Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

25 Geg 2017, 10:05

Ir štai paie tuos, kurios Prabhuapda paskyrė ritvikais ir koks jų likimas. Kaip ir rašiau, arba jų atsikratė, arba tai tiesa. Manau, kad atsikratė ir taip užėmė jų vietą.
А вот их последующая судьба:
1. Его Святейшество Киртанананда Свами покинул ИСККОН, когда был уличен в запрещенной деятельности, осужден за рэкет. Отсидел в тюрьме длительный срок. После освобождения снова пытался стать гуру. Умер в октябре 2011 года. Гомосексуалист.
2. Его Святейшество Сатсварупа дас Госвами недавно под давлением фактов признался, что имел любовную связь с замужней ученицей Прабхупады. Лишен права принимать учеников.
3. Его Святейшество Джаяпатака Свами характеризуется другими гуру как человек, одержимый желанием приобрести как можно больше учеников, в том числе «крадя» их у других гуру ИСККОН. Получал за это взыскания Джи-би-си.
4. Его Святейшество Тамала Кришна Госвами осуждался Джи-би-си за попытку узурпировать всю власть в ИСККОН, и объявить себя единственным наследником Прабхупады. Уходил к Нараяне Махараджу, правда потом возвращался и каялся. Погиб в автокатастрофе.
5. Его Святейшество Хридаянанда Госвами осуждался Джи-би-си за благословения гомосексуалистов.
6. Его Святейшество Бхавананда Госвами - гомосексуалист. После изобличения — покинул ИСККОН. Осуждался Джи-би-си за жестокое обращение с детьми и гомосексуальные контакты во Вриндаване. В настоящее время — консультант ИСККОН.
7. Его Святейшество Хамсадута Госвами покинул ИСККОН после вынесения ему порицания с туманной формулировкой «запрещенная в ИСККОНе деятельность».
8. Его Святейшество Рамешвара Свами покинул ИСККОН после громкого скандала, просочившегося в прессу. Обвинялся в домогательствах к 15-летней девочке.
9. Его Святейшество Харикеша Свами. Тут без комментариев. Все знают о знаменитом Ривьера-гуру. Не только женился, но и украл 3 миллиона долларов у ИСККОН. В настоящее время бросил Монику, которую объявлял воплощением Радхи. Заявил, что Радхарани послала ему новую свою аватару, и сейчас живет с этой новой подружкой.
10. Его Милость Бхагаван дас Адхикари покинул ИСККОН после ряда сексуальных скандалов. Отсидел в тюрьме. Сейчас проповедует «сексуальную философию новой эпохи».

11. Его Милость Джаятиртха дас Адхикари покинул ИСККОН, чтобы основать свой собственный культ ЛСД. Был обезглавлен одним из своих учеников.
И это — ближний круг Прабхупады. Это — то, что он посеял, вот такие вот всходы.
Источник: Татьяна Чехова (бывшая кришнаитка), взято с форума диакона Андрея Кураева.
Ir kame cia problemos?
Ka isvare, kas pats isejo, kam uzdraude mokyti, apie kitus is vis info nera.
O jei jau nukopinai is kito forumo info, tai reiketu visa kopinti, ypac ka jie gale apie Prabhupada raso. Nedesi tos info?
Nes dabar gaunasi lyg ir gerbi Prabhupada, o pries jo sukurta organizacija puolanciu tamsuoliu informacija pats naudojiesi.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

25 Geg 2017, 19:01


Ir kame cia problemos?
Ka isvare, kas pats isejo, kam uzdraude mokyti, apie kitus is vis info nera.
O jei jau nukopinai is kito forumo info, tai reiketu visa kopinti, ypac ka jie gale apie Prabhupada raso. Nedesi tos info?
Nes dabar gaunasi lyg ir gerbi Prabhupada, o pries jo sukurta organizacija puolanciu tamsuoliu informacija pats naudojiesi.
Aš prieš nieką nepuolu :) tik aiškinuosi kas čia vyksta. Daėjau jau iki to, kad Radhanathos tėvas vadovavo mafijai. Kai radhanatha buvo teisiamas dėl žmogžudystės, jį išsuko tėvas.
Prabhupada nekūrė jokios organizacijos,a kaip  ir Kristus. Visos šiuo metu žinomos regliginės organizuotos bendruomenės - tai valdymo struktūra. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

26 Geg 2017, 20:45

21 Tuomet VIEŠPATS Dievas užmigdė žmogų giliu miegu ir, jam miegant, išėmė vieną šonkaulį, o jo vietą užpildė raumenimis. 22 O iš šonkaulio, kurį buvo išėmęs iš žmogaus, VIEŠPATS Dievas padarė moterį ir atvedė ją pas žmogų. 23 O žmogus ištarė:
„Štai pagaliau kaulas mano kaulų
ir kūnas mano kūno.
Ji bus vadinama moterimi,
nes iš vyro buvo paimta.“
24 Todėl vyras paliks tėvą ir motiną, glausis prie žmonos, ir jie taps vienu kūnu.
25 Jiedu buvo nuogi, žmogus ir jo žmona, tačiau nejautė jokios gėdos.
Pagaminta genetiškai modifikuota rasė. Ir tas dievas, tikriausiai, koks mokslininkas-genetikas arba dar kitaip magas-burtininkas.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

26 Geg 2017, 22:47

Pagaminta genetiškai modifikuota rasė. Ir tas dievas, tikriausiai, koks mokslininkas-genetikas arba dar kitaip magas-burtininkas.
Dievui priklauso visas mokslas ir visos žinios, Gintaraska, materialiosios Visatos prasme. Ir visi burtai, magija, stebuklai, visos Energijos rūšys kalbant nematerialia prasme. Tai?.. Tą norėjote pasakyti? :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

27 Geg 2017, 08:48


Dievui priklauso visas mokslas ir visos žinios, Gintaraska, materialiosios Visatos prasme. Ir visi burtai, magija, stebuklai, visos Energijos rūšys kalbant nematerialia prasme. Tai?.. Tą norėjote pasakyti? :)
Motyvacija. Mantras  gali kartot bet kas, o motyvas koks? Mantros paduoda energijos srautą, kurį naudotojas panaudoja pagal savo norus. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

27 Geg 2017, 13:55

O tu zinai, Gintaraska, kad homoseksualai man neviespatauja?
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

27 Geg 2017, 22:05

O tu zinai, Gintaraska, kad homoseksualai man neviespatauja?
Nežinojau. Atradimas man :)
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

27 Geg 2017, 22:38

O tu zinai, Gintaraska, kad homoseksualai man neviespatauja?
Nežinojau. Atradimas man :)
Tai pabendrau placiau, daug tokiu rasi.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

13 Lap 2017, 17:08

Paveikslėlis Mano Facebookas
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

14 Lap 2017, 18:16

...Jūs, galimai prisimenate pasakojimą apie tai, kaip nelabasis ir jo draugas, vaikštinėdami priekyje pamatė žmogų, kuris pasilenkė, kažką pakėlė nuo žemės, įdėmiai perskaitė ir pasidėjo į kišenę.

„Ką jis čia rado?“ – paklausė draugas. „Jis surado Tiesą“ – atsakė velnias. „Tavęs ateityje laukia dideli nemalonumai“ – susikrimto jo draugas. „Viskas bus gerai“ – šyptelėjo velnias. – „Aš jam suteiksiu galimybę šios Tiesos pagrindu sukurti organizaciją`“.

Visa tai paėmiau is http://laura-celo.blogspot.lt/2016/08/d ... s.html?m=1
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

14 Lap 2017, 19:34

„Ką jis čia rado?“ – paklausė draugas. „Jis surado Tiesą“ – atsakė velnias. „Tavęs ateityje laukia dideli nemalonumai“ – susikrimto jo draugas. „Viskas bus gerai“ – šyptelėjo velnias. – „Aš jam suteiksiu galimybę šios Tiesos pagrindu sukurti organizaciją`“.
:D gili ir taikli mintis.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

15 Lap 2017, 10:17

Buvusio rakšaso pasakojimas ir kokiomis galiomis šitas asmuo veikė. niekur jie nedingę, jie toliau veikia 
https://www.youtube.com/watch?v=X15b2RS ... e&t=22m30s
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

15 Lap 2017, 21:13

Nejauku man žiūrėti ir sunku patikėti kad vyksta tokie dalykai...
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

16 Lap 2017, 21:07

Gal tai ir tiesa, bet tada kyla klausimas, kiek šios būtybės yra įsigalėjusios Žemėje. Pagal savo galias, galėtų/turėtų būti labai smarkiai. Gal visas "elitas" ir yra rakšašos ar tai visai kitas dalykas, Gintarai?
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

17 Lap 2017, 21:01

Magai, burtininkai veikia per elitą. Ir jie veikia taip, kad nepažeidžia įstatymų. Pirma atitolina nuo Dievo, o paskui kaip nori taip minko. Ypač su bedieviais ka nori ta ir daro. Kad yra rakšasų tarp žinomų asmenų. tai čia nenaujiena, bet jiems labiau rūpi kitokia valdžia, kitokios sferos. 

Šitame video rimtas magas, burtininkas, satanistas pasakoje kaip jis veikė ir kokiom galiom buvo apdovanotas, labai rimta išpažintis. Rekomenduoju pažiūrėt ir pagalvot
https://www.youtube.com/watch?v=Awp1lvoreWc&t
o čia anglų kalba https://www.youtube.com/watch?v=I11L71PD3Lw
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie mažumų viešpatavimą?

22 Vas 2020, 13:44

Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie mažumų viešpatavimą?

23 Vas 2020, 11:35

Gintarai, gal galite trumpai nupasakoti esmę, apie ką yra kalbama?

O šiaip per porą metų nemažai, kas pasikeitė pasaulyje. Vis daugiau žmonių pradeda suprasti, kas per demonai valdo pasaulį ir kad jie infiltruoti visur.

Amerikoje yra stipriai ruošiama dirva tam, kad žmonės nors kažkiek galėtų priimti šitą informaciją, nes absoliučiai daugumai ji gerokai per skausminga ir sudėtinga dėl pačių įvairiausių priežasčių. 

Įrodymų yra daugiau nei pakankamai, turėtų per artimiausius metus viskas dar labiau kilti į viršų. Jei viskas toliau taip vyks, galbūt sulauksime didžiausio įvykio/perversmo žmonijos istorijoje per pastaruosius kelis tūkstančius metų. 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Ką manote apie mažumų viešpatavimą?

24 Vas 2020, 06:46

Noriu pasitikslinti, ar čia deginamas Radhanath Swami atvaizdas? Oho kiek daug šiame šou bhakti :) Skaičiau jo knygą "Kelionė namo" , labai patiko. At šis žmogus taip pat apsišvietė nederamais veiksmais pasauliui? Sakoma, kad Bhagavadgytą studijavo A.Enšteinas, Tesla ir t.t. Manoma, kad jos principus bandė perprasti ir Hitleris... Visai neseniai Lenkijos vyskupai viešoje erdvėje degino knygas apie H.Poterį, Hello Kitty atvaizdus, bendrame šiukšlyne su induistinėmis statulėlėmis. Bet ką tai turi bendro su dvasingumu? https://images.app.goo.gl/K4iqmGVH6FCXQR8v6
Viliaus, gal gali pasidalinti info apie ką užsiminei. Kokiu būdu žadama pasauliu pateikti medžiagą apie puolusias būtybes. Iš kokio judėjimo kyla šių žinių šaltinis.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie mažumų viešpatavimą?

24 Vas 2020, 13:48

 Oho kiek daug šiame šou bhakti :) 
O iš kur tu žinai kur yra bhakti ir kas tai? Tu apie ją tik girdėjai iš tų, kurie jos neturi ir tik tavo protas nupiešė ir pagal tai matuoji. Ramą demonus žudė ne po vieną, o po tūkstantį. Bhima juos traiškė.... 

 Skaičiau jo knygą "Kelionė namo" , labai patiko.  
Tą knygą rašė ne jis, o daug susėdusių šarlatanų, plius jie plagijavo iš vieisems patikusių knygų "Gyveniams su Himalajų mokytojais" Swami Rama ir "Jogo autobiografija" Šivanandos. Tokiu būdu jie sukūrė apie save iliuziją, pavertė save stabais mažatikiams. Tai ir demonų jėga. Tokiu būdu jie nukreipia žmonių dėmesį/energiją/jėgas į save ir tas jėgas panaudoja savo tikslams. Patys žmonės jiems atiduoda savo energiją. Taip daro beveik visi lektoriai, kurie tik skambantys cimbolai. 
Paveikslėlis Mano Facebookas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių