Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie mažumų viešpatavimą?

24 Vas 2020, 14:00

Gintarai, gal galite trumpai nupasakoti esmę, apie ką yra kalbama?

 
Jis sako, kad Prabhupada sakė, kad niekšus privalome kritikuot, Krišnos sąmonėje Kritika - tai Dievo tarnystės dalis. "Bhaktai", kurie apsirengę atsidavusiųjų rūbais labiausiai bijo kritikos. Kritika - tai galingas ginklas krišnos sąmonėjėje.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 970
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie mažumų viešpatavimą?

24 Vas 2020, 21:28

Noriu pasitikslinti, ar čia deginamas Radhanath Swami atvaizdas? Oho kiek daug šiame šou bhakti :) Skaičiau jo knygą "Kelionė namo" , labai patiko. At šis žmogus taip pat apsišvietė nederamais veiksmais pasauliui? Sakoma, kad Bhagavadgytą studijavo  A.Enšteinas, Tesla ir t.t. Manoma, kad jos principus bandė perprasti ir Hitleris... Visai neseniai Lenkijos vyskupai viešoje erdvėje degino knygas apie H.Poterį, Hello Kitty atvaizdus, bendrame šiukšlyne su induistinėmis statulėlėmis. Bet ką tai turi bendro su dvasingumu? https://images.app.goo.gl/K4iqmGVH6FCXQR8v6
Viliaus, gal gali pasidalinti info apie ką užsiminei. Kokiu būdu žadama pasauliu pateikti medžiagą apie puolusias būtybes. Iš kokio judėjimo kyla šių žinių šaltinis.
Oli, gerai, kad domitės, informacijos yra labai daug. Šiame poste visko neapimsiu dėl laiko stokos, jei bus klausimų - klauskite, mielai atsakysiu.

Kas liečia Radhanath Swami, pradžiai galiu duoti tokią nuorodą http://www.iskcontimes.com/archive/radhanath-swami-helped-murder-sulochana-dasa . Joje nemažai faktų, žinoma, susidaryti pilnesnį vaizdą to nepakanka. Jei norėsite, užkabins - pasidomėsit :)

Kalbant apie informaciją tokiomis temomis, galiu rekomenduoti paklausyti Varlino iš Kazimiero Juraičio kanalo youtube.Minimaliai susidaryti vaizdą reikėtų peržiūrėti nors kelis įrašus. Jis semiasi informacijos iš Qanon judėjimo, kuriam, galima sakyti atstovauja ir Donald'as Trump'as . Žinoma, google mirga nuo to, kad ten tik konspiracijos ir daugiau nieko. Jeigu tai nesukliudys domėtis toliau, atrasite tikrai įspūdingų dalykų.

Reziumė tokia, kad pasaulyje vyksta stiprus gerųjų jėgų pasipriešinimas demonams. 

Pabaigai, keli įdomus filmukai. 


https://twitter.com/cain_nate/status/1230336935140483072


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių