Puslapis 12

Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 14 Lie 2017, 08:36
Vilius
Turbūt daugelis žino, kad pastaruoju metu išpopuliarėjo ši teorija. Kas norės pasidomėt - gali paieškoti informacijos internete. 
https://theflatearthsociety.org/home/index.php/faq

Aš esu šiek tiek domėjęsis - kai kur žinių trūksta, kai kurie "įrodymai", kad Žemė pokščia tikrai gana greitai gali būti nuneigti, tačiau kaip yra su upėmis? Ilga upė, tekanti didžiulėm kilpom, jei Žemė apvali turėtų šimtus kilometrų tekėti aukštyn. Šito dalyko aš negaliu suprasti, nors dar daug informacijos neieškojau.

Gal Vydas ar kiti protingi žmonės galėtų tai paaiškinti? Labai įdomu - ačiū :)

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 14 Lie 2017, 14:09
Vilius
Nors yra aiški koreliacija tarp upių tėkmės krypčių ir Žemės apvalumo. Jei Amazonė ir teka kelis šimtus kilometrų aukštyn, realiai bendra jos kryptis vis tiek yra einanti žemyn. Upė sugeba kilti Žemės rutulio paviršiumi dėl aplinkio reljefo ypatumų ir dėl vandens jėgos stūmimo. Manyčiau, kad srovės išmatavimas tose vietose, kur upė kyla, ir palyginimas su kitomis vietomis, turėtų atsakyti į klausimą šimtu procentu šioje vietoje.

Šis plokščios Žemės teorijos virusas yra apėmęs nemažai protingų žmonių. Bet realiai beveik visi įrodymai, galų gale įrodo priešingai - kad Žemė apvali. Iš čia vėl išplaukia momentas - kaip lengvai galima manipuliuoti žmonėmis. 

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 14 Lie 2017, 22:12
Kazimieras
Pagal vedas zeme ir yra plokscia . Ta visa zeme , kaip zmones ja vadina , zeme ar ne , zeme va ta apvali . Plokscia gi pagal vedas turi varda Dzambudvipa ( atsiprasau jei supainiojau pavadinima su kazko kitu.. ) .

Ka reiskia plokscia .
Is lektoriu Laksmi Narajana das , Patita Pavana das ( Ruzov ) as supratau tai kad plokscia reiskia kad ta va mums zinoma apvali turi storus ziedus , kelis . Tie ziedai tokio storio kaip ir tas rutuliukas-viduriukas , zeme . Taigi ta prasme zeme dzambudvipa plokscia .
Mes tu ziedu nematome nes tai kita dimecija , kitas ismatavimas ir tose ziedose gyvena pazangios civilizacijos , pazangesnes uz mus , ko gero kvaila lyginti...

Viskas labai paprasta : tu prasai Dievo tikru vedu , konkrieciai tokiu kokiu tau reikia , pavyzdziui kaip siuo klausimu , prasai ir Krisna tau duoda . Belieka tik juos priimti .
Kas nori tegul sau diskutuoja , o tu jau turi nes prasiai Krisnos , atlikai askeze tat sventai tiki butent tom vedom , nes tu " vedu " seis laikais daug..

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 18 Lie 2017, 22:16
Kazimieras
Ziuriu kad liuciu sezonas baigesi Lietuvoje . Nes kol lyjo tai ir forumas buvo aktivesnis..

Indijoje per liuciu sezona visi pamokslautojei apsistoja vienoje vietoveje ir ten pamokslauja arba keliauti neimanoma nes keliai patvinsta..
Taigi juokaudamas pasakysiu kad pas mus forume kazkas panasaus atsitiko .

Del tu ziedu .
Zmones turistis neisnaudota likuti is rojiniu planetu gali ir isnaudoja ta uztarnauta gera karma ( likuti ) viename is tu ziedu .
Kodel jie nesitenkina tuo likuciu rojinese as nezinau .
Gal tam kad kiek adaptuotis pries gimstant vel zemeje. Nes tiesiai is rojaus i cia kur mes dabar esame tai turbut tolygu kaip mums atsidurti kiaules tvarte..
Cia is lektoriu paskaitu .

Viso kas turi verte dzivai .

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Rgp 2017, 17:34
Gintaraska

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Rgp 2017, 19:28
0lis
Labai įtaigiai apie viską ;) Neišžiūrėjau iki galo, bet linksma buvo....

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 01 Rgs 2017, 21:55
Vilius
Dėkojam Robertui Mackevičiui už tai, kad budina žmones. :)

Visgi dėl plokščios Žemės teorijos - mažai šansų, kad jis teisus. Vanduo ant Žemės rutulio laikosi dėl to, kad yra įdubose ir dėl Žemės traukos. Palyginimas su drugeliu, neva jei trauka būtų tokia didelė, kad išlaikytų vandenį - nepaskristų ir drugelis, nieko nesako. Kiekviena vandens molekulė savo svoriu spaudžia žemiau esančią, kitaip tariant Žemės traukos dėsnis veikia atskirai kiekvieną molekulę. Aš tikrai ne mokslininkas, bet šituos dalykus galima nesunkiai suprasti ir buitiškai :) Kad pati Žemės trauka nėra pilnai atskleista moksliškai - kitas dalykas.

Man ši teorija kvepia tuom, kad suviliotų ir suklaidintų tuos, kurie jau sugeba abejoti populiariąja informacija :)

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 10:56
Kazimieras
http//ru.terraconvexo.combr

Grupė mokslininku-entuziastu atliko tyrimus ir aptiko naujus žemės kontinentus. Sukūrė filmą apie tai (filmo aš nežiūrėjau)
Yra ir angliškai variantas.
Suradau tai форум кришна.ру skilti "Вопросы к Враджендра Кумару прабху"

Jei nuoroda neveikia tai tada reikia įvesti į to forumo paieška "Новые исследования о плоской Земле" ir paliesti tą nuorodą.

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 12:08
Vilius
Dėkui, Kazimierai:) Kazimiero nuoroda http://ru.terraconvexa.com.br/

https://www.youtube.com/watch?v=McdMMmclGVc (pats filmas angliškai)

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 15:37
0lis
Pradžia pažiūrėjau, tikrai rimtai užsimota. Gal dėl to ir negalėjau toliau stebeti, kokie resursai metami. Vardan ko?
Greičiau jau patikesiu atauganciais dantimis nei plokščia žeme. Nežinau, o gal ir atvirkščiai... :)

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 15:40
Vilius
Teoriškai geri eksperimentai, bet praktiškai yra niuansų, kodėl rezultatai gali tvirtinti apie plokščią žemę.

Daug lengvesnis būdas paimti galingą teleskopą ir iš vieno vandenyno kranto mėginti pamatyti kitą. Pavyzdžiui, iš Portugalijos pamatyti JAV. Jei Žemė būtų plokščia, tai būtų įmanoma, bet nesu to girdėjęs :D

Kitas dalykas, elementariai užlipus į kelių kilometrų aukštį, kai matymo niekas neriboja pamėginti žiūrėti plika akimi ir su žiūronais. Už horizonto vis tiek nepamatysime nieko, kas rodo, kad Žemė apvali.

Man šitie visi dalykai, kaip plokščios Žemės teorija, atrodo kaip specialiai sukurtas triukas valdyti žmones, juos nutraukti nuo esmės. Ypač tuos, kurie nepasiduoda masėms, laiko save mąstančiais. Tai mano hipotezė :)

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 15:45
Vilius
Pradžia pažiūrėjau, tikrai rimtai užsimota. Gal dėl to ir negalėjau toliau stebeti, kokie resursai metami. Vardan ko?
Greičiau jau patikesiu atauganciais dantimis nei plokščia žeme. Nežinau, o gal ir atvirkščiai... :)
Na, dantys gal ir gali ataugti, bet tam, manyčiau, reikia nesuvokiamai aukštos sąmonės, tokią turint tie dantys gal ir nelabai rūpi :)) Kažkas tokio... :))

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 16:01
0lis
Taip, Viliau, panasiai ir as galvojau. Ziurint is tokios perspektyvos viskas yra imanoma. Tikriausia ir pacia Zeme suploti imanoma, turint Dievo samone. Bet ar toje busenoje taip kas nors pasielgtu. 
Laisve tai ne tai ka as galiu nevarzomas daryti, bet tai ka as leidziu sau nedaryti. Zvelgiant is sios pozicijos Dieviskoji Esybe yra labiausiai save suvarziusi. Ir nei dantu nei kitu galuniu tikriausia neskuba atauginti. Tokios prabangos sau paprasciauisa neleidzia :)

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 17:59
Vilius
Labai gera mintis, Oli. Geros mintys visada palieka daug vietos pamąstymams, nes tiesa dažniausiai slypi net ne materialiam žinojime, o mėginime suvokti. Dažniausiai tik kontempliuodami - medituodami mes pakeliam savo sąmonę, kas ir yra pats didžiausias žinojimas.

Citada iš Bhagavadgitos "... gilink žinojimą. Ir vis dėlto, meditacija - geriau negu žinojimas, o veiklos vaisių atsižadėjimas - geriau negu meditacija, nes jų atsižadėjus, pasiekiama proto ramybė. "

Ir visgi Jūsų mintis kažkaip surezonavo man ir kažkaip kitaip realizavau dharmos svarbą. Įdomus momentas - ačiū :)

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 18:11
0lis
Paskutinė mintis tik perteikta, kažkur esu panasiai skaites. Įsimine ir man. Aš tik pritempiau ją :)

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 19:30
Kazimieras
O tai ką jie ten aptiko grubę žemę,ledyną ar kitą dimenciją kurios pasaulietinių žmonių akys nemato?

Mano telefonas kažkodėl to filmo neatidaro..

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 19:39
Kazimieras
Beje, ar tame filme sakoma kas finansuoja tuos tyrimus?

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 19:45
Vilius
Aš peržiūrėjau 2/3 filmo, tai neišgirdau tos vietos apie naujai atrastas žemes. Kas finansuoja irgi geras klausimas :)

P.S. Kazimierai, o nesvarstėt nusipirkt kokį kad ir panaudotą kompiuterį interneto naršymui? Tikra kančia turėtų būti vien tik per telefoną, bent jau man taip atrodo :)

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 20:16
Kazimieras
Vilius rašė:

"P.S. Kazimierai, o nesvarstėt nusipirkt kokį kad ir panaudotą kompiuterį interneto naršymui? Tikra kančia turėtų būti vien tik per telefoną, bent jau man taip atrodo :)"

Aš išsitapatinu,kaip dživa išsitapatinu iš materialaus kūno tat materialus kūnas dirba šale manęs kaip dživos. Dživa stebėtoja.
Tokioje būsenoje nėra nei blogų nei gerų dalykų.

Re: Plokščios Žemės teorija

Parašytas: 30 Kov 2018, 20:25
Kazimieras
Sutinku,kompiuteris kur kas geriau bet dabar kur gyvenu tai man ta vietovė laikina stotelė. Bet kada galiu atsidurti kitur,o tenai nežinau ar kompas bus reikalingas..