Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Prasadam galia arba vedinis faktas .

29 Bir 2017, 19:58

Pries trys metus , ar pries kiek daugiau laiko , suradau savo sodyboje visai dar mazus kaciukus . Aptikau juos ziema .
Pagalvojau tada , kad kaip juos ismaitina kate ir apsaugo nuo salcio ( kartais budavo minus 20 desim ) .
Nuo to laiko as ta kate maitinau prasadam , o kiek veliau ir juos vaikucius .

Pavasary , pries pat vasara tie kaciukai vienas po kito , paliko savo kunus . Va taip , mano nuostabai..
Kas negerai , as juos paauglius maitinau prasadam ( pienas bei vegetarinis maistas ) .

Vienas bhakta man paaiskino kad tie kaciukai maitinami beveik nuo pat gimimo prasadam , jau negali isauge gyventi katinu , kaciu naturalu gyvenima . Negali pavyzdziui gaudyti peliu , ziurkiu .
Po prasadam jiems nenaturalu taip maitintis..
Taigi gauna kita gyvybes forma .

Dar tas bhakta pasake ta kad katinai tai buve kazkokie brahmanai .
Kodel . Nes katinas gyvendamas pas savo seimininka pagauna pele ar ziurke ir nugrauzes jei galva palieka ta gyvuneli ant tako kur vaiksto zmones .
Taip tas katinas parodo savo seimininkui kad atlieka savo pareiga .
Man irgi idomu , kodel jis tos peles nesuvalgo..

O dabar leiskite paklausti , ar maitinti tuos kaciukus kur katik sendiena suradau savo sodyboje , prasadam ?

Man atrodo kad maitinti , nes tuos dzivos gaus geresne gyvybes forma , arba zmogaus...
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Prasadam galia arba vedinis faktas .

27 Bir 2018, 22:08

Ne,tiesioginio ryšio kad prasado paragave maži kačiukais palieka savo kūnus,nėra.

Užvedžiau tema tokia pačia forume форум кришна.ру "Могущество прасадам" ,niekas to fakto nepatvirtino.
Ir dabar aš vėl maitinu prasadu dar kitą katę ir juos vaikus.Nieko,gyvena yra sveiki ir valgo peles.

Hare Krišna.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Prasadam galia arba vedinis faktas .

27 Bir 2018, 22:14

Įdomi istorija, Kazimierai. Manau, kad maitinkite ir toliau prasadu. Nesvarbu, kada kačiukai paliks kūną, bet jie neabejotinai gaus naudą. Katinai ir taip gana egoistiški, prasadas jiems tikrai nepamaišys :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių