Puslapis 11

Apklausa apie kalbas

Parašytas: 20 Lap 2016, 20:17
Vydas
Kas norėtų pasimokyti-pasigilinti mokantis naują kalbą? Turiu slaptų ambicijų mokytis naują kalbą, ieškau bendrų minčių bendraminčių. Norėčiau mokytis vokiečių, ispanų, italų. Gaal - prancūzų. Noriu - kiniečių kalbos žinių. Ir būtinai - sanskrito.

Kokių kalbų norėtumėte išmokti? Ar mokytumėtės, mokytumėmės visi kartu? :)

Re: Apklausa apie kalbas

Parašytas: 21 Lap 2016, 00:29
Bhakta G
Hare Krishna!

Re: Apklausa apie kalbas

Parašytas: 21 Lap 2016, 12:51
withoutnick
Duolingo labai gerai tinkama mokytis žodžiams ir jų vartojimui sakiniuose. Bet, mano galva, joje labai trūksta gramatikos aiškinimo, todėl realiai nelabai supranti, kodėl vartotojama viena, o ne kitokia forma. Gaunasi taip, kad mokymasis visiškai paremtas įsiminimu, o ne supratimu. Šalia prijungus kažkokį gerą gramatikos žinyną ir paskyrus laiko būtent suvokimui, kas iš kur ir kaip, rezultatai tikrai turėtų išlikti daug ilgesniam laikui :)

Re: Apklausa apie kalbas

Parašytas: 21 Lap 2016, 14:57
Bhakta G
Hare Krishna!

Re: Apklausa apie kalbas

Parašytas: 02 Gru 2016, 11:28
kriscia
 Labai geras tinklapis tobulinti anglų kalbos žinias.
http://www.engvid.com/english-lessons
 Kas supranta rusų kalbą patariu mokintis užsienio kalbas per YouTube
https://www.youtube.com/results?search_ ... 1%8B%D0%BC

Re: Apklausa apie kalbas

Parašytas: 14 Gru 2016, 17:09
Kazimieras
Nezinau kaip del kitu kalbu bet ispaniskai as ismokau gyvendamas Ispanijoje. Is pradziu lankiau net dvi mokyklas, Barselonoje yra nemokamos ispanu kalbos mokyklos. Po to vienas ukrainetis patare nesimokiti ten o tiesiog bendrauti ta kalba kalbanciais.Reikia ziureti kad su zmonemis susikalbetum. Kitaip tu atrodysi pvz.tarp jaunimo kaip kalbininkas. Ispanijos jaunimas kaip ir Lietuvos —savas kalbos stilius. Ir dar jei taves paklause ir tu teisingai atsakai tas tavo atsakymas tau isireze visam laikui. Mat klausiantis zmogus normaliai reaguoja ir tau nuo to dziaugsmas. Suprantama, jei yra galimybe gyventi uzsienyje.

Re: Apklausa apie kalbas

Parašytas: 14 Gru 2016, 17:19
Vydas
Labai šaunu Kazimierai kad parašėt apie ispanų. Niekaip negalėjau suprasti kurį ispanų dialektą reikia laikyti už pagrindinį ir kokie pagrindiniai skirtumai taip iš akies pamačius žodį ar išgirdus? Daug kas sako kad katalonų, bet kaip ten yra iš tikrųjų, nes Meksika atrodo kalba kitu dialektu? Pagal ką atskiriama kuris dialektas?

Re: Apklausa apie kalbas

Parašytas: 14 Gru 2016, 18:18
Kazimieras
Ispanijoje yra Katalunija ten kalba katalan suprantama nevisi.Zmones vazineja .Kitur ispaniskai. As kataluniskai nemoku. Kalba ispaniskai ir pietu amerika ir Kuba ir Meksika nors zinau kad daug tu saliu turi savo kalbas. Kai Pasak ispanu karo laiku daug ispanu pabego uz vandenyno nes bijojo hitlerio. Kiekman teko gyventi su zmonemis is tu saliu Ispanijoje tai jie gerai kalba ispaniskai.As del to dialekto visko nezinau. Gyvenau Ispanijoj penkis metus Barsekonoj ir Madrido apylinkese ir visur kalbejo ispaniskai.Regis geriau mokintis espanjol.

Re: Apklausa apie kalbas

Parašytas: 14 Gru 2016, 18:38
Kazimieras
Beje, dar vienas dalikas. Kalba reikia palaikyti kitaip uzsimirsta. As kalbu lenkiskai nuo mazu dienu. Karta i Ispanija atvaziavo viena lenke ir man reikejo aproditi vietove. Praejo trys metai. Per ta laika as nekalbejau lenkiskai. Vos su ja susikalbejau. Lietuvoj ispanu kalba as palaikau kalbedamas su suniuku.

Re: Apklausa apie kalbas

Parašytas: 14 Gru 2016, 22:14
alius
Sv., noreciau pasimokinti vokieciu kalbos;)

Re: Apklausa apie kalbas

Parašytas: 25 Bal 2017, 21:10
Kazimieras
Sanskritas. Ar tai Laksmi Narajana das ar kitas rusu pamokslautojas, yra pasakes kad jei tau trysdesimt metu, tai jau velu mokytis sanskrito. Sanskritas daugelypis, sudetingas. Vienas zodis ar fraze gali reiksti penkesdesimt prasmiu. ( Greiciau viena fraze. Neprisimenu tikslei ) . Galima ismokti sanskrito bet tik iki tokio lygio kaip as cia sitame forume lietuviskai ( rasau su gramatinem klaidom ) ..