Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Wifi - internetinio belaidžio ryšios grėsmė.

09 Lie 2017, 19:32

Apie tai yra ir minėjęs Donatas Janickis. Atsiranda daugiau informacijos šia tema. Kažkaip man net įprasta išjungti modemą kada nenaudojamas kompiuteris. Wifi irgi stengiuosi nepiknaudžiauti. Džiugiu, kad daugėja sąmoningų žmonių. 
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 936
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Wifi - internetinio belaidžio ryšios grėsmė.

09 Lie 2017, 20:37

Yra dvi pusės reikalo :)

Kas liečia fizinę sveikatą, ypač jei tai vėžiniai susirgimai, wifi įtaka negalėtų būti labai didelė. Faktorių, lemiančių vėžinius susirgimus šiai dienai yra begalė. Ir daugiausiai jų - susijusių su maistu. Pridėjus visus tuos faktorius, žmonių pailgėjusį gyvenimą, natūraliai gauname, kad vienas faktorius sudaro ypač mažą dalį. Juolab, kad vėžys dažnai pasireiškia ir tiesiog dėl žmogaus ydų, ko pasekoje išbalansuota energija energetiniam kūne persiduoda į fizinį. Dėl nevaisingumo ir telefonų, manyčiau, sąsajos galėtų būti artimesnės...bet tai ilga tema, kurioje informacija kaip visada labai įvairi.

Daug svarbesnė pusė - energetinė. Telefonai, kompiuteriai, wifi ryšys, visa tai skleidžia žemas vibracijas.

Daugiabutyje ir taip iš visų pusių kaimynai su savo vibracijom ir savo wifi. Šiuo metu pas mane penkiaaukštyje gaudo 7 ryšius su ne mažiau 3 padalom :) Netolimoje ateityje kelsiuos į dviaukštį, gal situacija bus šiek tiek geresnė. 

Ką daro tos žemos vibracijos žmonėms - zombiams? :) Ogi nieko - būkim realistai. 90 ar daugiau procentų žmonių jau nebėra šansų šiame gyvenime. Kas jaučia tuos energetinius dalykus, tie kažką galvos. Šiuo metu vis rimčiau pasvarstau keltis į kaimą. Nes kuo toliau, tuo masė zombės, o nuo jos vis ryškiau ir ryškiau pradės atsiskirt šviesesnė dalis žmonių. Nebebus įmanoma gyventi kryžkelėje :) 
 
Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Re: Wifi - internetinio belaidžio ryšios grėsmė.

09 Lie 2017, 21:41

Sutinku, kad neigiamas bangų poveikis yra ne fizinis, o labiau proto lygmenyje( padidėja neramumas, pyktis, nerimas ir tt.) Bet kaip kalbėjo pranešime, manau yra ir nedidelė žmonių, kurie ypač jautrūs tokiems dalykams net fiziniame lygmenyje. 
Įspūdingas ir wifi alianso kompanijų sąrašas: http://www.wi-fi.org/who-we-are/member-companies . Nesu visiškai nusistatęs prieš, bet viskas turi savo ribas ir turėtų būti naudojama su protu, nenuslepiant ir neigiamų faktorių. 

Miestuose elektromagnetinė tarša manau tikrai didelė, jei leidžia galimybės palankiau gyventi kaime, bet reikia vis tiek reikia atlikti dvasinę praktiką, nuo kaimo nenušvisi. :D
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 936
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Wifi - internetinio belaidžio ryšios grėsmė.

09 Lie 2017, 22:23

Be abejonės, bet šiuo metu mieste pradedu jaustis nesavas it būčiau futbolo varžybose, klube, kazino ir t.t. Žinoma, prisideda ir vasara, nes tai aistros metas. O aš ir taip gyvenu nedideliam mieste...

Bet koks - tas gyvenimas mieste? Energetinė, elektromagnetinė, oro ir visokia kitokia tarša. Gyvenimas dėžutėj/inkile tarp nuzombintų žmonių, kurie į aptemptus, suplėšytus džinsus, aptempiančius lyties organus tiek vyrams, tiek moterims, susigrūda telefoną, be kurio gyventi negali, nes reikia paskaityti, ką delfis rašo, arba įsikelti naują savo asmenukę. Kiekvienas jų galvoja, kad yra pats geriausias, o visi kiti aplinkui tiesiog kvailiai. :) Ką realiai veikti tarp tokių žmonių? Galėčiau rašyti ilgai ir nuobodžiai ir tai nebūtų perdėta, tai yra šimtaprocentinė realybė, žmonės jau dabar yra zombiai. Mes nepastebim to, bet užtenka pažiūrėti archyvus kad ir prieš 10 metų ir nustembi, kokie dar žmogiški žmonės buvo, kiek daugiau dorybės buvo aplinkoje. Tai ne emocijos, tai realybė :)

Kaime irgi nėra idealu, bet bent jau turėsi ryšį su gamta. Kol kas dar nesikeliu, dar žmona tam nepasiruošus, o ir butą nusipirkom su mažai kaimynų, miestas nedidelis... Bet laikas labai sparčiai artėja, kai dorybingesni žmonės bėgs iš miestų kaip iš skęstančio laivo :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių