0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Tiesa apie Hakimovą by Mohan maxaradž

24 Vas 2020, 05:10

Nepažįstu nė vieno. Todėl lengva vertinti. Tas maxaradža, žiūriu, meile irgi nespinduliuoja. Nelengva jam būtų mane patraukti link Krišnos :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Tiesa apie Hakimovą by Mohan maxaradž

24 Vas 2020, 13:24

Pažiūrėk dar šitą https://youtu.be/UGN5p1PykqE?t=64

geriau tiesa nei malonus melas. O meilės neiškok, jos nėra čia. Džiaukis, kad bent radai tiesą, kad ir kokia ji atrodytu grubi.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Tiesa apie Hakimovą by Mohan maxaradž

27 Vas 2020, 05:08

time=1485419354 user_id=111]
Paveikslėlis
"Kas nesupranta rusų kalbos
Popiežius bučiuoja ranką deividui rokfeleriui, henriui Kisendžeriui ir džonui rotčildui. Kas apie kisendžeri nieko nežino, tai didžiausias 20 ir 21 amžiaus psichopatas, homikas. didžiausias demonų įrankis prieš žmoniją ir visas šviesiausias vertybes. Štai tikroji mafija
Gintarashka postas

Ką jūs laikote faktais, Gintarashka?
Nu nebučiavo D.Rokfeleriui rankos, bučiavo
E.Greenfield'ui Nors esmės gal ir nekeičia, bet neturiu priežasties tikėti viskuo ką keliate. "According to Yad Vashem, the Pope met with six Holocaust survivors during his visit: Avraham Harshalom, Chava Shik, Joseph Gottdenker, Moshe Ha-Elion, Eliezer Grynfeld, and Sonia Tunik-Geron. The viral picture appears to show the Pope kissing the hand of Mr. Grynfeld"
https://www.snopes.com/fact-check/pope- ... lers-hand/
Nesakau, kad ir tai ką įkėliau turi būti tiesa.
Kaip man patikrinti Kirilą, py..ras jis ar ne. Galiu tik per save, ačiū bet man tas nerūpi :) Bet tikėti pirmą kartą matomu karinių struktūrų vyruku, gal tiek to. Man pakanka paklausyti paties Kirilo, daugiau nei gana :)
Nelabai svarbu, kokius faktus keliate, sutinku, tai kažkiek praplečia akiratį. Daug svarbiau ką transliuojate pats, iš vidaus. Ar bandote atskleisti melus, traukiate į paviršių demonus, ar iš tikro jūsų tiesa - skandalų vaikymasis.
P.S.
Negarbinau ir negarbinu jokio lyderio esančio įsikūnijime ir neseku paskui bandą.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Tiesa apie Hakimovą by Mohan maxaradž

27 Vas 2020, 09:34

Oli, norint susidaryti nuomonę turėti kuo pilnesnį paveikslą.Turint kelias dėliones dalis visada kils abejonių. Be to, tada žmogų nesunku įtikinti neva, ką jis, mato yra ne tai. 

Šios temos man panašios į netikinčio žmogaus įtikinėjimą Dievo egzistavimu. To padaryti praktiškai neįmanoma - reikalinga paties žmogaus patirtis, kuri kardinaliai pakeičia suvokimą, kas išvis yra dvasinė plotmė. To nesant, galima sakyt, kad mokslininkai geba matyti energetinį kūną, kad įrodyta, jog ši realybė holograminė - tai nieko nepakeis. 

Galėčiau duoti faktų rinkinį apie tam tikrą įvykį. Matematinė tikimybė rodytų, jog šita galimybė - vienas iš milijardų. Bet tai nepakeistų žmonių tikėjimo būtent ja. :) 

Pasaulyje vyksta stipri informacinė kova, kuri pusė palenks į save. 

P.S. Jei neskaitėt Orvelo knygos "1984" rekomenduoju paskaityt.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Tiesa apie Hakimovą by Mohan maxaradž

27 Vas 2020, 11:01



Ką  jūs laikote faktais, Gintarashka?
Na, tada tau jau laikas čia http://g-klimov.info/av/index.html  Смотреть: на LBRY, spausk ir rasi video žemiau, kuris visą gyvenimą paskyrė tam, plius pats savo kailiu patyrė kas tai yra. Taigi, jis be jokių ezoterinių svaičiojimų, be mistifikacijų, vien tik faktais ir įrodymais papasakos kaip platinasi Pats Kali , kaip jis veikia. Kol kas nieko geresnio nesu sutikęs. Kur kas yra viskas paprasčiau nei visi mano, kur kas lengviau Kali platina savo sėkla ir per kokius veikėjus. Nu, žodžiu, gero ir klausymo. Va, čia tikras Bramanas papasakos tau faktus. Inžinierius
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Tiesa apie Hakimovą by Mohan maxaradž

04 Kov 2020, 10:48

Sveikas sugrįžęs, Gintarai.
Jūs pats tapote paveikslus, kurie Jūsų FB paskyroje sudeti?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių