Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Sportas.

14 Sau 2017, 20:28

Kas yra tas sportas.Turbut kvaila butu aiskinti arba tai sveikatos suvarymas.Sportas manksta.Kas yra manksta,va ta vedine manksta,o kas yra cempijonas.Kada atsirado sportas ir kodel? Siulyciau nevartoti sio termino "sportas".Ar nebus tai savo ego, klaidingo ego demonstravimas.Mes,bhaktai ir prijauciantis bhakti jogai jau ir taip turime sunkumu su ta klaidinga ego.Pataisykite mane,galimas dalykas kad as ir klystu.Su pagarba Viliuj ir jums visiems.Artimesniu draugu apart krisnos as neturiu.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Sportas.

14 Sau 2017, 23:18

Labai dėkui už pastabas, Kazimierai:)

Kovos menai - irgi sportas. Buvo forume bhaktų, kurie užsiima kovos menais. O ,pavyzdžiui, Šaolino vienuoliai, ar žaloja savo kūną? :) Jie ir askezę daro, ir su ego dažniausiai neturi problemų, bet sutilpti į žodį mankšta turbūt neišeitų čia...Žinoma, galima kažkaip kitaip pervadinti, į kūno kultūrą ar kažką tokio bendresnio. Sutinku, kad sportas čia nėra pats tinkamiausias žodis. Tiesiog surašiau tas skiltis ir tiek. Nėra čia persistengta, nes viskas susišlifuos savaime, jei forumas judės.

Beje, Kazimierai, galėtumėt prisistatyt, ką nors apie save parašyta atitinkamoj skilty :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Sportas.

17 Sau 2017, 19:34

Vilius raso: "Beje Kazimierai, galetumet prisistatyt, ka nors apie save parasyti atitinkamoj skilty:-) " Prisistatyti nenoriu.Visi bhaktai man brangus. Labai brangus. Dvasine prasme. Noreciau, bet nesugalvoju to prisistatymo. Siulyciau man leisti kas katr,kiek man leidzia mano karma,prisistatyti diskutuojant seme forume.Tokiu kaip as daug. Kas is to mano prisistatymo.. Ar negeriausias prisistatymas butu mano pavyzdys .Iki to pavyzdzio man toli.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Sportas.

17 Sau 2017, 21:10

Žinoma, smagu, kad dalyvaujat, tas toks prisistatymas tikrai nėra būtinas. Ilgainiui, manau, susibursim, apsišlifuosim, susipažinsim su vienas kito charakterio  specifikom, o jei kiekvienas nuoširdžiai rašysim su pačiom geriausiom paskatom, tai tikrai tapsim darnus kolektyvas. :)
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Sportas.

21 Sau 2017, 11:55

Ekskiūzemua gerbiamieji :D bet aš nė nesupratau kur čia laužas o kur kibirkštis.. Ar tai čia forumo tema buvo pavadinta "Sportu"? Jeigu tai dėl tos Kūno kultūros kategorijos, tai ją galima pavadinti įvairiai, kūno mankšta, mankštos, mankštinimąsis, fizinė sveikata, fizinė terapija, judesio terapija - jug yra įvairių sinonimų. Kartoju, net nesupratau kame čia laužas užsiplieskė :D sportu gal tikrai jogos nepavadinsi, bent jau pagal šiandienį stereotipinį supratimą kas tai yra, kita vertus bėgiojimą kaip sportą, kai kas priskiria meditacinei praktikai, vadindami meditaciniu bėgimu. Tai kas teisus visame tame?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Sportas.

21 Sau 2017, 17:07

Tema buvo pavadinta "Sportas" . Kazimieras iškėlė klausimą, ar tai tinkamiausias žodis. Aš pritariau, kad turbūt ne, ir pakeičiau į "kūno kultūra" :) Teoriškai gal ir tinka tas "sportas", bet žodžio nuotaika ne visai tinka į tai, kokiu "sportu" ir su kokia nuotaika turėtų užsiimti bhaktai.

Be abejo, variantas būtų pavadinti ir fizinė sveikata ar kažkaip labai panašiai.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Sportas.

21 Sau 2017, 20:04

Norejau aplenkti bet ka is forumo bet regis Vilius pakankamai atsake del to "sporto". Cia juk vedinis forumas, galu gale bhakti jogos forumas .Autoritetingos jogos. O autorius velgi yra krisna. Klausiau kada atsirado tas sportas ir kas ji ivede. As tiktrai nezinau. Ne autoritetingi kovos menai, o ta nuotaika kuria generuoja zodis sportas.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių