Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

Realybė

04 Vas 2017, 21:30

Pastebėjimas: kaip greitai sistema daro savo. Dar dar nieko pagal tai kas ateina: technologijos- robotai, ir t.t Ir kiek suprantu jau greitai.....Kodėl mums viskas tinka? Pastebėjau kad apie elektromagnetinės  bangas nieks nekalba jų kenksmingumą jų poveikį mums.atejo įdėjo naujus skaitliukus nuskaitomas automatiškawi.....Elektromagnetinių bangų apsupti esam. Kodėl visi tyli.... ..Esame šioje planetoje žemėje turim pasirinkimą ...Ką mes renkamės...Viską ką primeta...Kodėl? Mes turim galimybę pasirinkti...Aš Jus myliu
Paskutinį kartą redagavo 3 Daiva M. Iš viso redaguota 6 kartus.
Aš visiems linkiu laimės
 
kriscia
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 20:14

Re: Realybė

05 Vas 2017, 18:42

Sveiki, šaunu, kad jūs galite daryti ką norite, nesate įkalinti gyvenimo aplinkybių.
Mano santykiai su šeimos nariais yra vystomi kompromisų pagalba. Iš vienos pusės džiaugiuosiu , kad buvo suteikta malonė pažinti Krišna ( tai atsitiko sąlyginai vėlai) iš kitos pusės matydama savo nuodėmingą gyvenimą , visus ankstesnius blogus pasirinkus, praradau gyvenimo džiaugsmą, nes suprantu šiuos dėsnius ir žinau kad laukia iš naujo gimimo ratas, nes nuodėmės ir karma, ir prisirišimai neleidžia atsižadėti juslinių malonumų. Kaip rašoma Pakeleivyje jei nėra visiško atsižadėjimo tai atsiranda tuštuma.
Kiekvienas gyvena pagal savo galimybes. Aš nevalgau mėsos, o vyrui kepu karbonadą. Ir t.t.
Daiva jums suteikta malonė, kad skelbti dvasingumą gali viešai , aš net nei pusę lūpų negaliu pasakyti apie Krišną, kad nebūčiau apšaukta sektantė.
Noriu pabaigai pasakyti , kad kiekvienas eina savo keliu taip , kaip jis supranta tą REALYBĘ.
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Realybė

05 Vas 2017, 18:51

Kad jau kreipiatės į vyrus mūrus ąžuolus, tai nesitikėkite, kad jie taip lengvai "nusilenks" :D dar nemačiau palinkusio ąžuolo ar kreivo mūro :)

Iš kitos pusės - o kokį mes, kaip žmonija, ar pažangioji Vakarų visuomenė, turime pasirinkimą? Nešiukšlinti. Gaminti patvarius daiktus. Auginti natūraliai, nespartinant augalų augimo. Nesikalbėti mobiliuoju. Atjungti elektrą. Nesivažinėti automobiliais su vidaus degimo varikliais.
Pasirinkimo kaip ir nėra. Jeigu karma jau lėmė gimti tokioje šalyje kur gausu vandens, kur klimatas nei par karštas, nei per šaltas.. Šalyje kur komerciją dar atsveria dvasinės vertybės. Šalyje kuri geografiškai dabar palyginus ramus regionas - tai su ta karma ir reikia susigyventi, susitaikyti ir išspausti iš to maksimalią naudą sau, kad galėtumei dirbti Dievo vardan, ir šviesa, ir tiesa, mūs žingsnius telydi. Tad kokios alternatyvos, kurių kaip ir nėra? Kodėl nėra alternatyvų - nes niekas nenori to imtis ir keisti savo darbą ir pajamas į abejotiną grąžą teikiančius idealus. Kad ir kaip tas gražu ir miela, bet geriau žvirblis saujoj, negu briedis laukuos. Tai viskas paprasta. Geriau turėti madingą išmanųjį, kuris kurtas atsižvelgiant į moters madų tendencijas,negu naudotis Nokia1610.

Bet, Daiva, jūs klausiate visai ne to, apie ką rašote. Aš gi perskaičiau, kad jūs apeliuojate taip:

"Vyrai. Domėkitės dvasiniais dalykais. Domėkitės dvasinėmis vertybėmis. Gana vaikytis vienadienių menkaverčių blizgučių. Gana tenkinti savo jusles. Meskite alų ir televizorių. Skaitykite knygas. Užsiimkite meditacija. Užsiimkite dvasine praktika. Ne moterys turi tempti ir skleisti dvasingumą Lietuvoje. Tik nuo jūsų (vyrai) požiūrio priklauso kiek sveiki auga vaikai, kiek laimingos yra moterys - neleiskite savo neišmanymu visai visuomenei degraduoti gamindami, pardavinėdami, importuodami gmo, neatsižvelgdami į maisto produktų cheminę švarą, pažeidinėdami asmeninio gyvenimo privatumą (elektroniniais automatiškai deklaruojančiais) skaitikliais. Nejau vien pinigas galvoje, nejau taip sunku kažką tame pakeisti, o nepalenkiamieji, nepalaužiamieji Vyrai?"

Gink Dieve, neįsižeiskite. Neironizuoju, nes išties rašote teisingai. Žinau kad ir Mažeikiuose į paskaitas atėjusį vyrą reikia pasitikti su gėlių girlianda :)
Harė Krišna
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Realybė

05 Vas 2017, 22:29

Kriscia, geriausios Jums kloties, tokioje nepalankioje situacijoje. Kita vertus, beveik pas kiekvieną savaip sunkesnė ar lengvesnė situacija, bet dažniausiai nei pas vieną ji nėra lengva. Kartais ji "užsiglaisto" rutinoje, bet po glaistu slepiasi daug daug problemų... :)
Nereikėtų prarasti gyvenimo džiaugsmo, nors įsivaizduoju, kad moteriai tai yra ypač sunku tokioje situacijoje. Ypač.Visgi kiek yra jėgų nesiorientuokite į galutinį išsivadavimą. Tiesiog paleiskite tikslus, norą sukontroliuoti, negalvokite, kad ši situacija labai bloga ir pajausite laisvę. Laisvė suteikia laimę, nes natūrali sielos būsena yra laisva nuo prisirišimų ir ydų...

Vydas puikiai aprašė viską - nei pridėsi, nei atimsi :)

Kažkaip šįvakar nėra noro daug analizuoti, kodėl yra tokia situacija su vyrais. Viena iš priežasčių, kad po nelaimingų santykių vyrai tiesiog susiranda kitą moterį, o moterys pradeda ieškot atsakymo savyje, puola į išgyvenimus, kurie ir atveda čia. Kita - kad vyrų ego ir intelekto sąsaja labiau pasiduoda ateistiškai/technologiškai sistemai. Net tas dalykas, kad vyriškam ego yra sunkiau pripažinti Dievą čia vaidina savo vaidmenį.

Yra kaip yra - viskas po truputį... Nuo kažko viskas turi prasidėti. Beje, džiaugiuos, kad turime forume ir moterų - jos priduoda savo vibracijos į forumą, tai jaučiasi net virtualioj erdvėj. Balansas turi būti visame kame. :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Realybė

06 Lie 2017, 20:13

Perskaiciau Kriscia jusu istorija .
Negi toks jau kalejimas.Gaunasi Kinija Lietuvoje.
Yra bhaktu kurie ilgisi tu krisnos samones laiku kuriuos patire tais laikais..
Svamis Caitanja Candra Caran juokaudamas patare vikti i Kinija , paskubeti kol ten dar kaip ir sovietines lilos veikia , nes daugiau patirti ta nektara kaip ir nera kur .

Galeciau dar ilgai jus guosti Kriscia bet tiesiog del laiko stokos negaliu rasyneti . Pas mane panasiai kaip ir pas jus Kriscia , ko tik nebuvo..

As dabar irgi priklausau nuo materialistu malones , bet ir esu uzsiplanaves nepriklausyti ir tuos planus neforsuodamas , nuosekliai realiziuoju .

( Parasysiu ateity pagalvojes ka konkrieciai jusu atveju ( pritruko minciu.. ) .
Paskutinį kartą redagavo 1 Kazimieras. Iš viso redaguota 8 kartus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Realybė

07 Lie 2017, 19:21

Jei esate prisiryse prie jusliniu malonumu nes iki krisnos samones gyvenote nuodeminga gyvenima , tai cia sitoje vietoje iseitis gi yra .
Saikingai tenkinkites , bet ir malonekite priimineti vaistukus . Mahamantra , prasadam , vienokia ar kitokia tarnyste .
Mahamantra galima kartoti ir prote , o maista galima irgi paaukoti prote . Taigi jusu gimines nieko nepastebetu , nebent paragave slaptai pakisto prasadinio maisto :)

Tie trascendentiniai vaistai butinai atsvers tuos materialius kad ir labai nuodemingus malonumus . Laiko klausimas kada . Krisna niekada neuzkraus tokios nastos kurios jo bhakta panesti nepajiegs . Ypac bhaktui-pradininkui . Nes jei mes nepajiegeme nesti , tai ta nasta numesime nuo peciu ir eisime savais keleis..

Parasysiu dar . Man reikia pagalvoti kas labiausiai produktivu jusu situacijai Kriscia..

Noriu paklauti ar viesai galiu patarti ir dometis jusu praeitimi ir dabartiniu gyvenimu ? Ar man deretu neviesinti savo klausimu jums ? Beja , ar isvis norite kad domeciaus ? O labiausiai ar reikalinga mano pagalba jums ?
 
kriscia
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 20:14

Re: Realybė

10 Lie 2017, 14:24

Dėkui Kazimierai, truputį šokiruota esu Jūsų geranoriškumu. Džiaugiuosiu, kad viskas po truputį pas mane juda į priekį, mažiausios sraigės žingsneliais, bet į priekį. Įgavau drąsos pasakyti vyrui, kad mane domina vaišnavai, norėčiau vyrą atvesti į šventyklą nors prasada pavalgyti, bet viskas dar priešakį (tikiuosiu ir meldžiuosiu). Žinau, jam ir sunku, kai pragyveni su žmogum apie 20 metų, labai sunku susitaikyti su žmogaus pasikeitimais.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Realybė

10 Lie 2017, 21:56

Minejote kad klausete Ruzovo auksto lygio paskaitu .
Apart Ruzovo mane dar labai ikvepe Vradzendra Kumar prabhu . Yra jo saitas http://www.vrajendra.ru .

Beja , ir Ruzovas ir vradzendra Kumar prabhu atsakineja i forumo http://www.forumkrisna.ru dalyviu klausimus . Labai profesionalus atsakymai .
Nenoriu pasakyti kad Lietuvos lektoriai prastesni.
Cia turbut kiekvienam savo pamokslautojas ( ar pamokslautojai ) ..
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Realybė

11 Lie 2017, 19:57

Minejote Kriscia kad gyvenate uzmiestija .
As gyvenu netoli Vilniaus , miestelio Maisiagala per trys-keturius kilometrus i siaure .
Turiu siek tiek parsisiustu paskaitu to Vradzendro Kumar das ir paskaitu Donato .

Kadangi nezinau jusu galimybiu klausytis paskaitas , galeciau jums paskolinti atminties kortele su tom paskaitom ir telefona su grotuvu jei neturite .
Suprantama , jei gyvenate netoli tos Maisiagalos ar pacioj Maisiagaloj .
Vilniaus Svetykloje as nesilankau o Vilniuje bunu retai .
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Realybė

08 Vas 2018, 22:40

[quote="Daiva M"]Pastebėjimas: kaip greitai sistema daro savo. Dar dar nieko pagal tai kas ateina: technologijos- robotai, ir t.t Ir kiek suprantu jau greitai.....Kodėl mums viskas tinka? Pastebėjau kad apie elektromagnetinės  bangas nieks nekalba jų kenksmingumą jų poveikį mums.atejo įdėjo naujus skaitliukus nuskaitomas automatiškawi.....Elektromagnetinių bangų apsupti esam. Kodėl visi tyli.... ..Esame šioje planetoje žemėje turim pasirinkimą ...Ką mes renkamės...Viską ką primeta...Kodėl? Mes turim galimybę pasirinkti...Aš Jus myliu[/quote]

Vilniuje prie parlamento yra tunelis. Laikas nuo laiko, važiuodamas autobusu aš kaip ir atsigaivinu. Gal todėl kad elektromagnetiniu bangų mažiau.

Beje,tas tunelis pastatytas ne vakar ir dar anksčiau aš pastebėdavau kad autobuso vairuotojo radija sustodavo veikti važiuojant pro ta tuneli.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Realybė

08 Vas 2018, 22:59

Kažkur mūsu Dhanandžaja Pandit das (Donato)  yra įrašas apie tai kada jis išjungė visus savo namo elektros prietaisus, netgi savo kompiuterį ir pajautė palengvėjimą dėka to kad namuose nebuvo elektros bangų.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Realybė

09 Vas 2018, 15:49

Kažkur mūsu Dhanandžaja Pandit das (Donato)  yra įrašas apie tai kada jis išjungė visus savo namo elektros prietaisus, netgi savo kompiuterį ir pajautė palengvėjimą dėka to kad namuose nebuvo elektros bangų.
Aš pats tą patį esu patyręs, kai dingo ilgesniam laikui elektra. Buvo net liūdna, kai ji vėl atsirado. :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Realybė

09 Vas 2018, 19:34

Lalana Orėhova (pamokslautoja) vienoje iš savo paskaitu kalba apie tai kodėl elektros dažnis 50HZ
Ta prasme, kokią žalą daro butent tie 50HZ. Tik neprisimenu kokia paskaita ir kurioj vietoj ji kalba apie tai. Paskaita iš golosved
Tikslas visada turi būti aiškus.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių