Rolanas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 22 Lap 2016, 07:43

Robertas Mackevicius ir jo pasisakimai youtube

03 Gru 2018, 12:02

Sveiki gerbiami forumo dalyviai,
Norejau pasiteirauti ar kas susidures su sio zmogaus teorijomis?
Ju yra gana daug ivairiom temom, apie orus kriksta, valdymo strukturas ir tt.
Man butu idomu suzinoti ka kiti apie visa tai galvoja ir ar galima situo zmogumi tiketi?

Aciu
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Robertas Mackevicius ir jo pasisakimai youtube

03 Gru 2018, 12:41

Galiu apibūdinti tik savo reakciją į minėto asmens skelbiamą info. Žmogus tikriausia daug kuo domisi ir savaip supranta ir interpretuoja tai apie ką sužino. Kaip ir kiekvienas iš mūsų. Be abejo, ten galbūt ir galima rasti tiesos trupinių, nežinau. Man su realybe jo įžvalgos prasilenkia . Esu žiūrėjęs apie orų kaitą ir plokščios žemės teoriją, smagiai sulindo :) 
Kita vertus, kodėl turėtum tikėti manimi :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Robertas Mackevicius ir jo pasisakimai youtube

03 Gru 2018, 18:34

Pritariu Oliui, nieko tikrai prieš neturiu Robertą Mackevičių, bet rekomenduočiau informaciją priimti labai atsargiai. 

Plokščios Žemės teorija - 99,9999 %  yra visiškas melas, galbūt kažkoks socialinis eksperimentas masių valdymui. Dėl orų valdymo, yra daugiau tiesos, bet tikrai ne viskas.

Nesu pastebėjęs, kad Robertas Mackevičius turėtų ar skleistų aiškią pasaulėvoką, be to, kartais jo eskaluojamos teorijos tiesiog prieštarauja viena kitai.

Asmeniškai rekomenduočiau Robertą Mackevičių tik tiems, kurie tikrai turi gebėjimą atsirinkti. 
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Robertas Mackevicius ir jo pasisakimai youtube

03 Gru 2018, 19:02

https://www.youtube.com/channel/UCsIlJ9eYylZQcyfMOPNUz9w

Jau šiame forume buvo pasidalinta šituo kanalu, bet galiu patvirtinti, kad čia daugiau faktų, kurie sudėlioti pagal visus logikos dėsnius. 

Asmeniškai rekomenduočiau šitą, jeigu įdomu tokie dalykai. Man asmeniškai jie buvo labai įdomu, dabar kol kas esu tame taške, kad beveik niekas nestebina, į tai nebesikoncentruoju. :) Tiesos čia labai daug, o galutinės - nesužinosim.

P.S. Peržiūrėjau - tame kanale yra bent keletas "dingusių" gerų video. Nespekuliuosiu, kodėl autorius ištrynė, bet jų nebėra. 
 
Rolanas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 22 Lap 2016, 07:43

Re: Robertas Mackevicius ir jo pasisakimai youtube

05 Gru 2018, 01:00

Tiesa turejau ir as tokia nuojauta kad tiesiog atsargiai reiktu rinktis informacija, tiesiog idomi kitu zmoniu nuomone. Isimtu video pastebejau ir dar kad komentarai irgi neleidziami

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių