Puslapis 11

Del dovanos

Parašytas: 14 Kov 2019, 05:40
DAZZLE
Sveiki. Gal turite minciu, ka galima padovanoti panelei? Ji uzsimine kad nieko nereikia, bet vistiek galvoju kazkokia ne materialia dovana padaryt. Gal turesite minciu ?:)

Re: Del dovanos

Parašytas: 14 Kov 2019, 08:00
0lis
Laba, jei jau užklydot į šį forumą ieškoti patarimų rekomenduoju Bhagavadgita
https://www.knyguklubas.lt/bhagavad-git ... MsQAvD_BwE
Puikus atminimas ir nemateriali nauda, kuri tik didės metams bėgant :)
Sėkmės jums...

Re: Del dovanos

Parašytas: 25 Kov 2019, 19:10
EgleKl
Na labai jau plačiai tu čia klausi :) Ką panelė mėgsta, veikia, daro, dirba? Ką valgo? Padovanok mėgstamą užsiemimą, bilietą į teatrą ar dovanų čekį jos mėgstamos parduotuvės. O čia visokių neblogų pasiūlymų dabar pilna https://www.elektromarkt.lt/lt/elektromarkt-akcijos sedmaišiai, elektriniai paspirtukai, smartphone'ai.

Re: Del dovanos

Parašytas: 01 Bal 2019, 03:41
medukas
Na jeigu nori kažką nematerialaus padovanot, tai visai nemažai variantų yra. Visų pirma jeigu pats moki kažką padaryti, tai būtų puiki proga kažką nupiešti, išdrožti ar pan. Gali kad ir kokią draugystės apyrankę pasimokinti kaip numegzti, jeigu nieko nemoki. Aš pats nemokėjau daryti jokių rankdarbių, bet pradėjau per čia http://friendship-bracelets.net/ mokintis kaip pinti apyrankes ir visai užsikabinau :) Knygos taip pat manau viena iš geresnių dovanų, tik reikia labai pasistengti tiksliai parinkti knygą, kad po to nerinktų dulkių lentynoje. Visai manau smagi dovana turėtų būti kažkas panašaus https://www.laisvalaikiodovanos.lt/skry ... ro-balionu. Su draugu praitais metais skridome, tai tikrai žiauriai smagu pamatyti iš oro visą Vilnių. Balionas skrenda pakankamai žemai, kad galėtum atskirti tam tikrus pastatus ir rajonus, taigi manau būtų tikrai smagi patirtis :)