Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Ką manote apie mažumų viešpatavimą?

19 Sau 2017, 09:13

http://pasaulis.lrytas.lt/ivykiai/popie ... i-geju.htm

Ką manote apie tokius lyderių pareiškimus?
Šrimad-Bhagavatam aiškiai parašyta, kas yra tokie homoseksualai ir kokia jų psichika. 
Paskutinį kartą redagavo 2 Gintaraska. Iš viso redaguota 21 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

19 Sau 2017, 12:24

Ką manote apie tokius dalykus http://www.galva108.org :) GAY & LESBIAN VAISHNAVA ASSOCIATION
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

19 Sau 2017, 20:25

Šiuo konkrečiu atveju, popiežius daugiau yra teisus. Jei homoseksualai turi tokį sutrikimą, tai tiesiog jų karmos pasekmė. Problemų su geismu turi beveik visi.

Problema tame, kad homoseksualizmas yra tiek elito, tiek bažnyčiios stumiamas kaip normalus, gerbtinas dalykas. Jų teisės darosi svarbesnės už likusių.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

23 Sau 2017, 12:37

Problema, manyčiau,  yra ne Bažnyčios, ne religijose, o kokie asmynys tenkina savo ambicijas, įtraukdami į savo seaksualinių norų tenkinimą. Kas prisidengęs visu tuom tenkina savo aistras
Paimkim Šrimad-Bhagavatm 3.20.23
Tada iš sėdmenų Brahma sukūrė demonus, kurie buvo nepaprastai gašlūs. Apimti nepasotinamos aistros jie metėsi prie Brahmos (puolė Brahmą), ketindami su juo suartėti (jį išdulkinti/išprievartauti). kur skliausteliai tai mano vertimas šiuolaikiniu žargonu.
Prabhupadod komentaras: Lytinis gyvenimas yra materialios egzistencijos pagrindas. Kelintą kartą mes skaitome apie tai, kad demonus kankina nepasotinamos kūniškos aistros. Kuo mažiau seksualinių kūniškų aistrų turi žmogus, tuo artimensis jis tampa pusdieviams, ir priešingai, kuo labiau jis linksta į seksualinius malonumus, tuo labiau jis degraduoja nusirisdamas iki demonų lygio.


O ar kas skaitėte, kad Šrimad-Bhagavatam kažkurioj daly aiškiai Prabhupada pabrėžia, kad šiame kali amžiuje draudžiama sanjasa? O kiek dabar sanjasų, swamių?
Paskutinį kartą redagavo 1 Gintaraska. Iš viso redaguota 21 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

23 Sau 2017, 19:48

Siulyciau nevartoti tokiu zodziu kaip jusu skliausteliuose, Gintaraska. Arba jei taip visi pradetu reiksti savo emocijas tai ir toliau butu krisnos samones forumas bet jau "pasauletiskas" . As irgi parasiau "uzknyso " zinuteje Viliuj. Negerai. Atsiprasau.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

26 Sau 2017, 10:29

Paveikslėlis


Kas nesupranta rusų kalbos
Popiežius bučiuoja ranką deividui rokfeleriui, henriui Kisendžeriui ir džonui rotčildui. Kas apie kisendžeri nieko nežino, tai didžiausias 20 ir 21 amžiaus psichopatas, homikas. didžiausias demonų įrankis prieš žmoniją ir visas šviesiausias vertybes. Štai tikroji mafija. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

26 Sau 2017, 17:34

Kažkokių komentarų turbūt čia ir nebereikia... :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

27 Sau 2017, 10:25

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... nuDZfMvnlg   štai video. Gerai įsižiūrėkite kas čia vyksta. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

27 Sau 2017, 14:53

manau, kad reikia ir šitą video čia patalpinti  https://www.youtube.com/watch?v=77EipBaBWD4   aš nieko nesakau, tieisog faktai, daugiau nieko.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 00:04

Gintaraska labai vertinu jūsų gilias įvairiapuses žinias, šventraščių nusimanymą, tai išties didelis lobis, kad dalinatės pikantiškais neįprastais dalykais - nuoširdžiai sakau - labai įdomu, bet kartu neramina faktas, kad perdaug piktžodžiaujate apie šventas asmenybes. Nežinau kaip ten kas, bet rizikuojate prarasti bhakti skonį..

Dėl tų video, tai keliate bangas kaip žurnalistai prieš Karbauskį. Tai ne tiek faktai, keik jūsų požiūris į tai, ką daro. Popiežius bučiuoja VISIEMS rankas, kaktą. Aš įžvelgiu, jog tai yra Dievo palaiminimas, negu kad nusižeminimas. Nejau norėtumėte, kad šventasis popiežius Pranciškus Rokefeliariui pastatytų koją ant galvos???
Harė Krišna
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 11:04

Lieka klausimas, ar tos abejonės  yra pagrįstos. Jei pagrįstos (o jos greičiausiai pagrįstos),  Gintaraska tiesiog prisideda prie tiesos skleidimo. Intelektualus žmogus visada suabejos įtarimą keliančiais momentais, tai jei jau suabejoji viduje, nėra nieko blogo, jei tuom ir pasidalini.Čia kaip pasakyti - va, dingo viduje tikėjimas Dievu. Tai tiesa ir neapgaudinėjimas nei savęs, nei kitų. Nekalbu apie asmenybių smerkimą, tai daugiau yra abejojimas pasauline sistema. Bent aš taip priimu šituos dalykus. Asmenybės, patekusios į sistemą, dažnai turi uždusinti savo Paramatmą, jei ji dar nors kiek funkcionavo. Tokia apsunkinta situacija - tai jų karma.

Vydai, dėl to, kad popiežius visiems rankas bučiuoja. Čia atsakymas turbūt vienareikšmiškas, kad su demonais bičiuliautis ir jiems rankas bučiuoti tikrai nėra normalu:) Tas pats Donatas (turbūt nesumeluosiu dėl to) yra pasakęs, kad labai juoda energetika yra aukščiausių dvasininkų.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 11:40

Plius Induistai padarė savo tyrimą https://www.youtube.com/watch?v=Ya83krK1O1w
Jei nori atsikratyt tie kas stovi už vairo, apie tai rasi visur, už kiekvieno kampo, bet jei nori kažkas pasakyt tikrus faktus, labai sunku surast juos, jų beveik nėra. 
Tarybų laikas buvo toks bhaktas, rimtas bhaktas. Jis pionierius ir dabar tebėra, parašykite jam ir jis jums papasakos kaip jo norėjo atsikratyt jo iš jav atvykę.  Štai jis https://www.youtube.com/watch?v=pyfL1JcQzYM

Reikia neužmiršt taip pat tokio fakto, kad Parikšitas, pirmasis Kali amžiaus pradžioje buvo nunuodytas nagų(gyvačių) karaliaus Takšakos dėka. Jėzų Kristų išdavė jo mokinys judas, pabučiuodamas jam į skruostą. 
Kai sužinojo Kapila munis(išminčius) kad karalius bus nunuodytas, jis paskubėjo pas karalių, nes žinojo ir mokėjo neutralizuot tuos nuodos. Pakeliui pas Parikšitą, Takšaka pasitiko tą išminčių ir susitarė su juo, kad sumokės jam kur kas daugiau nei jis tikisi gaut iš valdovo. Išminčius sutiko ir Takšaka įvygdė tą ką ir turėjo padaryt. Kaip manote, ar tam išminčiui tikrai rekėjo tų auksų ir turtų už kuriuos jis neįvygdė savo pareigos? Ar ne manote, kad tai parodo kokia ateitis laukia valdovų ir žynių. Pažiūrėkite kas darosi: brachmanai parsiduoda, valdovai žudomi ir nuodijami. Jei pasidomėsite istorija, ypač romos laikų, tai pamatysite, kad beveik visi karaliai buvo nunuodyti greta jų stovinčių asmenų, kurie tai darė su didžiausiu malonumu, savo prigimčiai būdingom savybėm. Naudodavo itin lėtai veikiantį gyvačių nuodą, kuris veikdavo labai ilgai ir niekas negalėdavo suprast kas darosi su tais karaliais ar kitais aukštas pareigas užimančiais asmenimis.

O aš ką nors apie Popiežių pasakiau, nieko nesakiau, jūs visą kitą patys sugalvojote ir patys nusprendėte, bet tą nusprendėte pagal tai kas jums tas dogmas tokias įkalė. Negalima nieko mąstyt? Jei tu mąstai, kad tai negerai, manai ims ir Krišna tave nubaus? :) Tai fašizmas, o ne Krišna. Mąstymas duotas kad mąstyt, o ne kiti kad už jus mąstytu. Nemąsto kiaulė, avys ir kiti gyvūnai. Ką duoda tą ir ėda. Intelektas duotas žmogui analizuot ir stebėt. Jei tu atiduodi savo balsą už tą ar aną, reiškia tu pritari tam, stoji į jų gretas, jei atsisdakai remti juos, atiduot savo balsą(energiją) tu renkėsi kitą pusę. 

Pasidomėk Kisendžeriu. 
Paskutinį kartą redagavo 2 Gintaraska. Iš viso redaguota 21 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 12:07

Donatas viską žino, aš jam tų video tiek prisiunčiau. Bet jis patsniekam nieko neduoda, varo savo opera. Pagal programa, bet gyvybes tose lekcijose nera, nera Dievo. Dieva ghali duot, kass ji turi, o kaas neturi, tik tauskia

Yra toks mahaprasadų gamintojas indijoje, nepamenu aš jau jo vardo. Tai jis kartą išvydo kaip dviem maharadžams atvežė 2 berniukus, nepamenu dabar tos istorijos ar tai jis pamatė ką jie darė ar suprato, dėl to negaliu dabar nieko pasakyt, bet jis 1.5 metų buvo nutraukęs visus ryšius su isconu, paskui grįžo. Žodžiu, buvo šoke po to ką išvydo, negalėjo atsigaut.
Tylėjimas ir apie tai nieko nekalbėjimas - tai ir yra nusikaltimas, būtent už tai ir dings skonis.

Va, galit pasiklaust Bhagavat-gitos tarybų laikų vertėjos apie Bhakti vigjana maharadžą https://www.youtube.com/watch?v=h8DLXrNDbBM  kaip jis veikia.
Paskutinį kartą redagavo 1 Gintaraska. Iš viso redaguota 29 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 12:15

Yra ir tokių dalykų, mažai kur rodomų ir mažai kas kalba apie tai http://www.iskcontruth.com/2010/12/radh ... ed-in.html

Yra žmonių, kurie kalba apie tą knygą "Kelionė namo" kad ne jis ją parašęs, daug kas išgalvota ar paiimta iš kitų ir perdaryta.

Užtenka paiimt judėjų torą ir Mahabharatą. Pavyzdžiui Dovydas piešiamas  kaip piemenukas su fleita. Ką tai primena? Arba Mozė-kūdikis įdedamas krepšelį ir paleidžiamas plaukti upe. Tai istorija taip pat iš mahabharatos apie Karną, Saulės dalinė inkarnacija. Karna - tai tas pats asmuo, kuris Ramajanoje buvo Sugriva. Va, tokių dalykų, faktų galima rast. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 12:37


Dėl tų video, tai keliate bangas kaip žurnalistai prieš Karbauskį. Tai ne tiek faktai, keik jūsų požiūris į tai, ką daro. Popiežius bučiuoja VISIEMS rankas, kaktą. Aš įžvelgiu, jog tai yra Dievo palaiminimas, negu kad nusižeminimas. Nejau norėtumėte, kad šventasis popiežius Pranciškus Rokefeliariui pastatytų koją ant galvos???


Harė Krišna
Tai jūs pritariate Popežiui dėl homoseksualinių santykių? 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 13:03

Gintaraska, sutinku iš pačios esmės beveik su viskuom, niuansus palikim šone. :)

Man kyla klausimas, kad toks intelektas turėtų abejoti ir šventraščių tikslumu, ką Jūs ir darote. Visgi tam tikras vietas iš šventraščių jau priimate kaip dogmas. Aš čia matau tam tikrą prieštaravimą, gal pakomentuotumėt šitą momentą? Aš jei abejoju, tai praktiškai viskuom, apart pamatinių dalykų kaip Dievo egzistavimas ir tom tiesom, kurias gali pats patirti savom patirtim. Visa kita aš palieku bent dalinei filosofinei diskusijai. :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 16:31

Prabhupada visų pirmą mokino visus kaip dirbt patiems žemę, bet kai kurie aiškina, kad tai ne brachmanų reikalas, prabhupada buvo už fizinį darbą, nors dauguma lektorių vengia to, primesdami, kad tai ne jų prigimtis. Jie tai daro iš savo silpnumo ir tingumo ir iš to plaukia jų filosofija ir tokiu būdu klaidina.


Va, turiu įkėlęs video kaip jis mistiniu būdu aprašo kas buvo Džonas Lenonas praeitame gyvenime. https://www.youtube.com/watch?v=Lj9VbTrX3RI  Prabhuapada buvo mistikas, mes daug ko nežinome apie jį. Bet aš juo visiškai pasitikiu. Bhakto lygį reikia pasiekt, dvasinį vardą reikia nusipelnyt.
Prabhupados knygose nėra parašyta, kad reikia ieškot onutės, birutės ar dar kokio petro, ten aiškiai pasakyta apie išsilaisvinusias, su kūnu ir protu nesitaptinančias asmenybes, sau naudos jokios neieškančios būtybės, tokios kaip Šukadeva gosvamis, Prahlada Maharadža ir t.t. 
Ar nemanote, kad norint sutikt tokias asmenybes, reikia art kaip šernamas žemę su nosim? Ar nemanote, kad reikia gerai padirbėt? Ar nėra pasakyta, kad vienas iš milijono ar milijardo? ar ten parašyta ar pasakė, kad visi išeilės? :) Įdomu sužinot ką patys mąstote, o ne tai kas už jus kuria iliuzijas. 
"Iš milijono žmonių vos vienas siekia gyvenimo tobulumo. O iš milijonų pasiekusių tobulumą tik keliems pavyksta pažint Dievą". Apie kokį tobulumą eina čia kalba? 
Mano prieštaravimas - tai tik mano netobulumas ir mano kvailumo pasireiškimas. Kaip ir jūs, aš negaliu nurimt ir noriu žinot. Todėl ir manęs nereikia klausyt :)
Paskutinį kartą redagavo 3 Gintaraska. Iš viso redaguota 29 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 17:08

Prabhupadai visi turime būti dėkingi. Darbai kalba už jį patį, kokia jis buvo neeilinė asmenybė, bhakti taip pat didžiulis. Man tik lieka klausimas, ar to užtenka, kad šimtu procentu priimti viską iš jo, kaip tiesiai iš Dievo.

Tarkim Prabhupada yra pasakęs, kad Hitleris buvo geras žmogus ir nenužudė tiek žydų, kiek yra skelbiama. Dėl "gero" žmogaus gal tai buvo ironija, gal ir ne, dėl žmonių skaičiaus, tai , matyt, tiesa. Vėliau jis tą nuomonę pakeitė į visiems labiau priimtiną. (galbūt dėl elementarių priežasčių) Čia tik vienas pavyzdys, kad neįmanoma viską aklai priimti ir iš Prabhupados. Tas pats gali galioti ir jo verstuose šventraščiuose. Aš tos nuomonės, kad bet kokia informacija, praeidama pro žmogų/asmenybę/sielą, tampa nebe tokia skaidri kaip iš Dievo. Apie Prabhupados kategoriškumus, išsprūdusias frazes... na, taip, galbūt tai visada transcendentinė emocija. Bet aš neatmesčiau ir to, kad ir kokia iškili siela bebūtų, žmogaus kūne ji tampa daug sąlygotesnė. Aš tikrai nesiimu spręsti, kada tas pyktis transcendentinis, kada ne, tiesiog absoliučiai aklai tikėt aš negaliu, su visais to pliusais ir minusais:)

Aš nemenkinu Prabhupados, aš tik visame kame matau filosofiją. Filosofija yra neatsiejama dalis absoliučios tiesos, pridėjus bhakti, gautume neblogą rezultatą. Tame ir momentas, kad tarkim aš Dieviškumą pajaučiu daugiau per filosofiją ir kontempliacijas, (mantra man yra tik papildomas katalizatorius), Jūs galbūt per atsidavimą ir šventą vardą. Nesilyginu su niekuom ir į nieką nepretenduoju, tikrai... :) tiesiog buvo įdomus tas mini prieštaravimas, buvo smagu gauti atsakymą.

Apie jogos, atsidavimo tobulumą ir juodą darbą praktikoj parašysiu vėliau, kai laiko daugiau bus:) manau tai temos, kuriomis naudinga mąstyti.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 17:33

Prabhuapadą prašydavo ką nors iš mokinių paskaityt jam to k ąjis rašė. Ir mokiniai klausdavo jo, kodėl jūs norite  klausyt tą ką pats užrašėte, jis į tai atsakė, kad tas knygas jam sudiktavo Pats Krišna. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie Homoseksualų viešpatavimą?

28 Sau 2017, 17:52

Ir dar reikia pastudijuot kitų ačarijų veikalus. Pavyzdžiui Madvaačarija. https://lt.wikipedia.org/wiki/Madhva Madvaačarija - tai tas pats asmuo, kuris Mahabharatoje atliko Bhimos vaidmenį, o Ramajanoje - Hanumanas. Tai Muhja-Pranos inkarnacija, dar kitaip vadinamas Vaju. Muhja Prana ateina į šitą materialų pasaulį kartu su Brahma. Po Brahmos, jis užima jo vietą. Ištikrųjų ne arjuna buvo svarbiausias asmuo, o Bhima, tai jis teikė visiems Pandavams Jėga. Tai jis naikino galingiausius demonus. Dar kūdikis jis nukrito nuo aukšto kalno ant didžiulio akmens ir tas akmuo suskilo į šipulius. Kaukaziečių protėviai pasakojo, kad kažkada jų teritorijoje lankėsi galingas karys, kurio joks ginklas neįstengė sužeist. Jis lankėsi tose teritorijose, kai Judhištira ruošėsi žirgo aukojimo ceremonijai ir visi broliai išjojo į visas keturias puses užkariaut pasaulio.
Kai Madvačarija skaitydavo paskaitas mokiniams ir pradėdavo kalbėt apie Durijothaną(kali demono inkarnacija) jis negalėdavo ramiai kalbėt apie jį. Jis matydavo visus įvykius ir degdavo visas iš pykčio jam. Jis parašė veikalą Sankritu "Mahabharatos paslaptys". Didžiulė knyga. 
Paveikslėlis Mano Facebookas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių