Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Ar taip valdo per Torsunovą?

13 Gru 2017, 13:39

Manau, visi žinote, kad Torsunovą kuruoja  Bhakti vigjana goswamis


O štai vienas vyrukas įdomų video įmetė https://www.youtube.com/watch?v=teO1gbrxdD4

Torsunovas vertas pagarbos, bet kiekvienas taip pat vertas žinot kas čia vyksta. Torsunovas pats pasakojo kaip su jom Bhakti vigjana ilgai kalbėjo ir įtikinėjo prisijungt į isconą...... Kam reikia, tas ir susiraskit.
Paskutinį kartą redagavo 4 Gintaraska. Iš viso redaguota 21 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

19 Gru 2017, 11:43

Bhakti yogos forumas, kuriame smeiziami bhakti yogai ir skleidziama kitokia tamo guna informacija (dedamos neautoritetingu "dvasiniu" keliu puslapiu nuorodos).
Bent jau forumo pavadinima pakeiskit.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kaip valdo per Torsunovą

19 Gru 2017, 18:13

Sakiau kad gintaraską ignoruosiu šimtų procentų. Taip ir elgiausi,neskaičiau jo pranešimų (skaitė kitas žmogus)
Atėjo laikas (bent jau man atėjo) Išsiaiškinti dėl gintaraskos,kas jis toks ir jo pasisakymų.

Jei šmeižiamas ISKCONAS ,jo Mokytojai ir patc Prabhupada (nes gintaraska tvirtina kad Prabhupada nekūrė jokio iskcono) ir aš tai žinau,tačiau nieko nedarau kad tai sustabdyti,tai aš kuriu sau blogą karmą.

Taigi,Viliaus,pirmas klausimas Jums kaip šio forumo prižiūrėtojui:
Ar mūsų Dhanandžaja Pandit das (Donatas) žino kas vyksta jo puslapyje,konkrečiai šiame forume kas liečia gintaraskos pasisakymus?
Jei nežino tai aš jam paskambinsiu ar parašysiu. Jei Dhanandžaja Pandit das nieko nesiims,rašysiu rusams,o tie informuos iskcono valdžią.
Toliau žiūrėsim kas bus.

Hare Krišna.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

19 Gru 2017, 18:43

Neigiama informacija reiketu deti tik tada, kai ja patvirtina Isckon arba teisesauga.
Neautoritetingi puslapiai ir yotube nera irodymai. Kaip ir asmenine interpretacija.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Kaip valdo per Torsunovą

20 Gru 2017, 13:57

Bhakti yogos forumas, kuriame smeiziami bhakti yogai ir skleidziama kitokia tamo guna informacija (dedamos neautoritetingu "dvasiniu" keliu puslapiu nuorodos).
Bent jau forumo pavadinima pakeiskit.
o tamo guna - tai čia kas? Kas sukūrė tą tano guną? :) iš kur ji atsirado? ar gali juoda būt be balto, ar įmanoma suprast baltą be juodo, ar galima atpažint gėrį be blogio?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Kaip valdo per Torsunovą

20 Gru 2017, 14:05

Jei šmeižiamas ISKCONAS  ,jo Mokytojai ir patc Prabhupada (nes gintaraska  tvirtina kad Prabhupada nekūrė jokio iskcono) ir aš tai žinau,tačiau nieko nedarau kad tai sustabdyti,tai aš kuriu sau blogą karmą.
Kazimieras, taip, Prabhupada nekūrė jokio Iscono

Kazimieras:
Sakiau kad gintaraską ignoruosiu šimtų procentų.  Taip ir elgiausi,neskaičiau jo pranešimų (skaitė kitas žmogus)

Atėjo laikas (bent jau man atėjo) Išsiaiškinti dėl gintaraskos,kas jis toks ir jo pasisakymų.
Tai blogai, kad ignoravai, būtum neignoravęs, būtum daug ką sužinojęs. Va, duodu dar karta. Perklausykit ir tik paskui kalbekit. 
Pasakoja https://samopoznanie.ru/trainers/shripa ... maharadzh/
https://www.youtube.com/watch?v=WO7coTJsK2o&t=3s

https://www.youtube.com/watch?v=xUkvxuPBlQI

https://www.youtube.com/watch?v=Ihj2Eoz7_uo

https://youtu.be/uV5Ls5oDhzA

https://youtu.be/p_3BnEUwbbI
https://www.youtube.com/watch?v=GMDTgGSiymg
http://www.keliasisave.lt/lt/kaire/mity ... mokymas-1/ 
Paskutinį kartą redagavo 3 Gintaraska. Iš viso redaguota 20 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

20 Gru 2017, 14:16

Uzsiminiau, Gintasaska, kad nereikia cia deti neautoritetingo meslo. Tas mokymas zmogaus sugalvotas ir niekur neveda.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kaip valdo per Torsunovą

20 Gru 2017, 19:23

Sakiau kad gintaraską ignoruosiu šimtų procentų.  Taip ir elgiausi,neskaičiau jo pranešimų (skaitė kitas žmogus)
Atėjo laikas (bent jau man atėjo) Išsiaiškinti dėl gintaraskos,kas jis toks ir jo pasisakymų.

Jei šmeižiamas ISKCONAS  ,jo Mokytojai ir patc Prabhupada (nes gintaraska  tvirtina kad Prabhupada nekūrė jokio iskcono) ir aš tai žinau,tačiau nieko nedarau kad tai sustabdyti,tai aš kuriu sau blogą karmą.

Taigi,Viliaus,pirmas klausimas Jums kaip šio forumo prižiūrėtojui:
Ar mūsų Dhanandžaja Pandit das (Donatas) žino kas vyksta jo puslapyje,konkrečiai šiame forume kas liečia gintaraskos pasisakymus?
Jei nežino tai aš jam paskambinsiu ar parašysiu.  Jei Dhanandžaja Pandit das nieko nesiims,rašysiu rusams,o tie informuos iskcono valdžią.
Toliau žiūrėsim kas bus.

Hare Krišna.
Donatas Janickis retkarčiais lankosi forume, tik pats nedalyvauja. Jei man pasakys, kad Gintarą reikia šalinti, įspėti, trinti jo pranešimus, tą ir padarysiu, kadangi aš nepriklausau ISKCON ir iniciavau šitą forumą tik dėl to, kad neatsirado nieko kito. 
Man asmeniškai Gintaras kol kas netrukdo, man asmeniškai daug blogiau yra kai yra "uždarinėjama" bet kokia kita nuomonė, kas pasaulyje praktiškai visur ir vyksta. Kažkokio didelio šmeižimo aš nematau, bet šitie dalykai yra labai subtilūs, todėl susilaikau nuo bet kokių vertinimų šmeižtas - tai, ar ne. 

Bhakti yogos forumas, kuriame smeiziami bhakti yogai ir skleidziama kitokia tamo guna informacija (dedamos neautoritetingu "dvasiniu" keliu puslapiu nuorodos).

Bent jau forumo pavadinima pakeiskit.
Forumas turi pavadinimą "forumas" , jis tiesiog yra Donato puslapio subdomenas. O šiaip Gintaraska ir apeliuoja į tai, kad ne organizacijos ir juolab ne teisėsaugos sprendžia pamatinius tiesos klausimus. Kali amžiuj, kai teisingumo koja ant vieno siūlo besilaiko, šito įrodynėt turbūt nereikia. :)
Puikiai suprantu abi puses ir nei vienos nepalaikau, linkiu visiems ramybės ir pažiūrėt į viską šiek tiek paprasčiau bei nuveikt kažką, kas tikrai pradžiugintų Dievą.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Kaip valdo per Torsunovą

20 Gru 2017, 19:55

štai puikus pavyzdys, kas nutiko su Torsunovu, kurį visiems rekomenduodavau klausyt kažkada, ypač pirmas jo lekcijas, kurios buvo tikra atgaiva. Kai tik įtraukė į organizacija, Torsunovo nebeliko, nebeliko to nuoširdaus ieškotojo. Štai ką daro organizacijos, paima kažkokioje sritje pažengusį asmenį ir panaudoja saviems tikslams. Tokiu būdu jie pritrauka dar didesnę masę, o kur masės ten energija. Tokiu būdu ištempia daug resursų. Kuo daugiau resursų, tuo daugiau valdžios, ko daugiau valdžios, tuo mažiau Paramatmos. 
Kaip atpažint, kad nėra Paramatmos? 

Kai nėra Paramatmos, reikia valdžios, komforto, pinigų, pripažinimo žmonių ir t.t. Nes nėra jėgos. Kai nėra jėgos( jėgą ir duoda Paramatma, Pati Paramatma ir yra jėga), automatiškai reikia kitų resursų. Tam ir reikalingos masės, nes nėra Dievo ten. Ten kur Dievas rašoma biblijoje, ten ženklai ir stebuklai.
Likt vienam, be jokios pagalbos žmonių, be jokių organizacijų ir bendrijų, apsoliučiai vienam... štai tada prasideda tikrasis gyvenimas, iki tol tik žaidimai  :o
Tai orientyras, kad nepasiklyst avinų bandoj arba, kam patinka gražesni žodžiai, masėj. :)

Jei Viliau, reikės šalint, gali šalint ramia sąžine, man vienodai šviečia. Kuo daugiau šalina, tuo geriau :)
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kaip valdo per Torsunovą

20 Gru 2017, 21:42

Geras pasisakymas, Gintarai.  Sunku būtų su tuom iš esmės nesutikti.

Aidas ištrynė savo prisistatymą, aš nežinau, ar tai ženklas, kad išeina iš forumo. Gal ir ne. Aš nematau absoliučiai jokios problemos taikiai ir su pagarba diskutuoti tokiu tonu kaip paskutinis ir panašūs Gintaro įrašai. Gal kada nors ateityje :)
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 08:19

Nesakau, kad iseinu.
Kodel nereikalingas mano prisistatymas? Forumas, pasirodo, mazai ka turi bendro su yoga ar religija. Tad ir man nera prasmes dalintis savo keliais.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 09:11

Nesakau, kad iseinu.

Kodel nereikalingas mano prisistatymas? Forumas, pasirodo, mazai ka turi bendro su yoga ar religija. Tad ir man nera prasmes dalintis savo keliais.
Aš manyčiau, kad forumas pakankamai siejasi su tais dalykais, kurie yra aktualūs mums šiai dienai dvasiniam kelyje. Nesam šventieji ar transcendalistai, o su tais pačiais dalykais susiduria net ir labai pažengę.

Kitas dalykas, kad Donatas galėjo irgi nevystyti savo puslapio, šitas forumas irgi galėjo nepasirodyti, nes nebuvo norinčių, dalyvauti irgi nelabai yra norinčių. Mažai kas kam rūpi, o jei rūpi tai rūpi labiau tai - kad rūpi ne iš tos pusės kaip jam. :) Bet nuo kažko pradėti reikia.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 10:49

Siek tiek ipareigoja, bent jau mane, ir pats forumo pavadinimas.
Kazkaip nesinori toli nukrypti nuo Vedu kelio su savo postais.
Su daug kuom nesutinku, daug kam pritariu. Bet Vedu, kaip pagrindo tikejime ir nesirenku, kolkas.
Todel paskutiniu metu dazniau tik skaitau foruma. O iskylantys gincai man daznai buna idomus, tik manes jie nejaudina
t.y. man netrukdo. Isizeisti del kazko galima tik tuomet jei ir esi is tikro pazeidziamas.
Nereiketu sureiksminti Gintaraskos drumstimo, as tame izvelgiu daugiau pliusu.
Tiesa, neziurejau ne vieno paskutinio youtube roliko...
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 11:48

Paminėsiu iš karto, kad Torsunovą kuruoja,prižiūri ir kontroliuoja Bhakti vigjana goswamis, tas pats, kuris kraipo Prabhupados raštus ir vagia...
Ar jus skaityti nesugebate ar teksto suvokimas slubuoja?
P.S. belieka tai parodyti Bhakti Vigjana Swami mokiniams, kas apie ji rasoma Donato puslapyje ir gali kilti nedideli rupesciai.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 12:12

Paminėsiu iš karto, kad Torsunovą kuruoja,prižiūri ir kontroliuoja Bhakti vigjana goswamis, tas pats, kuris kraipo Prabhupados raštus ir vagia...
Ar jus skaityti nesugebate ar teksto suvokimas slubuoja?
P.S. belieka tai parodyti Bhakti Vigjana Swami mokiniams, kas apie ji rasoma Donato puslapyje ir gali kilti nedideli rupesciai.
rodyk. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 12:25

Paminėsiu iš karto, kad Torsunovą kuruoja,prižiūri ir kontroliuoja Bhakti vigjana goswamis, tas pats, kuris kraipo Prabhupados raštus ir vagia...
Ar jus skaityti nesugebate ar teksto suvokimas slubuoja?
P.S. belieka tai parodyti Bhakti Vigjana Swami mokiniams, kas apie ji rasoma Donato puslapyje ir gali kilti nedideli rupesciai.
rodyk. 
Noretum. Skirtingai, nei tu, as Donata gerbiu.
O gal tu cia meslus ir rasineji, kad atkersyti Donatui? Visai gali buti.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 12:38


Noretum. Skirtingai, nei tu, as Donata gerbiu.
O gal tu cia meslus ir rasineji, kad atkersyti Donatui? Visai gali buti.
nu tu geras, o aš blogas. tu į rojų, aš į dangų. Visiems skirtingi keliai duoti :)
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 15:36

Aidas rašė:
"Ar jus skaityti nesugebate ar teksto suvokimas slubuoja?"
Tekstą suvokiu. Bet ar būtina į tai kaip nors reaguot.
Reaguodami į tokius pasisakymus įsiveliam į bereikalingus ginčus,
o prie teisybės vargu ar priartėjam. Priešingai, pridedama dar daugiau
nuorodų. Geras buvo pavyzdys kai visi kaltino Lietuva del kaliniu
kankinimo, atskraidintu is Gvantanamo kalemo. Puole teisintis, rinko irodymus
kad to nebuvo ir pan ir po siai dienai dar versiju visokiu liko.
O paklausus: gal but CŽV galetu pakomentuoti visa tai. Nes su sia istorija yra susijusi
be jokios abejones. Atsakymas buvo: CŽV kaip visada atsitverusi tylos siena, kaip iprastai
nieko nekomentuos.
Noriu pasakyti jei esi nekaltas,  o nuo metamu kaltinimu atsiriboji tai tikrai tik parodysi
auksta lygi. Provokatorius tai varys i nevilti. Apie toki pazeidziamuma as turejau galvoje.
Tai tik mano nuomone, ir ja stengiuosi vadovautis. Aisku, kad ne visada gaunasi.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 16:00

Parodei, Oli, kad nesuvoki.
Kaip zmeiziamas zmogus gali reaguoti nemates teksto?
Del tokiu rasliavu kyla klausimas, ar Donatas nera suinteresuotas kitu yogu smeizimu. Juk forumas jo puslapyje. Tad reiketu Viliui si reikaliuka mums paaiskinti. Jis turi artimesni kontakta su Donatu. Jei sie reikalai nesiliaus man asmeniskai Donato reitingas kris, idomu tai jam ar ne.
P.S. o mano asmenine reakcija yra reakcija paprasto zmogaus pamacius smeiziant gerbiama zmogu.
Ar galima siame forume zmones nepagristai vadinti sukciais ir vagimis?
Youtube bei kiti neautoritetingi saltiniai ne irodymas.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Kaip valdo per Torsunovą

21 Gru 2017, 16:13

Ok, Aidai, nesuvokiu...

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių