Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

22 Bir 2017, 12:49

41 Jūs darote savojo tėvo darbus.“
Jie atšovė: „Mes nesame pavainikiai ir turime vieną Tėvą ­ Dievą.“ 42 O Jėzus kalbėjo toliau:
„Jei Dievas būtų jūsų Tėvas,
jūs mylėtumėte mane,
nes aš iš Dievo išėjau ir čion atėjau.
Aš gi ne savo valia esu atėjęs,
bet jis yra mane siuntęs.
43 Kodėl gi nesuprantate, ką jums sakau?
Ar ne todėl, kad negalite
mano žodžių klausyti?
44 Jūsų tėvas ­ velnias,
ir jūs pasišovę tenkinti jo užgaidas.
Jis nuo pat pradžios buvo galvažudys
ir niekuomet nesilaikė tiesos,
jame ir nėra buvę tiesos.
Skleisdamas melą,
jis kalba, kas jam sava,
nes jis melagis ir melo tėvas
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

23 Bir 2017, 09:54

Tai cia Kristus zydams taip sake?
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

23 Bir 2017, 18:41

Jo, klaida, kad įdėjau ne pilną tekstą.
Pilnas tekstas

Jėzus kalbėjo įtikėjusiems jį žydams: „Jei laikysitės mano mokslo, jūs iš tikro būsite mano mokiniai; jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus“. 
    Jie atsakė: „Mes esame Abraomo palikuonys ir niekada niekam nevergavome. Kaipgi tu sakai: 'Tapsite laisvi'?“ 
    Jėzus jiems tarė: „Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: kiekvienas, kas daro nuodėmę, yra nuodėmės vergas. Bet vergas neamžinai namuose lieka, tik sūnus lieka ten amžiams. Jei tad Sūnus jus išvaduos, tai būsite iš tiesų laisvi. Aš žinau, kad jūs Abraomo vaikai. Bet jūs norite mane nužudyti, nes mano žodis neranda atgarsio jumyse. Aš kalbu, ką esu matęs pas Tėvą. O jūs darote, ką girdėjote iš savojo tėvo“. 
    Jie atsikirto: „Mūsų tėvas Abraomas!“ 
Bet Jėzus tęsė toliau: „Jei jūs būtumėte Abraomo vaikai, darytumėte jo darbus. Deja, jūs norite nužudyti mane – žmogų, kuris kalbėjo jums tiesą, girdėtą iš Dievo. Šitaip Abraomas nedarė! Jūs darote savojo tėvo darbus“. 
    Jie atšovė: „Mes nesame pavainikiai ir turime vieną Tėvą – Dievą“. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

23 Bir 2017, 19:06

Aciu, Gintaraska.
O dabar parasyk, ka Kristus kalbejo savo Apastalams ir mokiniams, kurie buvo ne kazin kas, o irgi zydai.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

23 Bir 2017, 21:16

Jėzus kalbėjo įtikėjusiems jį žydams: „Jei laikysitės mano mokslo, jūs iš tikro būsite mano mokiniai; jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus“. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

24 Bir 2017, 06:29

Tai va, Gintaraska, zydu yra visokiu, kaip ir tarp kitu tautybiu zmoniu.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

26 Bir 2017, 11:34

O ne klyla klausimas, kodėl kai įžengė Jėzus į Jeruzalę visi jį garbino, šlovino, o po trumpo laiko jau šaukė, kad ant kryžiaus jį?
Aš nuo pat mažens jau niekaip negalėjau suvokt šito įvkio ar sakinio, kodėl taip ėmė ir pasikeitė jo atžvilgiu?

Bet dabar aiškiau kas čia vyksta ir kaip kontroliuojamos masės ir kokios technologijos taikomos tam. Ir tai daroma jau seniai. Prisiminkime, kad ir Jugoslavijos įvykius, kai brolis prieš brolį, sūnus prieš tėvą, išpjovė vienas kitą. Ukrainos maidanas.

Daug faktų įrodo, kad Jėzus gimė ne izraelio teritorijoje ir kad įvykiai kurie aprašomi, įvyko turkijos teritojijoje , o rašto žinovai - tai tie patys ir dabar esantys vedų žinovai. 
Ir dar, kodėl Izraeilį atkūrė tik po II pasauliojio karo, nes jis po Jėzaus nukryžiavimo buvo sunaikintas. Kas suorganizavo I ir II pasaulinius karus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

26 Bir 2017, 14:07

Biblijoje aiskiai parasyta kas, kur ir kada vyko.
Ten minimi Rasto zinovai yra Toros ir Talmudo, rasytines ir zodines tradicijos, zinovai. Tai Judaistai, o ne Vedantos pasekejai.
Ar tu, Gintaraska, manai, kad tavo protas stipresnis, nei visa ilgamete Kataliku Baznycios rasytine ir zodine tradicija?
As buciau kuklesnis.
O tavo saltiniai is youtube nieko verti. Ten deda kas nori ka nori be jokiu recenziju. Ir tu patikejai tuo rusu generolu?
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

26 Bir 2017, 15:14

ne man, o tau reikia įrodymų. aš pasakot galiu dieną naktį tą ką matau ir suprantu, bet šiais laikais reikia faktų, nes taip jie sukūrė faktinių įrodymų įstatymus. Todėl naikinama istorija ir apgaudinėjama klastotais įvykiais.
Norint faktais laviruot, tenka rankioti įvairius šaltinius, įvairių žmonių pasisakymus, o dar geriausia kai tie žmonės stiprios asmenybės, kažką tikrai pasiekę. Būtent jie tokius ir naikina, jiems reikia tik avinų.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

26 Bir 2017, 16:10

Kam man ir del ko tie irodymai?
As pasitikiu tradicinemis religijomis.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

27 Bir 2017, 19:34

Krisna yra auksciau gerio ir blogio. Gerio ir blogio dualuma patiria tik materialiai salygotos butybes.
Apie ta pati kalbama ir Biblijos pradzioje, vietoje apie nuopoli.
Krisna - absoliutus geris, esantis virs materialiai salygoto gerio ir blogio.
O blogio Krisna visai neturi.
Cia siaip parasiau, is bendro issilavinimo.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

28 Bir 2017, 11:59

Tai Krišna viską kontroliuoja?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

28 Bir 2017, 16:49

Taip.
Dvasinius dalykus tiesiogiai, materialius netiesiogiai.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

28 Bir 2017, 17:58

Taip.
Dvasinius dalykus tiesiogiai, materialius netiesiogiai.
Tai jeigu kam nors nusukama galva, be Krišnos sankcijų to įvykt negalėjo?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

29 Bir 2017, 22:01

Tamsos nėra - yra tik šviesos nebuvimas. Nėra šalčio - tai tik šilumos nebuvimas. Nėra blogio - tai tik nutolimas nuo Dievo. 

Nutolimas nuo Dievo yra skausmingas visiems - anksčiau ar vėliau. Ar Dievas pasivertęs į tam tikrą formą, be gailesčio ir skrupulų žudydamas demonus daro kažką negero, ar tiesiog vykdo tobulą teisingumą? Retorinis klausimas. Taip ir gaudami savo karmą, mes tiesiog gauname savo teisingumą. :)

Reikėtų kelti klausimą, kodėl mes patys esame tokie apsiteršę ir iš kur begalybė apsiteršusių dživų, kurios niekada nesibaigs. Gintaraska kelia klausimą, ar mes tikrai nukritom iš dvasinio pasaulio. Vienas bhaktas buvo atradęs nuorodą, kad sielos, patekusios į dvasinį pasaulį, niekada iš ten nebegrįžta... Daugiau klausimų nei atsakymų. Čia atsakymo ir nebus, matyt ir neverta į tai koncentruotis... 
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

01 Lie 2017, 17:50

Taip.
Dvasinius dalykus tiesiogiai, materialius netiesiogiai.
Tai jeigu kam nors nusukama galva, be Krišnos sankcijų to įvykt negalėjo?
Paprastam zmogui nelemta suvokti karmos tinklu.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

01 Lie 2017, 21:11

Paprastam zmogui nelemta suvokti karmos tinklu.
O kas kontroliuoja karmą, kas geriausiai gali žinot kur ir kada suvest, kas kada ką padarė, kam būtent reikia to ir ano?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

02 Lie 2017, 09:04

Karma yra gamtos desnis. O gamtos desnius netiesiogiai kontroliuoja Krisna.
Tu, Gintaraska, protu bandai suvokti tai, kas materialiu protu nesuvokiama.
Tuo paciu metu yra tik Krisna ir tuo paciu kartu su juo yra ir sielos. Tuo paciu metu yra vien Krisnos valia ir tuo paciu metu kartu yra ir gyvu esybiu valia. Achintya-Bheda-Abheda doktrina. Materialiu protu tai niekaip ir niekada nesuvokiama. Tai suvokti galima tik issivadavus grynu zinojimu.
O religijos, kurios yra paaiskinamos materialiu protu, yra dar gamtos gunu salygojamos, materialios (daugiau ar maziau), religijos.

https://en.wikipedia.org/wiki/Achintya_Bheda_Abheda
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

02 Lie 2017, 09:11

Paprastam zmogui nelemta suvokti karmos tinklu.
O kas kontroliuoja karmą, kas geriausiai gali žinot kur ir kada suvest, kas kada ką padarė, kam būtent reikia to ir ano?
Krisnai nieko nereikia, Jis pilnas ir tobulas. Viska Jis daro gyvu esybiu labui. Nes sakoma - kol taves neuzklups bloga karma, tol tu niekada nesuvoksi, ka blogo esi kitiems padares. Tad bloga karma yra savotiskas gydimas. Be karmos zmones niekada neissivaduotu. Butu patenkinti esama padetimi ir tiek.
O i prieki uzbegdamas, Gintaraska, tau pasakysiu, kad tu jau keli tokius klausimus, i kuriuos atsakyma galima gauti tik atliekant rimta praktika ir turint dvasini mokytoja. Tavo klausimai jau virsija proto galimybes.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

06 Lie 2017, 08:56

Auksciausias Dievo asmuo yra tobula ir isbaigta absoliuti visuma.
Visa, kas kyla is tobulos ir isbagtos absoliucios visumos, taip pat yra tobula ir isbaigta.

Sri Isopanisada

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių