

Kazimierai, didelė tikimybė, kad dauguma tokių žmonių yra apsimeteliai. O greičiausiai visi
Keista, kam apsimetinėti juk tai lengva patikrinti.
Tai moterei pasiulė mokslininkai-medikai praeiti patikrinimą, tipo ar ji neapgaudinėja ar išvis tai įmanoma gyventi be maisto.
Ji sutiko bet po keliu dienu stebėjimo gydytojai nutraukė ta eksperimentą nes pasak ju, jie nenorėjo tęsti stebėjimą todėl kad pasidarė pavojinga - Jasmuheen galėjo mirti.
Bet tai gydytojai nutraukė stebėjimą, o ne ji.
Ta reikalą paviešino oficiali rusu spauda.

Nežinau, Viliau, pačio fakto kad tai įmanoma aš nerandu.
Tehnika, kaip tą dalyką ivaldyti yra jos knygose. Buvo atvažiavusi i Vilniu, skaitė seminarą.
Tas bhakta iš forumo форум кришна.ру vrajendra kumar das sako kad ji vis dar priklauso nuo maisto. Jis vertėjas ir yra vertes jos seminarus.
Dar jisai pasakė kad tas gyvenimas be grubaus maisto tikrai ne kiekvienam, gal iš šimto du ir panorėtu taip gyventi nes tie šeši skoniai, tu jų netenki. O kas taip norėtu neturėti tokio malonumo.
Tas dalykas be maisto aukštos sąmonės asmenybei.

Dekui, Viliau už komentarą.

Yra dar toks indusas kuris yra stebimas klinikoje JAV.
Tai tas keturiasdešimt metu jau nevalgo ir neserga ir i tualėta nevaikšto. Patc sutiko kad jį stebėtu.
Tą pasakė vienas vaišnavas-lektorius.
Bet vėl gi, kaip patikrinti kad tai tiesa..
Tai va.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kaip čia taip kad be maisto

09 Lie 2022, 23:25

Aš neteigiu, kad tai tai nėra įmanoma (gyventi be maisto) . Teoriškai turbūt viskas yra įmanoma šioje matricoje :)

Tiesiog yra labai rimtų priežasčių, kodėl esu skeptiškas. Nelabai galiu pasakoti detalių, bet visada pasikliovau savo intuicija, kuri retai mane apgaudavo. Visada įtariai žiūrėdavau į daugumą procesų šiame pasaulyje, man tiesiog nesusivesdavo galai.  Nuo istorijos, politikos, ekonomikos iki religijos. Pastaruoju metu Dievulis atvedė mane prie tam tikros informacijos, kuri visus šituos įtarimus tiesiog patvirtino 100 procentu. Tai tikrai ne nuomonė ir ne interpretacija ir ne informacija gauta iš kažkokio žmogaus.

Galiu užtikrintai pasakyti, kad beveik visa mus pasiekianti informacija yra planetos valdančiųjų manipuliacijos įrankis. Nesvarbu kokia tema ir nesvarbu į kurią pusę naratyvas. Visas pasaulis yra gerokai kitoks nei mes įsivaizduojam, o koks jis beveik niekas nežino. Šitos valdančios asmenybės idealiai maišo melą su tiesa.

Čia jau bus mano interpretacija. Aš manau, kad šioje majoje/matricoje per pusdievius yra kuriame realybė. Ji kuriame pagal kažkieno (logiška, kad Dievo) planą, o jų darbas yra tai realizuoti. Panašiai kaip filme "Trumeno šou" . Pasaulis žmonėms atrodo tikras, atrodo, kad vyksta kažkokia gėrio ir blogio kova, kad egzistuoja laisva valia, kad vyksta kažkokia evoliucija ir t.t. Visa tai vyksta tik todėl, nes yra kuriamos tokios sąlygos, kad žmonės galėtų patirti patirtis ir tobulėti.

Čia labai gili ir sudėtinga tema. Mes tikrai daug daug ko nežinom ir tikrai nesužinosim.

Bet kalbant tiesiog apie informacijos/naratyvų valdymo procesą, valdančiųjų tikslas nėra slėpti informaciją, bet greičiau kurti begalinį informacijos srautą, kuriame kiekvienas pasirinktų kažkokį savo tikėjimą. Bet čia kaip su rinkimais, tu renkiesi tik iš galimų kanditatų, taip ir čia, kai yra tiek pasirinkimų, kažkurioje vietoje tu tikrai pasirinksi neteisingą variantą ir tavo supratimas apie realybę bus neteisingas. Jau nekalbant, kad ir taip, ne visa tiesa mums pasakoma. Tokiu būdu, jie save apsaugo nuo pilnos identifikacijos. Tai yra praktiškai dieviškas lygis.

Didžioji masė tiki žiniasklaida, kiti netikintys yra užimami siaubo ir negatyvo naratyvais, kaip tuoj bus krachas, kaip kažkas neva dirba jų (žmonių) labui. Visa masė alternatyvios žiniasklaidos tėra tik priedanga. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ji pasako daug tiesos, bet iš tiesų tai niekaip negrasina tiems, kas mus valdo. Tai tik skaldyk ir valdyk... Visi kuriami naratyvai tam ir daromi, kad skaldytų ir nukreiptų dėmesį.
Ta reikalą paviešino oficiali rusu spauda.
Oficialumas šiais laikais nieko nereiškia. Jie gali prieš akis suklastoti rinkimus, kad viena pusė akivaizdžiai matytų, jog tai klastotė (jie to net neslepia). Kitiems (rinkėjams, kurie aklai jais tiki) - sakyti, kad viskas čia legalu ir visi aklai tikės. Taip jau įvyko JAV prezidento rinkimuose, kas tebuvo visiškas teatras. Abu kandidatai tik aktoriai atlikti roles, bet pastaruoju metu kažkodėl šitas teatrališkumas pasiekia naujas aukštumas. Kodėl taip daroma - kitas įdomus klausimas... :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kaip čia taip kad be maisto

09 Lie 2022, 23:41

Manipuliaciją dvasine informacija galbūt kažkiek sudėtingiau suprasti. Kam to reikia?

Aš manau, kad atsakymas gilesnis negu kažkoks aferistas užsimanė užsidirbti. Žinoma, tokių atveju taip pat daug.

Tai yra labai gilus triušio urvas, aš linkęs pasitikėti tik nuoširdžiais žmonėm, kurie nepriklauso didelėm organizacijom, nors ir net tokie atvejai ne visada garantuoja, kad žmogus nėra slaptai dirbantis kažkam. Kalbu iš praktikos.

Vaišnavų, bent jau ISKCON lyderiai taip pat dažnai priklauso pasaulinio elito klubui. Nereikia to bijoti, bet reikia suprasti, kad mes labai daug ko nežinom ir niekada negalime pasitikėti šimtu procentu.

Elitas nėra nei draugas, nei priešas mums. Galbūt jo užduotis yra kurti mums tolesnę iliuziją šiame žaidime? Jei taip - tai tik dar viena priežastis, pasiimti ką jie duoda, bet aklai nepasitikėti jais :)

P.S. Ir Jums ačiū, Kazimierai, kad ramiai priimanete mano skeptiškumą ir suprantate mano mintis. Visada malonu tokiu būdu kalbėti ir diskutuoti.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių