Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Musulmonai.

10 Bal 2017, 17:10

Regis nesusisnekam..

Gerai Gintaraska, jus visada jauciate ka sako jums JUSU PARAMATMA ? Ar tik stresinese situacijose ? Stesinese daug kas jaucia.. Guru tam kad nuruoditu kaip praktikuoti bhakti juoga. Taip sutinku, Prabhupada Jiezus buvo irankis Dievo rakose.

O jus sakote kad nereikia klausytis guru , reikia klausytis PARAMATMOS SAZINES. Musu kaip mokiniu beda ta kad mes patis daznai nevisada norime paklusti SAVO PARAMATMOS nurodimams . O jug JI mums pataria kiekviename zingsnije.

Gintaraska, neatsakete i mano klausima ar yra tikru guru po sei dienai ?
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Musulmonai.

10 Bal 2017, 17:55

Jei yra mokinių, bus ir guru. 
Guru priklausop tik nuo Dievo, bet jei guru nori, kad jį išlaikytų jo mokiniai, tada tai labai geras versliukas, apie tokius guru ir kalbėjau, kad neklausyt jų.
Nemanykit, kad mokinys - tai koks nors blevyzgautojas, vekšlenis, silpnutis ir pan. Kad tapt mokiniu, reikia prieš tai gerai su nosim žemę kaip šernui praart, bent vieną hektarą. Kad atkreiptų dėmesį tikras Guru, reikia prieš tai kaip bebrui su dantim ne vieną medį nugraužt.

Jei tikras Guru pasakys ką nors, tą pačią sekundę suvoksi, bet jei tai ne tikras guru, jis tauškės dieną naktį pasakodamas apie ką nors, bet taip nieko ir nesuvoksi. Na, tie, kurie yra pasakoję apie savo mokytojus, jie visi kaip[ suistarę pabrėžia vieną savybę. Būdami šalia jo, visus atsakymus gauna net neuždavę klausimų ir tie atsakymai kaip patirtys, iš kart viskas aišku.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Musulmonai.

10 Bal 2017, 18:58

Taip, supratau. Sutinku.

Dar neaisku del tu pranasysciu planavimo ir musu Donato. Pasak jusu jis trine faktus. Ar kur galima suzinoti tuos faktus?
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Musulmonai.

10 Bal 2017, 19:23

Paveikslėlis
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Musulmonai.

10 Bal 2017, 22:56

Gintaraska, Jūs realistas. Man patinka tokie žmonės. Jei atvirai, man dar kartais atrodo, kad esate per daug kategoriškas, galbūt turite nuoskaudų ar panašiai, bet galiu klysti, nors dažniau neklystu. Ne tame esmė, po galais :) 

Aš mėgstu tiesą iki galo, kokia prasmė kažką bandyti susivokti, jei nenori išgirsti tiesą iki galo? Mano giliu įsitikinimu, kiekvienas turi prieiti iki to, kai suabejoji viskuom, tik ne Dievu ( o kad ir Dievu - intelektualus žmogus suabejos ir susivoks). Realiai tai patvirtinančių citatų tikrai nesunkiai rastume net ir šventraščiuose, bet jos nėra taip smarkiai akcentuojamos. Yra tam tikri tabu. Savo nuomonę turintys yra šalinami iš bet kokių organizacijų. Dažnai tokie žmonės net neina į jokias organizacijas. Mano suvokimu, jie sveikiausiai mato pasaulį, svarbu nepasididžiuot intelektu ir neužsikabint panašiom nesąmonėm...

Čia dar šiek tiek kita tema - žmogaus intelekto ir žinių ribotumas. Negana to, kad pas retą intelektas yra pakankamai įvairiapusiškas, tai dar štampą duoda ir gyvenimiška patirtis, aplinka, kurioj užaugta ir t.t. Čia yra užprogramuojamas siauresnis ar bent jau labai dalinis pasaulio matymas ir su tuo sunkiai pakovosi. Aš pats tą stebiu ant savęs, kad kartais intelektas (nepasikuklinsiu -  laikau, kad pas mane jis didesnis nei vidutinis) yra bejėgis prieš suformuotus aplinkos štampus. 

Nemanau, kad tokiam eiliniam žmogui, mantra išmuš visas tas nesąmones. Čia reik ypatingos malonės, Dievas nėra sentimentalus, tobula sistema negali būti sentimentali, nors ji ir ne mechaninė. Mantrą visada gali padidinti, jei jauti, kad to stipriai trūksta. O vat intelekto, realaus pasaulio suvokimo nepasididinsi, jei neatsinešei iš praeitų gyvenimų. Tai Dievo dovana, kurią turintys turi labai vertinti, be visa ko,tokie žmonės retai meta dvasinę praktiką...

Su Dievu! 
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 14:04

Ar kur galima suzinoti tuos faktus?
Tai, kad aš tų video prikroviau čia. 
Kartoju dar kartą, Prabhupada nekūrė jokio ISCONO. Isconas - tai romos klubo suorganizuota organizacija, Kisendžerio iniciatyva. Jie visada tai darė, perima idėją ir už jos vygdo savo darbelius.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 14:15

Gintaraska, gal jūs daugiau nebeliekite savo negatyvo ISKCON pusėn. Jeigu Šrila Prabhupada nebūtų palaikęs minties skleisti Krišnos sąmonės šios organizacijos dėka, tai nebūtų ir prasidėjęs. Dabar turime kiek kitokį vaizdą, kad vistik Šrila Prabhupada buvo aktyviausias ISKCON narys, aktyviausias propaguotojas ir centras. Kaip manote?
Nesuprantu vieno - kodėl jums svarbu, kad žmonės trauktųsi iš iskcono organizacijos.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 14:42

Nesuprantu vieno - kodėl jums svarbu, kad žmonės trauktųsi iš iskcono organizacijos.
Man nesvarbu, ar jie trauksis iš to iscono ar ne, man svarbu, kad jie žinotų tai. Ypač, kad žinotų, kad ją kontroliuoja psichopatai, sukčiavimo ir melo genijai, kad aukojami pinigai, jų resursai išlaiko juos, palaiko jų egzistavimą. Tsi ritualas, jei aukoji pinigus, už tai atsakingi aukotojai, jei už pedofilus tenka mokėt iš aukojamų pinigų, reiškia karma krenta aukuojantiems pinigus. tai juk įdėjau video su faktais. Rusų kalbą suprantate? Nes jei ne, tada suprantu kodėl mes nesusikalbame
Medicinos sistema, nors ją ne medicina reikėtu vadint, o naikinimo sistema, įsivedė įstatymą mokėt jiems po 34 eurus. Po kiek laiko jie dar toliau eis.
Jei nesustabdysime pedofilijos, homikų ir visos tos šutvės, jie ateis į namus, jie paskui atims viską. 
Kaip su jais kautis, taip kaip jie tai daro, tik jie skeidžia, o mes sakome tiesą, kaip yra ištikrųjų. Bet jie žino, t.y. jie susikūrė sistemą, istatymus taip, kad be faktų neitų jiems nieko padaryt, todėl jie sunaikino ir toliau naikina istorija, dokumentus, protėvių paliktą išminti ir t.t.
Faktai yra ginklas prieš juos. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 14:46

Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 14:57

Aš mačiau keletą video, tik suabejojau jų tyrumu ir kėslais. Pusė video faktų, kuriais remiatės, yra iškraipyti, ištraukti iš konteksto. Kaip reikia sukurti kompromituojantį video? Trumpas pradžiamokslis:
  1. Paimi Radhanatha Swami nuotrauką, apkerpi Photoshop pagalba, įdedi į juodą foną ir parašai kertinę frazę šalia nuotraukos neįskaitomu šriftu
  2. Paimi kalbėtoją, kalbantį panašių balsu kaip ir Radhanatha Swami bet prisistatantį žuranlistu ir kalbi ką nori tame interviu pasislėpęs po Swamio nuotrauka
  3. Ant kalbėtojo "žurnalisto užkeli vertimą į rusų kalbą, kur išvis verčia "laisvu stiliumi" ir sako jau tai, ką nori pasakyti video kūrėjas.
Taip kuriamas kompromatas, kuriais jūs taip nuoširdžiai dalijatės. Patikėkite, dirbu su vaizdais ir matau kaip tai daroma profesionaliai.
Hare Krišna
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 17:48

Gintaraska, as nesuprantu tik vieno. Autoritetingi, KRISNOS PRANASAVIMAI ar jie yra ir ar yra galimybe juos paskaityti ? Nes jus teigete kad "jie" viska suplanavo ir tuos savo planus vygdo.

Man idomiause tai kad ka tu zmogau planuotum, visi tavo planavimai ieina i KRISNOS PLANA. Hitleris planavo, Stalinas, Napaleonas. Kur jie dabar su savo planais. Tiu tiu ar ne.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 18:11

Beja, as situ video neziuresiu kol neatsakysite i Vydo argumentus del tu video padirbimo.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 18:51

Beja, as situ video neziuresiu kol neatsakysite i Vydo argumentus del tu video padirbimo.
:D Pažiūrėkite ar tikrai ten galvos įdėtos iš nuotraukų, jei įdėtos iš nuotraukių, turėtų būtų dviejų išmatavimų plokštuma, bet ten juk ir akys mirksta ir burna juda, ar įmanoma sukonstruot tokį video iš nuotraukos vienos galvos pozicijos? :)
Tai labai naivūs klausimai ir abejonės
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 19:19

Kolegos, siūlyčiau daugiau konkretumo ir nenuklysti nuo esmės. Gintaraska daug video yra pasidalinęs, kai kurie nėra šimtaprocentiškai neabejotini, bet ne tame esmė. Tokie visi dalykai neatsiranda iš niekur. Man labiausiai įstrigęs video yra kuriame Radhanath Swami sveikinasi, bičiuliaujasi dabar nepamenu tiksliai su Rotšildų šeimyna ar kažkuom iš "tos serijos" . Kokių dar čia abejonių gali būti? Labai negeri dalykai dedasi. Beje, nesu fenotipologas, bet jau vien jo veido bruožai turėtų kelti įtarimų, net žvilgsnis ir šypsena. Kaip Rolandas Paulauskas sako, yra realistai ir romantikai. :) 

Kitas dalykas, kad nėra viskas juoda ir balta, ISKCON'as nėra vien tik grietinėlė. Bet kas jį valdo, tai tikrai svarbu suvokt. 
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 19:34

Kitas dalykas, neprasilenkiantis su logika, kad valdantys pasaulį tikrai neleistų, kad kažkokia galinga organizacija išvešėtų. Viskas turėtų būti kontroliuojama, kaip ir visur. 

Aš nelabai palaikau tą požiūrį, kad užsimerkim ir koncentruokimės į gerus dalykus. Taip, koncentruokimės, bet neužsimerkim realybei. 

Kazimierai, šito klausimo, kaip tobulai persipynę yra mūsų pačių ir Dievo planai - niekas negali atsakyt. Tuo pat metu vyksta abu lygiagrečiai. Gyvenam tokiam laikmety, kokiam nusipelnėm pagal Dievo planą :)
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 19:44

Beja, as situ video neziuresiu kol neatsakysite i Vydo argumentus del tu video padirbimo.
:D Pažiūrėkite ar tikrai ten galvos įdėtos iš nuotraukų, jei įdėtos iš nuotraukių, turėtų būtų dviejų išmatavimų plokštuma, bet ten juk ir akys mirksta ir burna juda, ar įmanoma sukonstruot tokį video iš nuotraukos vienos galvos pozicijos? :)
Tai labai naivūs klausimai ir abejonės
Gintaraska, čia buvo tik vieno video pavyzdys. Kitame video, jau nebepamenu visame asortimente, kalbančio ir pasakojančio vaišnavo pasisakymas yra karpytas neužbaigiant frazės. Jau rašiau ir apie tą momentą nuo pat pradžių.
Na o Krišnos sąmonės judėjimas, patikėkite, yra puolamas ir iš išorės tokių štai videomontažų, ir juiodinančių internetinių puslapių, ir fabrikuotų bylų ir ko tik norite. Ir iš vidaus, deja. Bet tarkim, niekam neužkliūva mintis, jog štai šių video kūrėjai yra "buvusi krišnaytė", kuri valgo mėsą, nepraktikuoja japamala, vartoja alkoholį, na ir t.t. 
Sutikite, tik TYRA asmenybė, nuolanki, gali leisti sau pastebėti, tai, apie ką Gintaraska rašote, o menkinti kitus - menka čia pergalė jaustis puikiam.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 19:51

Pašnekovai ir skaitovai, bet nedalyvaujantys, mano, kad jie nori ISCONą užvaldyt. tai menka bėda. Jie nori kiekvieno mintis valdyt, kiekvieną pasaulio milimetrą pasiimt. ISCONas - tai lašas jūroje.

Jie nori žmones gyvuliais paverst, nes tai daro ne žmogiškos psichikos padarai. Tai aukščiausio lygio degeneratai. Jie nekenčia žmogaus, žmogus dar vadinasi arijas. Jie žmogėdros, rakšasai. Prabhupada aiškiai yra viename video pasakęs, bet tikrai neieškosiu, nes matau bachuriukai net neperžiūrėjo video, o prieštarauja ir laiką gaišina.
Jei jie nužudė Jėzų, nunuodijo Prabhupada, tai gali tik pafantazuot ką jie padarys su jumis, jei ir toliau prasadus valgysit ir šoks vyrai su vyrais. Jie taip pat į tą filosofiją įtraukė tokią sampratą, kad mes visi moterys :) 
Jei mes visi moterys, tai kodėl Pats Krišna turi antrą pusę Ratharani? Kodėl visi pusdieviai su žmonom? Kodėl yra rasos:vyro ir moters, motinos, sūnaus ir t.t. ? Tas kas danguje, tas ir ant žemės.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Musulmonai.

11 Bal 2017, 22:40

Ta filosofija , matyt, iš to argumento, kad visos sielos yra moteriškos lyties. Dabar nemažai verslo organizacijų vadovių moterų, nes jos yra puikios vykdytojos. Dar viena konspiracijos teorija, kad visas tas feminizmas be visa ko yra naudingas ir dėl vyriško prado menkinimo, kuris atsakingas už blaivų mąstymą, intelektą, jėgą, tvarkos visuomenėje palaikymą. "Moteriška" visuomenė nepagėji priešintis. Čia net nėra klausimo, klausimas tik kokia yra pagrindinė priežastis, o kokios yra šalutinės ir pasekmės.

Bet, mielieji, sutikit vis tiek taip išeina, kad vieni apie ratus, kiti apie batus kalbam. Gintaraskos kategoriškumas kai ko atžvilgiu išprovokavo atitinkamą reakciją. Viskas suprantama. Aš suprantu tiek, Gintaraskos, tiek Vydo ir Kazimiero pozicijas. Man trūksta argumentuotos nuomonės, nesiveliant į emocijas. Viena pusė pasako savo argumentus, kita dėsto savo. Nors realiai reikėtų išnarstyt pirma vienos pusės nuomones. Yra tas dalykas, kad nėra iki galo laisvo požiūrio, apriboto tik intelektu ir logika. 

Vydai, ar tikrai manai, kad visi (ar dauguma) ISKCON skandalai yra iš piršto laužti? Ar aukšto rango jų atstovo bičiuliavimas su pavadinkim "globalistais" ar "illuminati" nėra mažų mažiausiai keistas? Tas pats 2pac niekada nesišypsotų jiems į akis, negana to, jis toliau neišsižadėjo savo vertybių, nors jautė, kad jį greit šalins. 
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Musulmonai.

12 Bal 2017, 11:37

Vydai, ar tikrai manai, kad visi (ar dauguma) ISKCON skandalai yra iš piršto laužti? Ar aukšto rango jų atstovo bičiuliavimas su pavadinkim "globalistais" ar "illuminati" nėra mažų mažiausiai keistas? Tas pats 2pac niekada nesišypsotų jiems į akis, negana to, jis toliau neišsižadėjo savo vertybių, nors jautė, kad jį greit šalins. 
Kaip tų skandalų nežinosi, kai tema pavadinta demono vardu? Čia jau šis forumas dirba jo naudai skleisdamas tokio pobūdžio žinias. :) kurių šaltinių patikimumas net nekvestionuojamas. 
Skandalai lydi kiekvieną lyderį, kiekvieną lyderiaujančią korporaciją. Ar paimtumėte R.Karbauską, ar paimtumėt Šri Šri Ravi Šankarą, ar Vienybės universitetą, ar Satjos Sai Babos organizaciją... Ar G.Lunksnį, ar Pavelą Globą. Nuo prezidento iki svarbesnės provincijos kapeikos mero ar klieriko. Ir Jėzaus Kristaus pasekėjus, ir islamo išpažinėjus, ir budistus. 
Kodėl skandalai apie murzinus apatinius turėtų būti svarbu? Šiame vaidų amžiuje? Žmonės atsidūrė nepavydėtinai keblioje situacijoje, kai tikėjimą į Aukščiausiąjį stengiamasi nutrinti, sumenkinti tiek kritikuojant iš išorės, tiek sabotuojant iš vidaus tam, kad galutiniame variante žmogus liktų ten kur ir buvo.
Mūsų pasaulyje tu arba tobulėji siekdamas jugnties su Dievu arba degraduoji. Nėra mindžikavimo vietoje, nes jeigu sustoji - jau klimpsti į žemesnius pasaulius. 
Visus tuos skandalus reikia mokytis "perlipti", nes jie trukdo suvokimui apie Dievą, demono Madhu nugalėtoją, trukdo kontempliuoti Šivą, Brahmą, Višnų, Budą, Jėzų Kristų, Vienatinį Dievą Tėvą, Jahvę, Alachą, Perkūną, Praamžį, Krišną. O kad įsivėliau diskutuoti, jau atgailauju, kadangi pačios diskusijos suponuoja neesant Visatos teisingumo, vadinasi ir Dievo, karmos - esti tik kūno ir šio pasaulio nežabojomas tenkinimasis materija - maja. Nejau karmos nėra, kuri vykdo teisingumą už panašius skandalus? Kiekvienam ji sava ar būsi anonimas forume, ar valstybės Karalius. Karma aprašyta Vedose ir tai nėra hinduistų opiumas liaudžiai. Tačiau manyti kad to nėra reiškia, kad, brolyti, esi giliai įsipainiojęs į mają ir mąstymas ta linkme kol kas nieko neduoda, tik augantį karmos medį..
Šiame pasaulyje arba degraduoji arba tobulėji. Taip-Ne Jin-Jan.
Hare Krišna
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Musulmonai.

12 Bal 2017, 12:47

Vydai, aš suprantu Tavo poziciją puikiai:) Bet kodėl neina susikalbėti čia visiems? Nuolat kalbėti apie skandalus nėra prasmės, bet paimkim Gintaraskos pavyzdį - aukojimus. Ar aukoti pinigus organizacijai, kurios grietinėlė susijusi aiškiai užsiima negerais dalykais nėra nuodėmė už kurią gausim karmą? Juk čia nėra toks sudėtingas ir painus dalykas - susivokti, kad pasaulyje visur blogi dalykais dedasi, nebūti romantiku, bet vienaip ar kitaip koncentruotis į dvasinę praktiką. Mano požiūriu, žmonėms neparanku yra neapibrėžtumas, jie nuo to bėga. Sudėlioji į lentynas - tas gerai, tas blogai, galva rami ir viskas. 


Ta menama koncentracija į Dievą, kai viduj užslopinamos ydos, intelektas, savastis, kai nesuvokiami visatos dėsniai, o tik mechaniškai kartojama mantra man kažkuria dalim primena dievobaimingus krikščionius, kurie daugiau bijo nei myli.  Su tokia sąmone toli nenueisi, tai tik toks pat vienas laiptelis, kurį realizavęs eisi toliau. Čia galėtume ilgai kalbėti, svarstyti ir diskutuoti... Jei tu realiai kaskart pakyli į tranzą mantros metu, faktas, kad koncentruokis į ją, materialioj plotmėj tau daug ko veikti nėra. Bet daugumai tobulėjimas vis tiek vyks per realų gyvenimą, kančias ir išbandymus. O ir pakilimas į tranzą mantroj dar ne viskas... 

Subtilūs čia dalykai, aš tiesiog pasigendu iki galo intelektualaus ir filosofiško požiūrio. Kiekvienas apsibarikadavęs savo požiūrį tam tikromis ribomis, po kurių jau nebegalima kelti klausimo. :) Nenoriu nieko užgauti, tikrai, mielieji. Bet aš tą jaučiu visur gyvenime, ar kalbėčiau su šudrom pasauliečiais, ar su neoliberalistais vaišijais, ar su religijų atstovais. Aš manyčiau čia yra intelekto ir gyvenimo traumų pasekmė. Neišskiriu ir savęs, žinoma, tai yra pas visus beveik. :) 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių