Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 987
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Dialogas su elitinės giminės nariu

21 Bal 2017, 23:14

http://exlab.lt/content/dialogas-su-elitines-gimines-nariu

Dar net nespėjau viso teksto perskaityt, bet nutariau iškart pasidalint, nes informacija labai įdomi. Galima tikėt, galima ne. 

Man asmeniškai atrodo, kad tiesos labai daug. Kai kurios teorijos paneigiamos, kai kurios patvirtinamos, mano protu, viskas labai logiška. Daug logiškiau ir nuosekliau nei bet kur anksčiau esu skaitęs.

"A.: Religiją sukūrėme „mes“. Šiuo metu vyraujančios religijos kaip tik tos, kurios yra pilnai kontroliuojamos. Aš negaliu smulkiai apie tai kalbėti, tačiau Krikščionybė/Judaizmas/ Islamas/ Budizmas, tarkim šiek tiek klysta. Tiesos šerdis egzistuoja, bet ji skęsta iškraipymų jūroje... linkiu jums sėkmės įžvelgiant."

"2 Kokiais metodais galima nutraukti jungtį ir „išlaisvinti“ sąmonę?
A.: 1+2. Priklauso nuo to, ką laikysime realia sąmone ir jungtimi, mano požiūriu jie gali reikšti beveik priešingą tam, ką jūs galite turėti galvoje. Reali sąmonė yra tai, kas jums pateikiama, kai esate susijungę su Visatos Protu, kuris veikia pagal Dievo Įstatymą (jie nėra vienas ir tas pats, nors daugelis linkę tikėti kitaip). Šis Protas įsiskverbia visur, jis valdo viską, todėl su juo susijungę jūs galite patirti neribotą jo galią.
Joks kalėjimas negali izoliuoti nuo šios galios, todėl išsigelbėjimas ateis, jūs būsite palydėti iki tam tikro taško, nors didžiąją darbo dalį teks atlikti patiems. Bet tai tik pradžia, didžioji darbo dalis dar laukia jūsų priešakyje.
Kiek man leista, aš jau keletą kartų paaiškinau, kaip prisijungti, bent jau kaip pradėti.
Tai iš tiesų priklauso tik nuo jūsų.
Dvejodamas aš dar papildyčiau, kad senovinių tekstų studijavimas padės (nors daugelyje sąmoningai yra pridėta iškraipymų ir neteisingų vertimų), bet tik nuo tam tikro atsitokėjimo lygmens, jūs atpažinsite/prisiminsite mažas dalis, kurios yra teisingos. Jei nesate tame lygmenyje, jūs suvoksite iškraipymus/neteisingus vertimus kaip tiesą (kaip keletas čia parodė, ypač 1 religinės srovės) ir suklysite. "

... 
 
Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Re: Dialogas su elitinės giminės nariu

22 Bal 2017, 11:52

Čia pokalbis su manimi :D :D Šitą radau dar 2012 metais. Tikrai įspūdį padarė dialogas, ta prasme, kad kai žmonės sužino, kad pasaulį valdo nelabai geri žmonės, kad yra sistema ir tt., labai linkę agresyviai kovoti prieš sistemą, jaučia didelę pagiežą valdantiesiems (kartais būna ir man), bet pamiršta, kad svarbu stengtis pačiam gyventi dvasinį gyvenimą, turėti nuolankumo. 
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 987
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Dialogas su elitinės giminės nariu

22 Bal 2017, 12:43

Taip, visgi iki galo perskaitęs, radau prieštaravimų šiokių tokių, kaip kad mėsos valgymas, kad intelektas yra proto instrumentas, kad siela yra fizinio kūno išorėje ir panašiai.  Kita vertus, ypač kalbant apie mėsą, insaideriai nėra šventi, jie turi pakankamai demoniškų savybių. 

Bet pati filosofija, požiūris į gyvenimą, mano suvokimu, yra teisingesnis nei šventraščiuose,o  norint efektyviai tobulėt šitą filosofiją reikia derinti su šventraščių išmintimi.  :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Dialogas su elitinės giminės nariu

26 Bal 2017, 10:52

Elitas naudojasi proksi serveriais :) 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 987
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Dialogas su elitinės giminės nariu

26 Bal 2017, 19:59

:) ir daugiau dalykų ten kelia įtarimą. Apie šimtaprocentinę tiesą praktiškai reikia užmiršt šiais laikais :)
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Dialogas su elitinės giminės nariu

04 Geg 2017, 07:51

Negalvojau kad sugebėsiu perskaityt tokį ilgą straipsnį, bet kaip žmonės sako su dievo pagalba pavyko:D Jeigu gilini žinias apie šio pasaulio tvarką, tai ko gero kažko labai daug naujo čia nebuvo pasakyta. Pokalbis sudėtingas ir ilgas tai čia jį reiktų ilgiau pastudijuoti. Sudomino keli teiginiai. Pirma- pasaulį kontroliuoja ne tie kurie yra piramidės viršuje. Piramidė turi dar ir požemį. Antra- kad nereikia suteikti daug reikšmės "blogiu" nes tai jį stiprina. Trečia - žmonės turi daugiau galios negu jie numano. Ketvirta - turėti daug draugų yra neprotinga. Bet nebuvo paaiškinta kodėl.  Penkta - nafta, tai atsinaujinantis šaltinis ir jos trūkumas nebus juntamas.  Taip jis atsinaujinantis bet žmogaus gyvenimo ilgumo atžvilgiu, tai neatsinaujinantis:D 
Tik visai nesupratau, koks yra tikslas tų elitinių šeimų. Jeigu ne pinigai ...tai valdžia? Nes iš straipsnio matyti kad ir šlovės jiems nereikia. Nes jie gyvena ypač slaptai. Kažkada girdėjau posakį kuris man įstrigo galvoje. Tikslai jo nepamenu bet skamba daug maž taip : 
Gertai turėti paslaptį nes paslaptis daro tave saugiu. Ir dar iš straipsnio galima pagalvoti kad jie "elitinės šeimos" kaip ir nėra blogi, nekenkia žmonėms?   
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Dialogas su elitinės giminės nariu

04 Geg 2017, 13:50

Visą tą piramidę netiesiogiai kontroliuoja tamsieji Magai/žyniai/okultistai burtininkai. Taip pat galima paminėt ir mokslininkus tai kategorijai, turiu omeny burtinkų luomui. Jie kuria visas techologijas. Jie mases kontroliuoja tchnologijos pagalba ir tai daro jau seniai. Mano nuomonė, ten kur pasirodo įvairiausi pranašai, na neva juos matė kažkur danguje, su jais kalbasi ir pan. Tai tiesiog panaudotos technologijos. turiu omeny tokius ma=daug dalykus Paveikslėlis
O tie magai tarnauja šetonui, netiesiogiai, bet iš tos operos. O šetonas ir yra Maja. Yra toks aukšto lygio magas-demonas Majadanava.  Va, ten tai magas aukščiausio lygio. Jis minimas mahabharatoje, Ramajanoje. Gali būt, kad tie magai-burtininkai ir semiasi iš jo iliuzijos meno.

anglijos karalienė arba dar kitaip, visa jos svita - tamsiuoji aristokratija. Štai šitų šaika ir išdarinėje juodosius darbus. Jie kontroliuoja žydukus ir per juos tvirkina tautas. Tie savo ruoštu prasiskverbia į kokią nors valstybe ir jos rankomis griauna iš vidaus. Jie yra kaip virusai, randa silpną vietą ir ima veikt. Kur nėra meilės, ten visada pasirodo demoniška struktūra, ji tuom ima valyt :)

O tas elitinis, tiesiog eilinis dėmesio ištroškęs koks nors pacanas-dėdė. 

Tikrasis elitas užsiima va tokiais darbais https://www.youtube.com/watch?v=Bye4zw9UrFE  kas čia vyko. Bandė susprogdint Čelebinske sprogmenų bazę. Būtų pasakę per žinias, kad nukrito meteoritas. Bet nepavyko, įsikišo kažkokios rimtos jėgos ir susprogdino aukštai ore tą kas skriejo, kažkokį rimtą užtaistą.

Po to Fokusima. Nušlavė fokusimą taip pat rimti dėdai, kurie valdo stichijas, nes fokusimoje buvo čipų gamyklos. Ruošėsi čipuot mus. 
O požemines bazes, miestus, kurie buvo pastatyti piramidės viršūnėje esantiems, taip pat susprogdino. Žaidimas half-lide 2 puikiai atvaizduoja ant kiek jie pažengę technologijose, kad sugeba pastatyt didžiulius miestus po žeme, kad veikia net metro
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Dialogas su elitinės giminės nariu

05 Geg 2017, 08:04

Žemės planeta tokia nedidelė, o tiek visko čia vyksta:D Dabar tokie laikai kad informacijos net gi per daug, jau nebeįmanoma atsirinkt kur tiesa kur melas. Gintaraska, o tai Tavo nuomone nebuvo mažiau destruktyvaus būdo sunaikinti "čipų" gamyklą? Dabar sunaikino visą atominę elektrinę kurį užteršė vandenyną, beprotiška žala gamtai. Pvz. https://www.youtube.com/watch?v=a4eGzS0eYuo
Dabar daug info apie tą įvykį pamiršau, gal čia perdėtai kalba, reiktų įdėmiau pastudijuoti daugiau šaltinių. 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių