Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 16:25

Del tokiu rasliavu kyla klausimas, ar Donatas nera suinteresuotas kitu yogu smeizimu. Juk forumas jo puslapyje. Tad reiketu Viliui si reikaliuka mums paaiskinti. Jis turi artimesni kontakta su Donatu. Jei sie reikalai nesiliaus man asmeniskai Donato reitingas kris, idomu tai jam ar ne.
P.S. o mano asmenine reakcija yra reakcija paprasto zmogaus pamacius smeiziant gerbiama zmogu.
Štai http://bhaktijoga.lt/kontaktai  eini ir pasirenki kokį būda pasirinkt ir susisiekt su Donatu. skambink, rašyk emailu, ieškok skype ir išdėstyk visą savo širdgėlą. Pirmyn :) visos durys atviros
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 16:36

Del tokiu rasliavu kyla klausimas, ar Donatas nera suinteresuotas kitu yogu smeizimu. Juk forumas jo puslapyje. Tad reiketu Viliui si reikaliuka mums paaiskinti. Jis turi artimesni kontakta su Donatu. Jei sie reikalai nesiliaus man asmeniskai Donato reitingas kris, idomu tai jam ar ne.
P.S. o mano asmenine reakcija yra reakcija paprasto zmogaus pamacius smeiziant gerbiama zmogu.
Štai http://bhaktijoga.lt/kontaktai  eini ir pasirenki kokį būda pasirinkt ir susisiekt su Donatu. skambink, rašyk emailu, ieškok skype ir išdėstyk visą savo širdgėlą. Pirmyn :) visos durys atviros
Gal rekomendacini laiska gali parasyti?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 17:10

Ar galima siame forume zmones nepagristai vadinti sukciais ir vagimis?

Youtube bei kiti neautoritetingi saltiniai ne irodymas.
Aidai, Jūs pats sakėte, kad šiame forume yra garbinami tautos išdavikai, nors absoliučiai tam nebuvo jokio pagrindo. Ir daugiau esate pasisakęs. Kas liečia kalbos aštrumą ir kategoriškumą, manau, esate puikiai vienas kitą papildantys kartu su Gintaru :)

Visų pirma prašau Gintaro kategoriškai nieko nekaltinti, bent jau dėl diplomatijos ir pagarbos dažniau pavartoti žodį "galimai" , "turių įtarimų" ir panašiai. Savo nuomonę ir požiūrį galite išreikšti akcentuodami savęs pajautimą, o ne kitų kaltinimą. Kaip bebūtų visur veikia ydos ir gunos ir mums daug naudingiau orientuotis į tai, kaip tobulėti, o ne kitų smerkimą.

Bandysiu pradėti trinti tokius aštrius pasisakymus tiek iš Gintaro, tiek iš Aido pusės.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 17:16

Taip. Tai yra tautos isdavikas. Negana, kad teisiamas uz nusikaltima, dar tokiu itemptu politiniu laikotarpiu puola priesiskai valstybei skusti savo gimta valstybe, neva ji skriaudzia. Aiskus rusu kvietimas vel mus isvaduoti.
Ir bet koki kita savo pasisakyma galiu pagristi. Gal as kvailys, bet ne nusikaltelis ir ne smeizikas.
O dabar jus pagriskit, kad Bhakti Vigjana Gosvami yra sventrasciu klastotojas ir vagis. Jusu forume tai rasoma. O forumas Donato puslapyje.
Viliau, nebek nuo problemu.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 17:40

Štai man atsiuntė video filmą kaip Krišnaitas skaito dviejų Krišnaitų susirašinėjimą apie tai kas vyksta iscone
Prašom. Kas čia ko negerbia dar padiskutuosim :)

va, prašom ir tas kas skaito, nėra nei karto gyvenime NE ištesėjęs žodžio, visą gyvenimą ką sakė tą ir darė, plius ne kartą buvo bandoma su juom susidoroti, žiūrėjo mirčiai į akis. Jis šūdo nemala ir jo bijo isconas :)
https://www.youtube.com/watch?v=Q4mspbe ... e&t=13m20s
Paskutinį kartą redagavo 3 Gintaraska. Iš viso redaguota 21 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 17:42

Olego Titarenkos nusikaltimo definicija:
170 straipsnis. Kurstymas prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę

[justify]1. Tas, kas turėdamas tikslą platinti gamino, įsigijo, siuntė, gabeno, laikė dalykus, kuriuose tyčiojamasi, niekinama, skatinama neapykanta ar kurstoma diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų arba kurstoma smurtauti, fiziškai susidoroti su tokia žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu, arba juos platino,[/justify]

[justify]baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.[/justify]



[justify]2. Tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų,[/justify]

[justify]baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.[/justify]



[justify]3. Tas, kas viešai kurstė smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų arba finansavo ar kitaip materialiai rėmė tokią veiklą,[/justify]

[justify]baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.[/justify]



4. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo.
Tai nusizengimas asmens lygiateisiskumui ir sazines laisvei.
Gintaraska daromo nusikaltimo definicija:
154 straipsnis. Šmeižimas

[justify]1. Tas, kas paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo,[/justify]

[justify]baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.[/justify]



[justify]2. Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje,[/justify]

[justify]baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.[/justify]



3. Už šiame straipsnyje numatytas veikas asmuo atsako tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas ar jo teisėto atstovo pareiškimas, ar prokuroro reikalavimas.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 17:44

Štai man atsiuntė video filmą kaip Krišnaitas skaito dviejų Krišnaitų susirašinėjimą apie tai kas vyksta iscone
Prašom. Kas čia ko negerbia dar padiskutuosim :)

va, prašom ir tas kas skaito, nėra nei karto gyvenime NE ištesėjęs žodžio, visą gyvenimą ką sakė tą ir darė, plius ne kartą buvo bandoma su juom susidoroti, žiūrėjo mirčiai į akis. Jis šūdo nemala ir jo bijo isconas :)
https://www.youtube.com/watch?v=Q4mspbe ... e&t=13m20s

Įrodymų milijonas apie Bhakti vigjana, jų 5 000 pakeitimų seniai išdėstyti, kad tu neskaitai, kas kaltas :)
Paskutinį kartą redagavo 2 Gintaraska. Iš viso redaguota 21 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 17:48

Pasiskaityk geriau, kaip tavo veikla LR BK aprasoma ir kas uz tai siuloma. :lol:
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 17:59

Pasiskaityk geriau, kaip tavo veikla LR BK aprasoma ir kas uz tai siuloma. :lol:
tai eik i tesima :)
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 18:12

Pasiskaityk geriau, kaip tavo veikla LR BK aprasoma ir kas uz tai siuloma. :lol:
tai eik i tesima :)
Tave per moderatoriu bandau nuo to gelbeti, nes pats nesusivoki, o tu siulai man eiti. Del smeizimo gali kreiptis tik smeiziamas asmuo. Duodu 100 procentu, kad Bhakti Vigjana Goswami to nedarytu, bet ji atstovaujantys asmenys gali.
Bet tavo veikla i O.Titarenko veikla panaseja. Tad, jei nesustosi, gali ir teisme atsidurti. Homoseksualizmo klausimas dabar labai atsrus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 18:38

Gal reziumuosiu, gi amzinai cia nerasinesime.
Jei Donatas nera susijes su Gintaraska veiksmais (kuom as isitikines beveik 100 procentu), reiketu ta kazkaip ir pazymeti. Ne vien del Gintaraska, ateity gali rastis cia dar tokiu.
Siulyciau forumo matomoje vietoje, prie taisykliu ar kur salia, kad kristu i akis, parasyti, kad Donatas nera forumo steigejas ir neatsako uz forumo turini.
Tada butu lengviau cia viska suprasti. Kad ir Vedomis nepagristos informacijos skleidima.
Tokiu atveju as su Gintaraska galeciau juokauti del jo tyrimu ir atradimu. Del nuodemes ji ispejau, toliau tegul zinosi.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 18:59

Tik paziurekit, kokia asmenybe zemina.
http://goswami.ru
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 19:13

Tik paziurekit, kokia asmenybe zemina.
http://goswami.ru
Tai tu sukurk atskirą temą ir papsakok visiems apie jį :) padiskutuosim apie jo veiklą.  Čia visai kita tema buvo, tavo postai visai į lankas nukrypo :)
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 19:15

Taip. Tai yra tautos isdavikas. Negana, kad teisiamas uz nusikaltima, dar tokiu itemptu politiniu laikotarpiu puola priesiskai valstybei skusti savo gimta valstybe, neva ji skriaudzia. Aiskus rusu kvietimas vel mus isvaduoti.
Ir bet koki kita savo pasisakyma galiu pagristi. Gal as kvailys, bet ne nusikaltelis ir ne smeizikas.
O dabar jus pagriskit, kad Bhakti Vigjana Gosvami yra sventrasciu klastotojas ir vagis. Jusu forume tai rasoma. O forumas Donato puslapyje.
Viliau, nebek nuo problemu.
Aidai, nesivelkim į politiką. Man Jūsų frazė apie tautos išdavikų garbinamą nepasirodė adekvati, nes be visų kitų niuansų, net kontekstas video buvo visai kitas.

Siulyciau forumo matomoje vietoje, prie taisykliu ar kur salia, kad kristu i akis, parasyti, kad Donatas nera forumo steigejas ir neatsako uz forumo turini.
Tada butu lengviau cia viska suprasti. Kad ir Vedomis nepagristos informacijos skleidima.
Tokiu atveju as su Gintaraska galeciau juokauti del jo tyrimu ir atradimu. Del nuodemes ji ispejau, toliau tegul zinosi
Galėsiu parašyt dėl forumo turinio. O juokauti ar diskutuoti reikia visų pirma intelektualiai ir logiškai, gerbiant kito poziciją. Pas vyksta drabstymasis purvais, pagarbos nėra, loginis kirtis pametamas ir t.t. Tikrai - žemas lygis.

Mano kaltė, kad leidau Gintarui skleisti žinias būtent tokia forma, nes pati mintis man neatrodo neteisinga. Daugiau tokios klaidos nedarysiu.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 19:24

Galėsiu parašyt dėl forumo turinio. 
Aciu Jums. Man to pakanka, liksiu patenkintas.
Ir aiskumo visiems bus pakankamai. Tokiu atveju, kas liecia mane, Gintaraska gali rasyti ka nori. Na, nebent nuo nusikaltimo padarymo ji pasaugoti. Siaip jis jau ispetas tiek del dvasiniu, tiek del teisiniu pasekmiu. As irgi ispetas.
Dar karta aciu, visiems graziu svenciu.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 19:38

Ačiū, ir Jums, Aidai. :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

21 Gru 2017, 19:44

Pameditavau, supratau. Paredagavau temų pavadinimus.
Problema arba dar kitaip taktika turi būt be valios primetimo arba dar kitaip keist mąstymą reikia nepastebimai. Formuot už kitą arba mąstyt už kitą akivaizdžiai, atitinka kaip antausis.

Supranatma, kodėl mąstymą/ideologiją keičia išlieto taip lyg, atrodytų, kad jie patys tai daro :)

Pakeičiau temų pavadinimus :)
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

21 Gru 2017, 20:06

Puiku, Gintarai, na, matot, ir pačiam nėjo to suprast, kai buvo tiesiai šviesiai sakoma. Kiekvienas turi atrasti "pats" :) 

Pasikartosiu, kad šitame forume tiesiog akcentuokime savęs pajautimo svarbą praktikoje, kas iš esmės neprieštarauja ir Donato pozicijai. Kiekvienas pasirinks ir suvoks pagal save, to ir gana. Gerbiant kitus ir darant tai iš širdies, problemų bus mažiau, o naudos - daugiau.

P.S. nežinau, ar netyčia neredagavau kažkaip paskutinio posto, Gintarai.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

21 Gru 2017, 20:07

O, Gintaraska.
Pirmas temos postas be trukumu. Sveikinu!
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 13:34

Manau, visi žinote, kad Torsunovą kuruoja  Bhakti vigjana goswamis


O štai vienas vyrukas įdomų video įmetė https://www.youtube.com/watch?v=teO1gbrxdD4

Torsunovas vertas pagarbos, bet kiekvienas taip pat vertas žinot kas čia vyksta. Torsunovas pats pasakojo kaip su jom Bhakti vigjana ilgai kalbėjo ir įtikinėjo prisijungt į isconą...... Kam reikia, tas ir susiraskit.
Perziurejau rolika. Roliko autorius nera labai ismintingas. Juk jis kalba ta pati, ka kalba ir pats O.Torsunov.
Tik roliko autoriui liko nesuprantama, kodel O.Torsunov, tiek laiko mokes zmones seimyniniu santykiu ir psichologijos siame etape pareiskia, kad be tarnystes Dievui tie santykiai neveiks. Autorius mano, kad iki siol O.Torsunov apgaudinejo zmones.
Bet kodel, jei O.Torsunov tikslas buvo apgaule, jis pats atskleide tiesa. Silpnybes minute?
Visai ne. O.Torsunov savo paskaitu ciklu parenge klausytojus iki to lygio, nuo kurio jau galima siulyti jiems tarnauti Dievui.
Taip, kad geriau klausytis O.Torsunov, o ne interpretuotoju.
Prie ko cia Bhakti Vigyana Goswami man neaisku.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių