Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Grubaus kuno paslauga .

25 Lie 2017, 17:12

Hare Krisna , su Dievu .

Noreciau parduoti savo kuna .
Parduoti dabar kol esu jo nepalikes ir pinigus
uz savo kuna noreciau gauti tik velgi , dabar .
Suprantama kad tas kas nupirktu, kuna galetu atsiimti po mirties .
Su savo grubiu kunu as galiu atsisveikinti bet kokia diena bet kokia minute..
Sudeginti nebutu kam , o mano gymines grubu kuna palaidotu zemeje ( kapinese ) .

Dabar man reikalingi pinigai , tat ir kilo idena uzsidirbti taip .
Kazin ar tai imanoma..
Donoryste , gal but . Bhaktivedantos institutas , nezinau ar sumoketu.. Beja , galeciau jam padovanotu-paaukoti ta savo kuna jei nieks nepirktu dabar .

Tai va , ar realu ir ka sako del tokio reikalo istatymai ?
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Grubaus kuno paslauga .

25 Lie 2017, 18:19

Kuno niekas nepirks, jis niekam nereikalingas. Reikalingi tik atskiri organai. Bet, Kazimierai, Jus jau metuose. Tad ir organai bus mazai paklausus.
Jei norite parduoti koki organa ir gauti pinigus ta reikia daryti dabar. Ir parduoti galite tik 1 inksta ir 1 ragena, nes jokioje civilizuotoje salyje gydytojas neims tiek organu, kad mirtumet ar taptumet absoliuciai neigalus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Grubaus kuno paslauga .

25 Lie 2017, 20:57

Kalendoriniai metai gali neatitikti biologiniu jei gyveni tam tikra gyvenimo buda .
Pavyzdziui , praktikuoji sveika gyvensena .
Man katik vos uz penkiasdesimt , o devynesdesimt procentu zmoniu kreipesi i mane zodeliu tu . Daznai nejaukiai pasijauciu.. Solydus amzius , zmones mane laiko jaunuoliu .

Dabar organu parduoti neketinu nes tas kunas man reikalingas kad praktikuoti bhakti joga .
Kalbejau apie atsitiktine mirti ir naturale .
Aidai , ar tikrai tokio amziaus kunas , ta prasme mano kunas po naturalios mirties butu niekam nereikalingas ?
O kaip del bhaktivedantos instituto ?

Beja , galeciau dar labiau pajauninti , pavyzdziui pranajamos deka . Taip taip , ven pranajama jau ka gali duoti..

Sita tema uzvedziau tam kad pagaudyti informacijos apie ta reikala , po ko susikontaktuoti su konkrieciais zmonemis .

Aidai , lieku tau diekingas .
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Grubaus kuno paslauga .

25 Lie 2017, 21:18

Jei jau rimtai, Kazimierai, tai pasikonsultuokite su rimtais gydytojais.
Galite i prieki parduoti savo kuna ta patvirtindamas testamentu kokiai mokslo tyrimo istaigai. Bet gausite grasius, nes bomzu pakanka. Organus i prieki parduoti nerealu, nes niekas nelauks Jusu mirties, organu poreikis iskyla staigiai.
O po mirties Jus nebesate savo kuno savininkas.
Tad realu tik gyvam esant parduoti max. 2 organus.
Galite dar gyvas budamas pas savo gydytoja pasirasyti organu donoro po mirties kortele ir taip pasitarnauti zmonems, bet pinigu uz tai negausite. As tos korteles nepasirasiau, kad su kokia liga papuoles i ligonine nebuciau nuzudytas nesaziningu zmoniu, norinciu pasipelnyti is mano organu.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Grubaus kuno paslauga .

26 Lie 2017, 14:57

Va va , kai tit man kylo ideja tokiu budu uzsidirbti tai paraleliai ir rupestis atsirado del to kad tave gali nuzudyti . Taigi tektu dairytis per peti visa likusi gyvenima..

Matau tik viena iseiti , tureti reikala su vaisnavais kurie dirba mokslo sriti .
Tokiu atveju jei pavyktu sudaryti sutarti tai turbut negaleciau pavyzdziui keliauti ar buti pavojingose zonose . Nes kas noretu sumoketi arba moketi man ta suma visa gyvenima po ne daug jei viena diena tas kunas sudegtu pavyzdziui lektuvo katastrofoje..

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių