Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 18:14

Subtilūs momentai, mums turbūt sunku suvokti, ką reiškia tiesiai iš Dievo. Be to, Dieviškumas į jokią kalbą, net sanskrito netelpa, o Prabhupada angliškai kalbėjo tik vidutiniškai (vėlgi sąvoka vidutiniškai - jam anglų buvo antroji kalba). Jau vien čia yra didžiulis momentas, apie filosofinius niuansus net nereik kalbėt... O jų tikrai egzistuoja nemažai. Visi gi suprantam, kad šventraščius nereik tiesiogiai suprast.

Aš šitame dalyke matau palaimą, tai yra pati esmė - Dievo ieškojimas ir bent dalinis atradimas. :) Dievas - tai meilės ir teisingumo tobulybė. Tai neapsakoma žodžiais ir neaprašoma. Juk net šioje Žemėje viskas tobulai sustyguota, tai neįmanoma be milijardų niuansų "ant kiekvieno kampo". Niuansuose slypi tiesa. Kiekvienam momentui būtų galima surasti daugybę patiksilnimų, kaip įmanoma tai aprašyti? O jei nukirsi kaip kirviu, tai bus tik dalinė tiesa. Šventraščiai skirti užvesti ant kelio, įsikvėpti. Vėliau lieka tavo paties gyvenimas, dvasinė praktika, kontempliacijos ir mantra.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 20:01

Na, reikia neužmiršt ir tokio fakto, kad Prabhuapda atvyko ir aiškino kiaulėms ir šunims. Gyveno tvarte,kiaulių garde. Jis davė tą ką turėjo pats, jis davė Bhakti. O visą kitą patys ieškoti turim. Yra Patadžalis(anandos šešos inkarnacija). Galime imt ir studijuot. Yra radža joga-valdovų joga, yra karma joga, ajurveda ir t.t. Dabar tik taip atrodo, kai tiek žinių sklinda, yra internetas ir daug kitokių būdų kažką sužinot, bet tuo metu buvo visiška tamsa. Atvyko vienas, gyveno vienas kažkokioje landynėje, bendravo su visiškais degeneratais.... Čia labai rimti dalykai, nes gunos tai sukasi iš visų su kuriais bendraujama, sukasi ir apsisuka aplink švaresnį žmogų. Kad ir koks tu doras būsi, užtenka kažkiek laiko pabendraut ir tave nutemps kiaulės iki savo lygio. Bet jo nenutempė, jis juos  ištempė. Tai parodo, kad jis buvo aukščiau gunų.  
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 20:38

Be jokios abejonės, Prabhupada buvo neeilinė asmenybė. Bet aš tik akcentuoju, kad tiesa neužsibaigia ties šventraštyje parašytu sakiniu. Juolab, kai jis triskart perverstas per skirtingas kalbas. Tai dvi tiesos, kurios neprieštarauja vienai kitai. :)

Man tiesiog šiek tiek krito , Gintaraska, Jūsų kategoriškumas, todėl ir iškėliau klausimą, kodėl nesate filosofiškas iki galo. Pvz, citavote Prabhupadą, kad geismas artina prie demoniškos sąmonės. Viskas teisingai, bet Jūs parašėte, kad cituoju "Na, čia aiškiai parašyta, kad homikas - tai demonas. Psichiaka demoniška, viską dulkint".

Jūsų interpretacija gana kategoriška. Aš matau klausimą, ar homoseksualas visada yra toks demonas, ar čia jo ydų pasekmė. Apskritai gi visos ydos yra demoniškos prigimties, nukreiptos ar kylančios iš pasitenkinimo. Visi mes turim demoniškų savybių, o karmos keliai nežinomi. Kažkas gimė balandžiu, kažkas gėjum. Kita gyvenimą vėl viskas keisis:) Kita vertus, ta koreliacija tarp dorybės ir homoseksualizmo išties yra labai įdomus momentas, galimai ji tikrai egzistuoja.

Ypač jei kalbėtume apie homoseksualizmą tarp elito. Nors vėlgi tikslių skaičių nėra, bet natūralu, kad demonai dažnai yra homoseksualai, nes pas juos apstu visas spektras ydų.
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 13:57


Dėl tų video, tai keliate bangas kaip žurnalistai prieš Karbauskį. Tai ne tiek faktai, keik jūsų požiūris į tai, ką daro. Popiežius bučiuoja VISIEMS rankas, kaktą. Aš įžvelgiu, jog tai yra Dievo palaiminimas, negu kad nusižeminimas. Nejau norėtumėte, kad šventasis popiežius Pranciškus Rokefeliariui pastatytų koją ant galvos???


Harė Krišna
Tai jūs pritariate Popežiui dėl homoseksualinių santykių? 
Gintaraska jūs eilinį kartą nukreipiate pokalbio temą. Šiame pasisakyme apie homo tritya tiksha nė žodeliu neužsiminiau, o jūs... O sakykite jūs nepritariate?
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 14:12

Viliau, kad ir kiek apsišvietęs Gintaraska, abejoju kad seka Prabhupada, kad ir kaip gražiai rašoma. ISKCON yra pats didžiausias Šrila Prabhupados darbas, o stebint kaip juodinami aukščiausi ISKCON lyderiai, Prabhupados inicijuoti mokiniai, kaip keliami visokie iš konteksto išrauti žodžiai. Viena ranka glosto, kita muša. Tai nėra nuoširdu. Taip griaunama paramparos seka- pasitikėjimas Mokytojų autoritetu. Dhananjaya Donato vizija, kad žmonės rinktųsi šiame forume diskutuoti apie bhakti - meilę, dalintis realizacijomis, dalintis patirtimi, dalintis paslaugomis ir dirbti prie bendrų projektų, skleidžiančių Dievo Meilės šviesą, o ne klausytis kokių tais, būktai, niekuo dėtų pasidalinimų nuorodonus į dar labiau abejotinus informacijos šaltinius, su kaltinimais lyderiams. Negarbinga, Gintaraska, negarbinga. Jau nekalbant apie tai, jog absoliučiai neprisistatėte kaip į jus kreiptis, ką atstovaujate ar bent jau kurie Krišnos sąmonės Guru Mokytojai Jums priimtini. Galbūt gyvenime mes visai įdomiai pabendrautumėme, bet čia, forume, atskleidžiate save ne iš gražiausios savo pusės.. Harė Krišna.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 15:13

Tada turėsi apkaltint ir šitą šventą asmenį už jo pasakytą tiesą apie valdžią https://www.youtube.com/watch?v=mQBfzMVfV4s nors jis gražiai sako, bet kas turi ausis tikrai išgirs.
 Bhagavat-gitos vertėje ir jos pasisakymas apie Isconą https://www.youtube.com/watch?v=hkm00GsIn6U

https://www.youtube.com/watch?v=hZlfGUd ... be&t=3m53s  štai atsakymas Hakimovo
https://www.youtube.com/watch?v=ZUoZ96gRo1I čia atsakymas pačių tų, kurie tame nuo pat pradžių, jei trumpai, už maharadžų nusikaltimus, mokama iš atėjusių į Isconą sąskaita. Surenkamos didžiulės sumos ir už tuos, kurie padarė nusikaltimus moka kiti.  Aš tik duodu faktus, jokių savo komentarų. 
Toliau  http://www.iskconirm.com/ru/btp_si2_ru_ ... ISKKON.htm Tame puslapyje trumpai. Isconas pripažysta, kad Prabhupada nieko nepaskyrė Guru. Jis tik paskyrė 11 ritvikų.(dvasinininkų) Ir didžiausią smūgį sudavė GBS valdžia sudavė isconui būtent patys iškreipdami Prabhupados nurodymus.

Studijuokit.
Paskutinį kartą redagavo 1 Gintaraska. Iš viso redaguota 21 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 15:20

Ir štai paie tuos, kurios Prabhuapda paskyrė ritvikais ir koks jų likimas. Kaip ir rašiau, arba jų atsikratė, arba tai tiesa. Manau, kad atsikratė ir taip užėmė jų vietą.
А вот их последующая судьба:
1. Его Святейшество Киртанананда Свами покинул ИСККОН, когда был уличен в запрещенной деятельности, осужден за рэкет. Отсидел в тюрьме длительный срок. После освобождения снова пытался стать гуру. Умер в октябре 2011 года. Гомосексуалист.
2. Его Святейшество Сатсварупа дас Госвами недавно под давлением фактов признался, что имел любовную связь с замужней ученицей Прабхупады. Лишен права принимать учеников.
3. Его Святейшество Джаяпатака Свами характеризуется другими гуру как человек, одержимый желанием приобрести как можно больше учеников, в том числе «крадя» их у других гуру ИСККОН. Получал за это взыскания Джи-би-си.
4. Его Святейшество Тамала Кришна Госвами осуждался Джи-би-си за попытку узурпировать всю власть в ИСККОН, и объявить себя единственным наследником Прабхупады. Уходил к Нараяне Махараджу, правда потом возвращался и каялся. Погиб в автокатастрофе.
5. Его Святейшество Хридаянанда Госвами осуждался Джи-би-си за благословения гомосексуалистов.
6. Его Святейшество Бхавананда Госвами - гомосексуалист. После изобличения — покинул ИСККОН. Осуждался Джи-би-си за жестокое обращение с детьми и гомосексуальные контакты во Вриндаване. В настоящее время — консультант ИСККОН.
7. Его Святейшество Хамсадута Госвами покинул ИСККОН после вынесения ему порицания с туманной формулировкой «запрещенная в ИСККОНе деятельность».
8. Его Святейшество Рамешвара Свами покинул ИСККОН после громкого скандала, просочившегося в прессу. Обвинялся в домогательствах к 15-летней девочке.
9. Его Святейшество Харикеша Свами. Тут без комментариев. Все знают о знаменитом Ривьера-гуру. Не только женился, но и украл 3 миллиона долларов у ИСККОН. В настоящее время бросил Монику, которую объявлял воплощением Радхи. Заявил, что Радхарани послала ему новую свою аватару, и сейчас живет с этой новой подружкой.
10. Его Милость Бхагаван дас Адхикари покинул ИСККОН после ряда сексуальных скандалов. Отсидел в тюрьме. Сейчас проповедует «сексуальную философию новой эпохи».

11. Его Милость Джаятиртха дас Адхикари покинул ИСККОН, чтобы основать свой собственный культ ЛСД. Был обезглавлен одним из своих учеников.
И это — ближний круг Прабхупады. Это — то, что он посеял, вот такие вот всходы.
Источник: Татьяна Чехова (бывшая кришнаитка), взято с форума диакона Андрея Кураева.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Tadas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 18:15

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 15:28

http://bhaktijoga.lt/audio/kas-yra-ritv ... s-20111105 čia va truputi kalba apie ritvikus kam idomu :)
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 17:09

Tada turėsi apkaltint ir šitą šventą asmenį už jo pasakytą tiesą apie valdžią https://www.youtube.com/watch?v=mQBfzMVfV4s nors jis gražiai sako, bet kas turi ausis tikrai išgirs.
 Bhagavat-gitos vertėje ir jos pasisakymas apie Isconą https://www.youtube.com/watch?v=hkm00GsIn6U

https://www.youtube.com/watch?v=hZlfGUd ... be&t=3m53s  štai atsakymas Hakimovo
https://www.youtube.com/watch?v=ZUoZ96gRo1I čia atsakymas pačių tų, kurie tame nuo pat pradžių, jei trumpai, už maharadžų pyderastiją, mokama iš atėjusių į Isconą sąskaita. Surenkamos didžiulės sumos ir už tuos, kurie padarė nusikaltimus moka kiti.  Aš tik duodu faktus, jokių savo komentarų. 
Toliau  http://www.iskconirm.com/ru/btp_si2_ru_ ... ISKKON.htm Tame puslapyje trumpai. Isconas pripažysta, kad Prabhupada nieko nepaskyrė Guru. Jis tik paskyrė 11 ritvikų.(dvasinininkų) Ir didžiausią smūgį sudavė GBS valdžia sudavė isconui būtent patys iškreipdami Prabhupados nurodymus.
Nenoriu veltis į tas nesąmones, nors jau kaip ir įsivėliau. Jeigu netikite Krišna, taip ir deklaruokit, o ne pilstykit tokius alogizmus kaip antai "aš tik pateikiu faktus", "aš jums nieko nenoriu įrodyti". Jūs tais faktais manipuliuojate kaip tinkamas, o ir faktų ištakos yra bedievės. Jeigu toji Tamara išėjo iš ISKCON, kuo ji negalėjo eiti į Gaudya Math? Todėl kad netiki į Dievą. Jau nekalbu - į Krišną, kadangi pasirašo "buvusioji krišnaitė". Ir čia beprasmiška kažką įrodynėti priešingai,  kuo pagrįsti josios ar jūsų taip vadinami (ne-)teiginiai.
Ar žinote kas yra išpirkos laiškas? Tai laiškai, kuriuos nuslepiant parašą, klijuojami iš niekuo dėtų laikraščių straipsnių. Žurnalistas, rašydamas savo straipsnį apie šv.Velykas, nė nenutuoks, kad jo tekstą kas panaudos piktiems kėslams. Taip ir jūsų šaltiniai remiasi nuotrupomis ir jūs tikite jais, o ne jų misija. Ir Jūsų anonimiškumas jums suteikia neribotą galią čia klijuoti provokatyvias nuorodas, kurios nebūtinai atspindi tiesą - jos tiesiog rezonuoja su tuom, kuo jūs (ne-)tikite.
Harė Krišna
Paveikslėlis
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 17:12

Jūs, matomai neskaitote ką aš rašau, o pyktis aptemdo jūsų intelektą. Paskaitykite apie ką aš rašau. Aš rašau apie tikrus Prabhupados 11 įšventintus dvasininkus, kurių atsikratė, o vietoj jų stovi beveik visi žydukai. Jūs neskaitote kas parašyta :) 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 17:18

Jūs, matomai neskaitote ką aš rašau, o pyktis aptemdo jūsų intelektą. Paskaitykite apie ką aš rašau. Aš rašau apie tikrus Prabhupados 11 įšventintus dvasininkus, kurių atsikratė, o vietoj jų stovi beveik visi žydukai. Jūs neskaitote kas parašyta :) 
Kodėl Jums svarbu, kad aš perskaityčiau? :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 17:40

Man nesvarbu, kad jūs perskaitysite, man svarbu, kad jūs nesijaustumėte komfortiškai, kad neužmigtumėte sofutėje. Aš sutinku su tuom, kad taip malonu gyvent, kai kiti galvoja, bet taip gyvena visos avys. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 18:21

Man nesvarbu, kad jūs perskaitysite, man svarbu, kad jūs nesijaustumėte komfortiškai, kad neužmigtumėte sofutėje. Aš sutinku su tuom, kad taip malonu gyvent, kai kiti galvoja, bet taip gyvena visos avys. 
Išvadinti oponentą avimi turbūt yra aukščiausia šios diskusijos kulminacija. :D Ech.. Ką jau padarysi, apmaudu tai skaityti. Nesupykdėte, bet nuliūdinote stokodamas rimtų argumentų, griebiatėsi pašnekovo savybių žeminimo. Sena kaip svietas technika nieko naujo.
Ką iš tikrųjų  vertinu tai tuos pasidalinimus kur cituojate ar minite vedines istorijas, šventraščius, kad ir Mahabharatos paslaptis. Juos pasižymėjau perskaityti. Viliuosi dar pateiksite ta tema tikrai dėmesio vertų dalykų. Bet visa kita tėra niekuo neypatinga anonimo nuomonė. Lygiai kaip jei išeičiau į harinamą, rathayatrą ar šiaip į gatvę ir pirmų pasitaikiusių praeivių paklausčiau, ką jūs manote apie krišnaitų judėjimą, tai išgirsčiau tokius pat kaip jūsų žodžius. O tokių žmonių, kaip suprantate daugiau nei avių. Spręsti Jums. Na kaip jau kas...
Suprantama sulygindamas su avimi Jūs manęs negalėjote supykdyti, nebent nuliūdinote, bet kažkodėl tikiu, jog ir Jūs man taip pat rastumėte už ką atleisti.  :)
Harė Krišna
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 19:31

Gintaraska:
Išvadinti oponentą avimi turbūt yra aukščiausia šios diskusijos kulminacija. :D 
Jūs save prie avių priskyrėte ar aš jus pavadinau avimi? Ar nemanote, kad jau į asmeniškumus perėjote? :) Gal grįžkime prie temos? Nes jūs mane vis kaltinate, kad aš nuklystu....
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

29 Sau 2017, 20:47

:) Mano akimis, Vydas su gerais ketinimais karštokai sureagavo į Gintaraskos nevyniojimą į vatą. Nemaloni tiesa ir šiek tiek tiesmukiškumo (manau, Gintaraska neprieštaraus dėl šito termino) dažnai sukuria tokias situacijas.

Aš asmeniškai esu dėkingas Gintaraskai už šią temą, kadangi pats nesigilinau į visa tai, nors aiškiai jaučiau kažką negero iš kai kurių asmenybių. Kiekvienas priims pagal save, aš esu tokios nuomonės, kad galima neutraliai, be neigiamų emocijų, su Dievu širdy kalbėt apie bet kokius nemalonius dalykus.

O grįžtant į temą, tai tiesiog buvo iškeltas klausimas apie homoseksualų klanų viešpatavimą įvairiausiose intstitucijose, šiuo atveju dvasinėse. Kaip suprantu, Gintaraska turi tvirtą nuomonę, kad homoseksualai - tai demonai, valdantys pasaulį. Faktai kalba už save, aš tik pridurčiau, kad homoseksualizmas - tai dažna demonų savybė, bet ne visi homoseksualai didesni demonai nei heteroseksualai.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

07 Bal 2017, 16:19

Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

15 Geg 2017, 14:50

O ką jūs dažniausiai matote, matote įvairiausio plauko maharadžus. Jūs jo nematote beveik niekur, jie uždusinti. O kaip manote kodėl Lakšmi Narajana das mebe Iscone arba Atma tatva prabhu?


Jei del Lakšmi Narajana das tiesa, tai labai puiku. Jis geras spekuliuotojas ir melagis.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

23 Geg 2017, 19:10

Tai jūs tikite tuo, kad ieva ir adomas - tai pirmieji žmonės, prieš tai nieko nebuvo? 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

23 Geg 2017, 23:23

Žmonės - taip. Bet reikia turėti omenyje rasę, genetiką. Dievas sukūrė daug augalų, medžių ir gyvūnų.
Ištrauka iš Biblijos Senojo Testamento

 VIEŠPATS Dievas paėmė žmogų ir apgyvendino jį Edeno sode, kad jį dirbtų ir juo rūpintųsi. 16 Ir įsakė žmogui VIEŠPATS Dievas, tardamas: „Nuo visų sodo medžių tau leista valgyti, 17 bet nuo gero bei pikto pažinimo medžio tau neleista valgyti, nes kai tik nuo jo paragausi, turėsi mirti.“
18 VIEŠPATS Dievas tarė: „Negera žmogui būti vienam. Padarysiu jam tinkamą bendrininką.“ 19 Taigi VIEŠPATS Dievas padarė iš žemės visus laukinius gyvulius bei visus padangių paukščius ir atvedė juos pas žmogų pamatyti, kaip jis juos pavadins. Kokiu vardu žmogus pavadins kiekvieną gyvą būtybę, toks turės būti jos vardas. 20 Žmogus davė vardus visiems galvijams, visiems padangių paukščiams ir visiems laukiniams žvėrims, tačiau sau tinkamo bendrininko nerado.
21 Tuomet VIEŠPATS Dievas užmigdė žmogų giliu miegu ir, jam miegant, išėmė vieną šonkaulį, o jo vietą užpildė raumenimis. 22 O iš šonkaulio, kurį buvo išėmęs iš žmogaus, VIEŠPATS Dievas padarė moterį ir atvedė ją pas žmogų. 23 O žmogus ištarė:
„Štai pagaliau kaulas mano kaulų
ir kūnas mano kūno.
Ji bus vadinama moterimi,
nes iš vyro buvo paimta.“
24 Todėl vyras paliks tėvą ir motiną, glausis prie žmonos, ir jie taps vienu kūnu.
25 Jiedu buvo nuogi, žmogus ir jo žmona, tačiau nejautė jokios gėdos.
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

23 Geg 2017, 23:27

O štai ištrauka apie tai, kaip kurstymu susvyruoja tikėjimas:

 
Pradžios knyga 3
"O žaltys buvo sumanesnis už visus kitus laukinius gyvūnus, kuriuos VIEŠPATS Dievas buvo padaręs. Jis paklausė moterį: „Ar tikrai Dievas sakė: ‘Nevalgykite nuo jokio medžio sode!’?“ Moteris atsakė žalčiui: „Sodo medžių vaisius mes galime valgyti. Tik apie vaisių to medžio, kuris sodo viduryje, Dievas sakė: ‘Nuo jo nevalgysite nei jį liesite, kad nemirtumėte!’“ Bet žaltys tarė moteriai: „Jūs tikrai nemirsite! Ne! Dievas gerai žino, kad atsivers jums akys, kai tik jo užvalgysite, ir būsite kaip Dievas, žinantis, kas gera ir kas pikta.“ Kai moteris pamatė, kad tas medis geras maistui, kad jis žavus akims ir kad tas medis žada duoti išminties, ji skynėsi jo vaisių ir valgė, davė ir savo vyrui, buvusiam su ja, ir šis valgė. Tuomet abiejų akys atsivėrė, ir jiedu suprato esą nuogi. Jie susiuvo figmedžio lapus ir pasidarė juosmens aprišalus."

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių