Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

24 Geg 2017, 14:50

Ir svarbiausia funkcija religijų - uždaro kelią veikt kartu su Paramatma. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

24 Geg 2017, 16:10

Ir svarbiausia funkcija religijų - uždaro kelią veikt kartu su Paramatma. 
Gintaraska, turiu daug kur su Jumis sutikti. Man įdomu, kaip manote, ar Prabhupados misija nebuvo dar vienos religijos ekspansija į Vakarus. Turiu galvoje, ar nėra prieštaravimo tarp Prabhupados, kuris Jums yra autoritetas, ir religijų, į kurias Jūs žiūrite skeptiškai.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

24 Geg 2017, 18:25

Ta musu protu kova man regis, dar tesis ilgai...
Gintaraska sako kad paramatma dvasineme
pasaulyje yra, o as sakau kad juos ten nera. Pas Gintaraska vienoki sventrasciai , o pas mane savi kureis sventai tikiu . Pasak Gintaraskos, siuo metu tikru svamiu kaip ir nera . Tokiu kaip Prabhupada suprantama .

As pasitraukiu nuo tu diskusiju . Nenoriu svaistyti savo brangaus laiko . Juk tas laikas neatsistato..

Gintaraska, del tos mudveju abipuses pagarbos .
Tu jusu video , kaip jau minejau, as neziuresiu del ju padirbimo . Bilosvarga galu gale pajiegi jas padirbti jei ne karines strukturos esantis sioje planetoje . Krisnos Samones judejimas labai pavojingas demonams . Cia Lietuvoje bhaktai nieko tokio galingo nedaro . Ateis laikas, prades veikti . Va tada ir pamatysime demonu pasipriesinima .

Ten del , kaip jus sakote kad kiekvienas gali girdeti paramatma, o jau stresinese situacijose tai tikrai . Bet Gintaraska, apsidairykite, kokia realybe. Zmones kaip negirdi tuos paramatmos sazines, taip ir negirdi . Bhaktu labai mazai kurie vadovaujasi paramatma .
Taigi tai tik jusu teorine isvada .Nebent visada butu karas , stresines situacijos labai rysa zmogu su paramatma .Bet juk karas visada negali testis . Sutinku su jumis Gintaraska, galu gale koks bhakta , bent jau tikras bhakta nenoretu kad visi paklustu paramatmos nurodimams .
Duok Dieve sugristi i save ( nusvitimo ligmuo ) . Tai tas kada dziva suvokia savaji AS . Jau tai labai daug ... O kad lesantis paukstis atsigreztu i stebinti, tai tas masiskai neplys .

Beja, Gintaraska, kiek supratau esate ivalde rusu kalba . Kodel jums nesudalivavus dideliuose rusijos krisnos samones forumuose . Nes sitas musu vos rusenantis . Kaip sako Vydas " smelio deze ".
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

24 Geg 2017, 20:21

Kaip bebūtų - viskas vis tiek susiveda į tikėjimą. Kažkas tiki, kad Biblija padirbta, kažkas, kad - Bhagavad Gita, kažkas tiki, kad kompromituojantys video su aukštais dvasiškiais padirbti, kažkas tiki, kad tai akivaizdus įrodymas, jog negeri dalykai vyksta. 
Tu jusu video , kaip jau minejau, as neziuresiu del ju padirbimo . Bilosvarga galu gale pajiegi jas padirbti jei ne karines strukturos esantis sioje planetoje . Krisnos Samones judejimas labai pavojingas demonams . Cia Lietuvoje bhaktai nieko tokio galingo nedaro . Ateis laikas, prades veikti . Va tada ir pamatysime demonu pasipriesinima
O logikiškai mąstant, neegzistuoja didžiulė tikimybė, kad kaip tik tie video nepadirbti, o parodo, kad demonai jau daro savo darbus religinėses organizacijose? Čia yra tikėjimo reikalas. Tai akivaizdu :) 
Jau nebekalbant, kad 180 laipsnių kampu skirtingas citatas būtų galima surasti tuose pačiuose šventraščiuose. Citatos iš jų iš esmės nieko nereiškia, galima pricituoti įvairiausiom aplinkybėm: pvz, koks tinginio kamuojamas žmogus perskaitys, kad 

"Įsižiūrėkite į varnus. Jie nei sėja, nei pjauna, neturi nei sandėlių, nei kluonų, ir Dievas juos maitina. Jūs nepalyginamai vertesni už paukščius!"
ir tokiu būtų pateisins savo tingulį. Juk Biblijoj rašo. Bet viską lemia motyvas. Jei abejoji religiniais autoritetais iš meilės Dievui, iš ryšio su Paramatma, tai neturėtų būti nuodėmė. Ypač jei priimi kuklų nežinančiojo vaidmenį: Dieve, aš tikrai nežinau, bet man kyla daug įtarimų. Būtent taip ir reikia priimti Gintaraska poziciją, kuri kartais yra per kategoriška. Pulti į kitą kraštutinimą aš nematau jokio reikalo, juose niekada nebus pilnos tiesos, nebent jau esi transcendencijoj, tada galbūt. :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

24 Geg 2017, 21:28

Viliau, gal kiek grubei nuskambes ir jei tas katik parasytas tavo ( arba jusu, nezinau kaip maloniau butu kreiptis ) pranesymas liecia ir mane, tai as sendiena jau parasiau kad palieku tas diskusijas . Netai kad man per sunku diskutuoti protine prasme ( na kada manas (protas) nepajiege . Reikia atostogu ir po to vel pirmin , i kova uz tikra isminti .
Ne netai . Pavargau cia buti materialeme pasaulyje, kaip dziva pavargau. Noriu namo . Jei negalesiu eiti, tada sliausiu is to misko ( materialaus pasaulio ), judesiu ta kriptim is misko , ten kur pateka saule .

Hare Krisna .
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

24 Geg 2017, 23:39

"Snėlio dėžę" rašydamas neturėjau mintyje smulkumo ar menkos reikšmės. Tiesiog sąlyginai maža bendruomenė dar leidžia ėksperimentuoti su temų kategorijomis, spalvomis, išdėstymu. Visokiais techniniais dalykais. Galima eksperimentuoti su temų dedikacijomis, vystant temas ir apie meilę, ir apie bhakti, ar truputį užgauliais pavadinimais pavadintas temas tol, kol nusistovės tam tikra "mada" ir forumo tendencija. O jei kas netiko, labai greitai - Delete ir tiek tų ašarų. Tai čia apie "smėlio dėžę". Atsiprašau jei nekaltas mano pasakymas galėjo užgauti, tikrai retai laaaaabai retai kada turiu intenciją užgauti. Dažniau - vaizdingai pajuokauti, kas neretai priimama kaip sarkazmas.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

24 Geg 2017, 23:56

Vydai, tikrai buvai teisingas suprastas, viskas gerai, buvo teisingas ir taiklus pastebėjimas ta prasme, bet ir anokia būtų galima labai normaliai priimti poziciją :)

Kazimierai, aš manau daug kam nusibodo ta materija, tie visi rūpesčiai ir vargai, kurie dživai kaip šuniui penkta koja. Nežinau, kaip kitiems, bet mano aplinkoje gana sunkūs metai šie. Puikiai gali "atsikąsti" materijos ir jos paskanauti:)) nors tai tik viena materijos pusė, bet materija, tai ne bandelė su razinom, razinų, jei jos nepatinka, neišsikrapštysi :)
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

25 Geg 2017, 00:04

OK :) Ein bischen dabar ramiau.

O dėl sunkių metų, tikriausiai reikėtų atverti kitą temą, kurioje galėtume dalintis stebėjimais kada kokiomis datomis tas "sunkumas" dvasiai pasireiškia. Ir aš tą jaučiu, ir irgi, aplinkui iš žmonių, kurie mažai domisi ezoterika, bet vis viena - daug kas skundžiasi keistu sunkumu, kurį jau imu netgi atpažinti. Tas perša įvairių pamąstymų ta tema apie priežastis.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

25 Geg 2017, 00:08

Būtinai, būtų tikrai labai įdomu. Kai laiko turėsi, užvesk temą su apmąstymais apie priežastis, Vydai :) gal sulauks daug populiarumo, nes bus ypač aktuali:D
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

25 Geg 2017, 09:59

Ir svarbiausia funkcija religijų - uždaro kelią veikt kartu su Paramatma. 
O kokiu budu be religijos atsiranda sventrasciai?
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

25 Geg 2017, 19:20


Gintaraska, del tos mudveju abipuses pagarbos .
Tu jusu video , kaip jau minejau, as neziuresiu del ju padirbimo .        Bilosvarga galu gale pajiegi jas padirbti jei ne karines strukturos esantis sioje planetoje .        Krisnos Samones judejimas labai pavojingas demonams .      Cia Lietuvoje bhaktai nieko tokio galingo nedaro .      Ateis laikas, prades veikti . Va tada ir pamatysime demonu pasipriesinima .

Ten del  , kaip jus sakote kad kiekvienas gali girdeti paramatma, o jau stresinese situacijose tai tikrai .        Bet Gintaraska, apsidairykite, kokia realybe.      Zmones kaip negirdi tuos paramatmos sazines, taip ir negirdi .     Bhaktu labai mazai kurie vadovaujasi paramatma .
Taigi tai tik jusu teorine isvada .Nebent visada butu karas , stresines situacijos labai rysa zmogu su paramatma .Bet juk karas visada negali testis .       Sutinku su jumis Gintaraska, galu gale koks bhakta , bent jau tikras bhakta nenoretu kad visi paklustu paramatmos nurodimams .
Duok Dieve sugristi i save ( nusvitimo ligmuo ) .  Tai tas kada dziva suvokia savaji AS .   Jau tai labai daug ...          O kad lesantis  paukstis atsigreztu i stebinti, tai tas masiskai neplys .

Beja, Gintaraska, kiek supratau esate ivalde rusu kalba .   Kodel jums nesudalivavus dideliuose rusijos  krisnos samones forumuose . Nes sitas musu vos rusenantis .      Kaip sako Vydas " smelio deze ".
Matote, kaip lengva jums įpūst abejone, nes nenorite galvot, nenorite koncentruotis, nenorite stresinės būsenos, norite komforto, ramybės. Vietoj to, kad pažiūrėtumėte Prabhupados mokinio liudijimus, jūs sakote, kad tai padirbta :)
Paramatma ne būtinai turi pasireikšt taip kaip jums atrodo stresinė situacija. Ta Dvasia pasireiškia veikloje, jūsų mylimoje veikloje. Jei ką nors darote, galite tai padaryt taip, kaip niekas kitas, nes šventoji dvasia visada kuria naują, niekam dar nematytą. Ji visuose sferuose gali reikštis. Tik reikia ją pakviest.
Juk kai ištinka kokia bėda, vieni bėga pas kaimynus, kiti pas psichologos, astrologus, kita dar kur nors, kiti geria alkoholį ir t.t. bet kas kreipiasi patarimo į Paramatmą, kas koncentruojasi į ją>? Kai ką nors norėsite ištikrųjų, jūs tikrai kreipsitės. Ir tikrai gausite atsakymą, tik klausimas ar protas neužtemdys savo svaičiojimais. Todėl puikų įrankį atnešė Prabhupada - mahamantra. Kartoji iki tol kol gauni atsakymą.
Dabar Paramatmą atstoja lektoriai, jie pasakoja ir pasakoja, bet kaip žmogui neužtenka tų pasakų taip ir neužtenka, jis klausosi ir klausosi. Nes ten nėra tos Dievo Dvasios.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

25 Geg 2017, 19:42

Gintaraska, norint pradėti tobulėti dvasiškai, dažniausiai reikalingas emocinis intelektas, kuris vis tiek turi tam tikrą koreliaciją su IQ. Pamkim grubiai, kad koreliacija šimtaprocentinė (taip tikrai nėra). Ar žemiau vidurio esantys žmonės (IQ mažiau 100) gali pradėti matyti Paramatmą, kai jie savo paties emocijų absoliučiai nesuvokia? 

O tie, kas gali, kas turi tinkamą intelektą, neabejotinai turi naudotis juom. Tik jis ir askezė bei gyvenimo išbandymai gali privesti iki gero tobulėjimo lygio. Mano įsitikinimu, tokius žmones pats likimas nepaleidžia ir automatiškai veda savo keliu, net jei jie ir bėga į komforto zoną. 

Visa kita niuansai, į kuriuos kartais mes visi per daug susikoncentruojam. Šiaip neblogai naudojatės intelektu ir neblogai viską dėliojate :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

25 Geg 2017, 21:00

Na, o aš pridėsiu, kad tobulėjimas augimas, progresas ypač spartus vyksta, kai tave pastato į tokias sąlygas, kai įspraudžia į kampą, kai tu nebeturi kur dingt, nebežinai į ką kreiptis, tuo metu arba užmigsi, užsimanys kuo grečiau gyvuliu tapt arba kreipsies į Dievą. Tuo metu įvyksta transformacija. Būtent krizės metu, perslaužimo įvyksta dvasinis tobulėjimas. Tave spaudžia iš visų pusių, atrodo šalia bombos sprogsta, atrodo tuoj suspaus kažkas ir tu visom įmanom jėgom koncentruojasi į Dievą arba imi butelį ir virsti gyvuliu. 
Kas pasirinks Dievą, jis turi gerą būdą išnaudot šitą situacija ir priartėt. Prabhupada būtent prie to ir vedė. Kartoji mantra iki tol, kol protass atsijungs visiškai ir tada išgirsti Paramatma. Ne žodžius, ne kalba kažkokią, bet tu žinai ištikrųjų, nes tas žinojimas iš karto duoda patyrimą pažinimą, ne tauškalus, o aiškų suvokimą. ir tu eini ir darai ir kai dara, kad ir kokios kliūtys būtų, jų tieisog nejauti, nes veiki išvien su Dievu. Eini kiaurai, stoji prieš tūkstančius priešų ir jie nieko negali padaryt. Va, Paramatma, va Ta Šventoji Dvasia, kurios dėka įveiki tai, kas kietiems atrodo neįmanoma.
Kas yra gyvenimas>? Juk sprendimų prieėmimas. Ištisai kariaujame su abejonėmis, ištisai ieškome sprendimo būdų>? Va, čia ir reikia Paramatmos, kuri neskuba. Būtent ,kai tik verčiami daryt greitus sprendimus, reiškia - tai ne Paramatmos sufleruojamas sprendimos būdas. 
Siūlyčiau pažiūręt filmą Žaną dark, labai gerai atskleistą Šventosios dvasios veikimo principą. http://filmai.mhost.lt/dramos-filmai/62 ... nline.html
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

25 Geg 2017, 21:22

Esate gerai realizavęs šitą momentą. Aš pats turiu tokios pačios patirties, kelios savaitės buvo pragyventos tokiu sąmoningumu, kurį suvoki ir pilnai vertini tik tada, kai jau grįžti į realybę. 

Kartais tam nereik ekstremalių sąlygų, užtenka tiesiog nepalankių. O kartais ir ekstremalios nepadeda. Čia susideda tam tikri momentai: ekstremali situacija turi išmušti ego, turi giliai realizuoti, kad esi begalybės mikroskopinė dalis, tuo pačiu turi likti psichinių jėgų medituoti/mantruoti/kontempliuoti į Dievą. Tik su nuolankiausia sąmonė kontaktas su Paramatma atneš pilnesnį rezultatą. Bent jau taip rodo mano patirtis. Nežinau, kiek čia tiesos, bet tiesiog mažas momentas iš mano pusės :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

28 Geg 2017, 21:53

Kali arba kažkas iš tos operos renkasi evnukus aba dar kitaip, belyčius, t.y. tokius, kurie nei vyrai, nei moterys. Tokie puikiai tinka griaut bendrijas iš vidaus. jie vienu metu sako ir taip, ir ne. Jis prasibrauna per kompleksus, per nepasitikėjimą ir panaudoja savo tikslams

Dabar atydžiai įsižiūrėkite į viršunėles ir pasistenkite įžvelgt tai, kad belyčius vyrus laiko dorais. 
Ar žinote tokių valdžioje, kurie nei vyrai, nei moterys? kažkas su jais ne taip? štai tokius renkasi šetonas. Taip į tą kategorija patenka kompleksuoti, nepasitikintys.

Pažiūrėkite į visus religinius lyderius arba vadovaujančius
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

19 Bir 2017, 12:48

ir dar kai ka pridesiu. 
Štai ką:
Šetonas - tai Saturnas, manyčiau. Jobą veikė Saturnas. Saturnas viską atimą, o paskui grąžina atgal ir dar prideda šimtus kartų. Jis gali taip užsėst, kad neteksi ne tik daiktų, bet net gi atims kojas, rankas ir dar daugiau. Bet jei atlaikysi, jis apdovanos su kaupu.
Tai ir yra Šetonas, manyčiau.
O faktai tokie: Judėjai švenčia šabašus, šabašas reiškia šeštadienis, o šeštadienis ir yra saturno diena. http://ispanu24.lt/zodynas/sabado-sestadienis-saturnas
Paskutinį kartą redagavo 1 Gintaraska. Iš viso redaguota 20 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

20 Bir 2017, 00:14

Ištrauka apie Yogini ekadašį (Ekadašis 2017.06.20-21)

<...> "Viešpats Šri Krišna baigdamas tarė, „Taigi, iš tiesų matote, o Judhištira, kad pasninkas per Jogini Ekadašį yra labai galingas ir palankus.
Kad ir kokį gėrį kas sukaupia pavalgydindamas aštuoniasdešimt aštuonis tūkstančius brahminų, to paties pasiekiama vien griežtai laikantis pasninko per Jogini Ekadašį.
Nes kas pasninkauja per šį šventą Ekadašį, tam ji, Ekadašio deivė, sunaikina daugybę nuodėmingų reakcijų iš praeities ir paverčia pačiu doriausiu. O Karaliau, štai ir papasakojau tau apie Jogini Ekadašio šventumą.“

Paimta iš "Bhrahma Vaivarta" Puranos
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

21 Bir 2017, 15:00

Vis tie gintaraska zydai. Ir nuo labai seniai.
Zydai vysto prota, palaiko vienas kita. Del to gyvena turtingiau uz kitas tautas.
Gintaraskai tai uzpakali drasko. Jis apsimeta, kad zydus laiko demonais (kas yra sizofrenija).
Realiai pats Gintaraska noretu tiek turtu ir valdzios, kiek zydai, o nesigauna.
Is cia visi kliedesiai, pyktis ir sizofrenija.
As esu bendraves su keletu zydu, puikus zmones.
Dar, Gintaraska, pasakyk, kad jie vaikus valgo. Busi ivykdes savo programa.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

21 Bir 2017, 18:36

Zydai vysto prota, palaiko vienas kita. Del to gyvena turtingiau uz kitas tautas.
Jie gyvena dėka kitų sąskaita. Tai ką jie ugdo, jie ugdo melą. Tai melo genijai. :) super sukčiai 
Ir kalba eina apie tai kas šios sistemos tėvai, o ne apie vygdytojus

Žydukus valdo tam tikra parazitinė sistema, kuri vysto parazitavima stambiu mastu. Jei nusileist ant žemės, tai šiuo metu žydukus kontroliuoja tamsioji aristokratija, kurios buveinė anglija. Žydukai - tai ne tauta, o gyvenimo būdas kitų sąskaita, kurią jiems įrašė. Bet tai nereiškia, kad visi žydai daro tai. Žydas galiu būt ir aš :) Tai tieisog parazitavimo modelis, kurį platina nežemiška civilizacija.
Kaip žinome iš biologijos, parazitai - tai tie, kurie tieisog naikina silpnus augalus ar kitą gyvybės dformą. Bet čia kalbama apie socialinius parazitus, kurie būtent naikina stipriausius, stiprias asmenybes, pačius stipriausius, kurie rodo pavyzdį žmogiškumo. 
Paskaitykite jų raštus, ten aiškiai parašyta, kad reikia naikint pačius galingiausius žemėje asančius. Ir jie tao daro ne atvirai o naudodami įvairius niekšiškus būdus:nuodija, šmeižia, kursto įvairias intrigas ir tokius būdu naikina, suskaldo išpradžių, o paskui naikina, jie tai vadina valdymu. Skaldo ir valdo. Jie prasiskverbia į valstybės valdymo organus ir drabuojasi. 
Ilga tema....


https://www.youtube.com/watch?v=Cy3MxSybZUE  klausykis
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

21 Bir 2017, 19:50

Jau visai, Gintaraska, i pasakas nuklydai.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių