Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Kaip valdo per Torsunovą

22 Gru 2017, 16:31

Galėsiu parašyt dėl forumo turinio. 
Aciu, Viliau, uz si darba. As manau, kad tai didelis dalykas. Bus ka parodyti reikalui esant. ;)
P.S. Oli, niekas taves nebeipareigoja kalbeti tik apie Vedas. Buvot uzsimines, kad pavadinimas forumo kreipe link to. :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 18:45

Na taip, neipareigoja. Ir daugeli kartu tai dariau. Ne paslaptis kad forume daugiau klausiu ir klausau nei pats patarinėju. Paskutiniu metu klausimu nelabai kyla, tiksliau kolkas viska randu Kim Michaels knygose. Paivairinimui Blavatskaja Kosmogeneze nusipirkau. Iskelt kazka i diskusija nelabai ir yra, nes pasak forumieciu tai ne sventrasciai ir abejotini ar netgi pavojingi saltiniai. O man ir tiek kolkas pakanka. Ir irodinet kazka nematau prasmės. Vedas laikau pagarboj ir i sona atidejes. Dabar norisi kazko kito. Zodziu, apgaulinga ramybė....
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 19:16

Na taip, neipareigoja. Ir daugeli kartu tai dariau. Ne paslaptis kad forume daugiau klausiu ir klausau nei pats patarinėju. Paskutiniu metu klausimu nelabai kyla, tiksliau kolkas viska randu Kim Michaels knygose. Paivairinimui Blavatskaja Kosmogeneze nusipirkau. Iskelt kazka i diskusija nelabai ir yra,  nes pasak forumieciu tai ne sventrasciai ir abejotini ar netgi pavojingi saltiniai. O man ir tiek kolkas pakanka. Ir irodinet kazka nematau prasmės. Vedas laikau pagarboj ir i sona atidejes. Dabar norisi kazko kito.  Zodziu, apgaulinga ramybė....
Bet kokiu atveju tai yra kazkoks kelias. O kelia renkates Jus pagal savo poreikius. Jei ta kelia nurode ne Dievas pas Dieva jis neveda. Bet kiek mazai yra norinciu pas Dieva. Rupi mums musu asmeniniai keliai. Vedos vietomis uzsimena apie kelius, nevedancius pas Dieva. Leidzia zmonems, dar netrokstantiems Dievo, pasitenkinti.
Tad Jusu keliai, Oli, nera geri ar blogi. Jie tik atspindi Jusu norus. Jei laikotes pagrindiniu morales normu tokie keliai yra naturalus dalykas.
O pakalbeti yra apie ka, nes as nuo tokiu keliu pradejes. Reikia Jums, Oli, atidziai savo sirdi stebeti, ar tas kelias neskatina isdidumo ir geismo. Siu savybiu skatinimas butu zingsnis atgal. As autoritetinga Srila Prabhupada Bhagavad Gita skaitydamas i isdiduma ipuoliau, be mokytojo, be tradicijos pagalbos skaiciau. O savarankiskos meditacijos sustiprino geisma, nes ka laikiau Supersiela tebuvo mano subtilaus kuno dariniai, susije su geismu.
Net autoritetinga tradicija isisavinant savarankiskai be mokytojo kyla daug pavoju ir klaidu.
Tad, Oli, atidziai tirkite savo sirdi.
P.S. labai norint, siekiant pasimegauti, galima ir isdiduma, ir geisma ugdyti. Tik vertetu zinoti, kad siems jausmams pasiekus virsune laukia skaudus nusileidimas.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 20:01

Aciu Aidai uz siltus palinkėjimus. Matot reikalas dar ir tame kad skirtingai mes ivardijame kas yra autoritetingas saltinis o kas ne. Kai Jezus vaiksciojo zeme ir rode stebuklus net ir to nepakako kad dauguma ji Dievo siustu laikytu. Panasiai istorija manau pasikartotu ir siais laikais. Nes geras mokytojas mires mokytojas :) Sitoj vietoj galėtu uzvirti diskusija. Bet neturiu tame tikslo taves itikinti ir vargu ar mano isitikinimus pakeisi.
P.S. Is tikejimo kelio nestojau. Veikiau priesingai, dvasiniai reikalai uzima didziaja paros dali. Kolkas neuztikau jokios priespriesos tarp new age stiliaus skaitiniu ka pavyko perskaityti ir Bhagavad gita teigiamu mokymu. Tiesa, su vienu ar keletu Prabhupados teiginiu is "Saves pazinimo mokslas" niekaip negaliu sutikti. Bet tai tik mazmoziai. Tai tikrai nesumenkina jo asmenybes.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 20:15

Nuosirdziai Dievu tiki ne tiek daug zmoniu. Vieniems gyvo Kristaus nepasiseke itiketi, o kiti dabar vien is Biblijos patiki. Cia ne mokytojo problema, cia informacija priimancio problema.
Bhagavad Gita nuosekliai aiskina grizimo pas Dieva buda. Gal but po keletos perskaitymu toks supratimas ateina, plius reikia izvelgti savo suvarzyta padeti, kad pradetum suvokti, kokio metodo tau reikia. Gita pateikia keleta metodu.
O kas liecia new age mokymus, tai, pirma, ju saltinis nera Dievas, o antra, neteko girdeti apie ju praktinius pasiekimus.
P.S. autoritetingas dvasinis mokymas remiasi tokiais dalykais. Dievas, Jo mokymas, si mokyma neiskraipytai perduodantys tradicijos mokytojai.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 21:23

O kas nustate kuris saltinis is Dievo, o kuris ne. Dabar susidaro toks vaizdas kad doktrina tuo autoritetingesne kuo ji yra senesne. Atrodo kad visi dievai ismire ir beliko naudotis tik ju 3000- 2000 metu apreiskimais. Kodel negali vykti apreiskimai siomis dienomis.Kas turetu ivykti kad siuolaikines zinios butu pripazintos "is Dievo". Priesingai. Per tiek metu zmogaus zmogui perduodama Tiesa neisvengiamai patirs iskraipymu. Tai yra logiska ir pats Krisna Ardzunai uzsimine kad mokymas buvo prarastas. Beto kazkurioje vietoje Kristaus yra panasiai pasakyta: Dar daug ka tureciau jums perduoti bet jus negalėsite to suprasti. Tai aiskinama tuo kad mokymas pries 2000 metu buvo duotas toks koki to meto zmonija galėjo pakelti. Jame nebuvo savoku apie ego ar energijas.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 21:36

O kas nustate kuris saltinis is Dievo, o kuris ne. 
Nepasitikesi laiko patikrinta tradicija ta darba teks atlikti paciam. Uzims daug laiko. Gali nespeti siame gyvenime.
O autoritetinga tradicija atrandama per ju darbus ir sventrascius. Juk noredamas praktikuoti yoga turi tureti bent minimaliai proto. Paskaitai sventrascius, tradicijos atstovu komentarus ir apsisprendi.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 21:52

Pritariu Aido pasisakymui, kad tas vyrukas, kuris kalbėjo apie Torsunovą remiasi silpnais argumetais. Kita vertus, sutinku su Gintaru, kad patekę į aukštesius postus žmonės patampa daugiau ar mažiau marionetėmis, paklūstančioms sistemai. Tikėjimas ar netikėjimas tuo priklauso nuo naivumo lygio, žinių kiekio, abstraktaus mąstymo ir t.t. Mūsų Donatas Janickis neabejoja, kad demoniškos sistemos yra praktiškai visur, palikim klausimą atvirą, ar ISKCON - išimtis. 

Aido patarimai dėl žiūrėjimo į širdį - labai teisingi. Tik bėda ta, kad praktikoje nepasimauti ant ydų pavyksta labai retam. Užtai aš rekomenduoju dar atidžiau žiūrėt :D Kita vertus, Dievas pats praves, duos atitinkamų išbandymų ir procesas vyks. Bet koks dvasinis tobulėjimas yra ėjimas link Dievo, net nepastačius jo į centrą.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 22:07

Gal Isckon ir ne isimtis. Bet ji savo problemas issprendzia ir eina pirmyn.
Paskaitykit apie Isckon Wikipedia. Gintaro minimos bedos buvo, jos issprestos. Bus sprendziamos ir toliau, jei kils.
Tikrame dvasiniame kelyje isvengti isbandymu neimanoma. Jei neissigasi demonu pasiulys rojaus malonumus.
Kartais man atrodo, kad as si karta gimiau isspresti tik viena dalyka. Ne iki yogos man dabar.
Jei vienas isbandymas nelengvas dalykas, tai ka jau sakyti apie yogus, kurie turi gyventi ir tarp demonu, ir tarp angelu.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 22:08

Dėl new age prieš autoritetingas tradicijas. Iš tiesų, įsivėlus į new age, gali nuklyst į šoną, aš tam pritariu. Užtenka pažiūrėt ne tik į šventas asmenybes, bet ir paprastus "eilinius" mokytojus. Švaros lygis lyginant su  daugeliu new age mokytojais - didžiulis. Tai akivaizdu, bet ne visi tai mato.

Kita vertus, alternatyvūs keliai gali suteikti laisvumo, kartais tai būna greitesnis raktas į save pradedančiajam. Niekada nebūna juoda - balta. Bet daug kas tikrai paslysta ten. :) Bent jau kuriam laikui.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 22:28

Gal Isckon ir ne isimtis. Bet ji savo problemas issprendzia ir eina pirmyn.
Paskaitykit apie Isckon Wikipedia. Gintaro minimos bedos buvo, jos issprestos. Bus sprendziamos ir toliau, jei kils.
Tikrame dvasiniame kelyje isvengti isbandymu neimanoma. Jei neissigasi demonu pasiulys rojaus malonumus.
Kartais man atrodo, kad as si karta gimiau isspresti tik viena dalyka. Ne iki yogos man dabar.
Jei vienas isbandymas nelengvas dalykas, tai ka jau sakyti apie yogus, kurie turi gyventi ir tarp demonu, ir tarp angelu.
Be abejo. Nėra kalbos. Aš asmeniškai niekada neteisiu nieko, nes puikiai suprantu, kad atsilaikyti prieš sisteminį spaudimą yra velniškai sunku, o jei dar pasiūlo tikrai didelius malonumus. Labai galingi ir subtilūs momentai, ne kiekvienam suprantami. Kaip kad gyvenime, gauni sunkumą, atrodo jau išmokai pamoką, bet po dar kelių pamokų gauni tokią realizaciją, kad supranti, jog tada dar nesupratai. :)

Kartais man atrodo, kad as si karta gimiau isspresti tik viena dalyka. Ne iki yogos man dabar.
Gal karma per gera :D Mano atveju, kančia duoda rezultatų. Be jos - nieko nebūtų.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 22:41

Gal karma per gera :D 
Pagal budistus pusdievio karma.:-)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 22:49

New age tiesu man daug neteko liesti. Bet ta ka skaiciau niekur nebuvo menkinamos senosios didziosios tiesos. Priesingai daugeliu atveju skatinama dometis ir jomis, nes jos is vieno saltinio. Taip, ten daug demesio skiriama krikscioniskos baznycios kritikai ir skelbiamom doktrinom. Bet cia tik del to, kad viska komentuoja pats Kristus per apreiskima(jusu manymu tai nera apreiskimas, nes paprasciausiai per mazai praejo simtmeciu, del to ne autoritetas) Sakoma kad daug kas buvo is doktrinu isimta ir daug kas prideta i jas. Kaip pvz baznycia ilgai teige kad saule sukasi apie zeme. Tai taip pat buvo " is Dievo". Reinkarnacijos isemimas is Kristaus mokymo. Tai kodel zmones turetu aklai tiketi tam tikra doktrina. Kokioje perspektyvoje liko krikscioniu baznycia. Ka dave "tikrasis" mokymas visuomenei, o ne atskiriems individams
Manau tas pats galioja visiems regionams tiek azijai indijai ir pan. Kokiu irodymu reikia del praktiniu pasiekimu jei kelias yra vidinis. Dievo buvimo isoriskai neirode niekas. Ir to negali buti...Dievybiu reinkarnacijos taip pat tikėjimo reikalas. Viska gali zmogus paneigti, nes taip padaryta.
Paskutinį kartą redagavo 1 0lis. Iš viso redaguota 23 kartus.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

22 Gru 2017, 23:14

Man be kancios taip pat niekas nevyksta. O apie demonus ir angelus placiai aprasoma ir Kim'o knygose. Jie neisvengiami. Ir kazkuriame is aukstesniu lygiu Dievo apsauga ar tai malone laikinai is viso isjungiama. Tuo metu leidziama patikrinti kaip tvirtai zmogus stojes i tikejimo kelia. Siaip isbandymai tesiasi nuolat.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

23 Gru 2017, 08:17

O ar yra, Oli, tuose rastuose vietu, kurios Jums taip nepatinka, kad priesinates siems teiginiams visa savo dvasia?
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

23 Gru 2017, 08:33

Ne, nera. Lygiai kaip ir nera Bhagavad Gitoje. Tiesa, pries "tuos rastus" Biblijiniai Kristaus mokymai man buvo sunkiai netgi svarstomi. Dabar matau kita perspektyva. Atsirado vietos naujoms idejoms ir apmastymams.
Nepatinka gal but tas kad ten ispejama jog einant toliau neisvengiamai susidursiu su blogio jegom. Del padidejusio jautrumo dvasiniams dalykams. T.y. man nepatinka mano baimes ir nenoras zengti is komforto zonos.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

23 Gru 2017, 08:41

Zmogus yra jusline butybe. Jei paprastas zmogus, kuris dar ypatingai nenori dvasines praktikos, uztinka uzuominu apie jusliniu dziaugsmu atsizadejima, o tokiu uzuominu ir tiesiu pasakymu sventrasciuose daug, jam kyla vidinis pasipriesinimas rastu teiginiams.
Tad Jus arba pazenges dvasiniame kelyje, arba dar neisiskaitete, arba tokiu uzuominu ir teiginiu new age rastuose nera.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

23 Gru 2017, 09:23

Atsizadejimo aspektas daznai minimas kaip neisvengiamas. Bet tam as nejauciu pasipriesinimo. Per trumpa laika palikau uz saves mano vertinimu daug. Tai yra manau kad paleidau keleta panciu kurie mane stabde ir tai ivyko ne valios deka. Dabar stoviu pries kita problema ir matau kad su ja mano dvasinis kelias nekils i virsu. Tiesiog sakau kad dabar mano Dievas isejo atostogu, jis laukia. Tai vel gimdo nauja kancia.
"Jei kas ateina pas mane ir nelaiko neapykantoje savo tėvo, motinos, žmonos, brolių, seserų, vaikų ir net savo gyvybės, -negali buti mano mokinys." (Luko 14,26)
Jei net ir tai suprantant pazodziui mano esybe tam nesipriesina. Tik tam dar neatejo laikas. Paprasciausia daug darbu like nuveikti. Kuom tiketi man klausimo nelike. Likes tik darbas. Ta sakau dabartineje samones busenoje. Praejus laikui gal ir keisis kas nors, o gal viskas...
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

23 Gru 2017, 10:21

Jus, Oli, geroje pozicijoje. Sekmes Jums.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar taip valdo per Torsunovą?

09 Sau 2018, 11:00

Pritariu Aido pasisakymui, kad tas vyrukas, kuris kalbėjo apie Torsunovą remiasi silpnais argumetais. Kita vertus, sutinku su Gintaru, kad patekę į aukštesius postus žmonės patampa daugiau ar mažiau marionetėmis, paklūstančioms sistemai. Tikėjimas ar netikėjimas tuo priklauso nuo naivumo lygio, žinių kiekio, abstraktaus mąstymo ir t.t. Mūsų Donatas Janickis neabejoja, kad demoniškos sistemos yra praktiškai visur, palikim klausimą atvirą, ar ISKCON - išimtis. 
O tai, kad torsunovas 3 ar 4 išsiskyręs? Ar nerodo tai, kad kažkas čia negerai? Ir kaip pats pasakojo, Bhakti vigjana už viso to stovi. Nes jis pats pasakojo, kad jis suprato, kad neveikia tai ką jis pasakoja, o vigjana jam ir toliau patarinėjo pasakot :)
Paveikslėlis Mano Facebookas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių