Puslapis 11

Gan įdomus straipsnis.

Parašytas: 13 Rgp 2017, 11:25
insaideris
http://lzinios.lt/lzinios/Kultura-ir-pramogos/festivaliu-priesingybe-restivaliai-kviecia-pabegti-nuo-technologiju/248648

Manau gan gera įdėja, aišku galėtų būti mažiau komercijos. Įdomu tai, kad straipsnyje rašoma apie sveikatingumo industrijos tendencijas. 

Re: Gan įdomus straipsnis.

Parašytas: 13 Rgp 2017, 14:44
Vilius
Norint mažiau komercijos, visada galima pačiam sau susiorganizuot pabuvimą gamtoje... Iš tiesų, tai pats geriausias poilsis :)

Aš kaip visada linkęs suabejoti skaičiais. Sveikatingumo rinka 3,7 trln. usd? Realiai pasaulyje yra virš 1 mlrd. žmonių, kurie dar gali sau kažką leisti be išgyvenimui būtinų dalykų. Gauname, kad vidutiniškai vienas žmogus išleidžia apie 3000 usd sveikatingumui per metus....

Visgi pasidomėjau, kad sveikatingumui priskiriamas ir sveikesnis maistas, maisto papildai, tam tikros grožio prekės ir t.t. Tiesa ta, kad tikrai ne viskas tai yra sveikatinga - toli gražu :)

Bet tendencijos tikrai aiškios, ši rinka dar augs kelis kartus. Įdomu, kieno sąskaita labiausiai:) Nesveiko maisto, alkoholio? Manau, ne tik.

Re: Gan įdomus straipsnis.

Parašytas: 13 Rgp 2017, 17:01
insaideris
Tiesa, vienam ar nedidelėje grupėje atsiskyrimas geriausias dvasinio progreso tikslu. Čia manau jaunimas arba vadinamos Y kartos atstovai gal būt stengiasi pakoreguoti savo įpročius. 
Pagalvojau apie sveikatingumą ir atsiminiau kiek yra visokių SPA centrų, net tos pačios pažintinės - pramoginės kelionės glaudžiai susiję su sveikatingumo industrija. 

Re: Gan įdomus straipsnis.

Parašytas: 02 Rgs 2017, 17:03
0lis
Straipsnio nuotraukoje pamačiau tipius ir prisiminiau paskutinį kart juos mačiau kažkokioj sodyboj. Gali būti Dubysos aukštupy. Laukiniai vakarai vadinasi. Sužavėjo, išlipau iš baidarės apsižvalgyti. Ilgai teko pabendrauti su savininku. Pasirodo, jis grįžęs iš Kanados. Daugelį metų ten pragyvenęs irpradirbęs inžinierium. Sušlubavo sveikata ir taip viskas pasisuko. Įkūrė sodybą su daug tipių ir verslauja. Planuoju kitą vasarą susirasti ir pernakvoti. Man ta vieta, pasirodė turi kažką daugiau. Gera aura ir iš šeimininko sklido...