Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Facebook/internetinė higiena

22 Bal 2017, 12:25

Manau būtų įdomi tema padiskuotuoti apie Facebook/internetinę erdvę. 
Visų pirma, susiduriu su poreikiu aktyviai blokuoti šlamštą/reklamas facebooke. Galvojau visai išsitrinti, bet praktine prasme tai gera priemone susisiekti su žmonėmis/kartais gauti naudingos informacijos. Gal forumiečiai turi kokių patarimų kaip geriau susitvarkyti facebook? (pvz, sumažinti naujienų sienos skelbimus iki minimumo, ar kad visai nebūtų + privatumas). 
Apskritai, kokios jūsų mintys apie šį socialinį tinklą? Ankščiau, myspace laikais, būdavo posakis: jei nėra tavęs myspace, nėra tavęs visai. Facebook tik perkėlė šią fazę į naują kokybę. 
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Facebook/internetinė higiena

22 Bal 2017, 12:56

Aš facebook nesinaudoju. Žinoma, galima susikurti kažkokį kokybišką prenumeratų ratą, bet viskas turi savo kainą. Vis tiek bus gaištamas laikas. Kalbant apie kokybišką informaciją, kiek dažnai mes jos gaunam? Realybė tokia, kad pabuvę tyloj, ramybėj, meditacijoj, tranze, daug labiau praturtėtume :) 

Negaliu duoti patarimų, kaip susitvarkyti internetinį gyvenimą, bet aš šitą norą matau, kaip laiptelį į absoliutų to atsisakymą, bent jau socialinių tinklų. Tai suvokiant kaip tikslą, bus lengviau ir susitvarkyt :)  
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Facebook/internetinė higiena

04 Geg 2017, 07:58

O aš kaip ir nelabai pastebiu tų reklamų facebook :D O va jeigu be "add block" naudojiesi youtube ir žiniasklaidos portalais va ten tai labai stipriai kišama reklama. Teisybe pasakiu reikia labai stipria dėkoti reklamų blokavimo programų kūrėjams.  Nes be jų naršymas internete būtų labai jau erzinantis dalykas. 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių